Sari la conținut

MIHAELA-0762489978,brunetă,micuță,drăguță!


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Pentru că preferatele mele ori erau ocupate,ori nu lucrau,am riscat să caut pe publi și surprinzător, nu m am fript!

După câteva încercări, am găsit-o pe domnișoara Mihaela care mi a expus serviciile,rezonabile,la 150 ron finalizarea.

Am plecat spre ea,deja celebrul P2,pizzeria El Greco,am urcat.

M a întâmpinat o domnișoara micuță,sub 1,60 m,frumoasă la chip,brunetă,păr negru și lung,cu forme armonioase,cur,țâțe, nu face parte din categoria slim că nici nu căutam,nici nu mă omor după!

M am igienizat puțin, i am înmânat cadoul și ne am apucat de treabă.

Am preferat să o dezbrac eu,am sărutat o,sărută bine de tot,și pe țâțele frumoase,potrivite ca mărime, apoi am trecut la un cunny.

Are o pizdă și un lindic frumoase dar nu reacționează cine știe ce la capitolul asta unde îi dau un minus mare.

Mi a făcut oral,decent,nu woow, cu atenție și la coaie,așa de un 8,maxim!

Pus prezervativul și trecut la normal, aici e punctul ei forte,pizda caldă și elastică,îi place să se fută,la misionar mică mică dar te trage și încolăcește bine cu picioarele,călărește bine și adânc, mi a oferit și doggy dar la ce cur are și nefiind în cea mai bună zi,am refuzat o că mă termina în câteva minute, dar cred că merită,ne am întors la misionar,imagine frumoasă,săruturi, futai ca la carte,finalizare,îmbrățișare!

Nota 9.

Este o fată frumoasă,agreabilă, politicoasa, cu bun simț,mi a făcut plăcere să petrec un timp cu ea,nu este grăbită defel,pozele sunt reale!

Personal o recomand că o să revin și eu la ea,are potențial, mi a adus aminte de primele întâlniri cu o altă preferată micuță a mea.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • papura voda a schimbat titlul în MIHAELA-0762489978,brunetă,micuță,drăguță!

Salutareee colegii, am vizitat si eu fata aceasta si pot spune ca este ce trebuie nu pot lasa decat o recenzie la fel ca a colegului de mai sus papura

Am sunat domnișoara am stabilit întâlnirea ajuns la ea la blocul cu el greco facut cunoștință fumat o țigare m a rugat cu apa, suc 3in1 ma simteam ca acasa foloseste poze reala e mai drguta in realitate un pic de burtica dar nu deranjaza deloc imi place asa

Am saruturi pe corp din partea ei se freca cu sanii de cel mic te saruta face si fk apoi am trecut la oral nep care il face soft dar nu foarte deep mia mi a placut are grija si de ouțe dau un 8 9

Trecut si la normal cu ea deasupra se misca bine face niste opturi se uita in ochii tai este cu tine apoi schimbat si caprita, se așază bine si scoate niste gemete placute se simte bine cat de cat stramta

Am stat o oră la ea fiind 200 de leuți si runda doi urmand la fel cu pauza de tigare fata este foarte degajata nu se grabeste nu se uita la ceas m am saturat cu ea de vorba a lucrat mai mult in strainatate si asta se vede!

Cu toate cele spuse eu as revenii cu mare drag daca o sa mai stea pe la noi. Va doresc multa sanatate!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
24 minutes ago, Geo1993 said:

Salutareee colegii, am vizitat si eu fata aceasta si pot spune ca este ce trebuie nu pot lasa decat o recenzie la fel ca a colegului de mai sus papura

Am sunat domnișoara am stabilit întâlnirea ajuns la ea la blocul cu el greco facut cunoștință fumat o țigare m a rugat cu apa, suc 3in1 ma simteam ca acasa foloseste poze reala e mai drguta in realitate un pic de burtica dar nu deranjaza deloc imi place asa

Am saruturi pe corp din partea ei se freca cu sanii de cel mic te saruta face si fk apoi am trecut la oral nep care il face soft dar nu foarte deep mia mi a placut are grija si de ouțe dau un 8 9

Trecut si la normal cu ea deasupra se misca bine face niste opturi se uita in ochii tai este cu tine apoi schimbat si caprita, se așază bine si scoate niste gemete placute se simte bine cat de cat stramta

Am stat o oră la ea fiind 200 de leuți si runda doi urmand la fel cu pauza de tigare fata este foarte degajata nu se grabeste nu se uita la ceas m am saturat cu ea de vorba a lucrat mai mult in strainatate si asta se vede!

Cu toate cele spuse eu as revenii cu mare drag daca o sa mai stea pe la noi. Va doresc multa sanatate!

Mă bucur că Mihaela confirmă că e serioasa și talentată și ți a plăcut!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova,drobeta severin,ramnicu valcea,bucuresti,pitesti,slatina
  • Oras:craiova,drobeta severin,ramnicu valcea,bucuresti,pitesti,slatina

Nu am putut să-l prind
Acum câteva zile am fost de acord.

Mi-a zis să sune ca mai jos.

Am sunat-o a spus ceva ce nu am înțeles.

si blocheaza-ma direct

cel mai confortabil  wazzup nu avem  Noroc văzându-l.  :D

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...