Sari la conținut

Elena pentru prima data in orașul tău


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Având un drum destul de lung și foarte mult timp liber am răsfoit publi24 de mai peste tot am și întrebat pe fata in cauza dacă pozele ii aparțin și când i-am zis ca știu ca nu este ea ma înjurat și mi-a închis in nas. Sper sa va fie de folos informația mea . O zi frumoasa va doresc! 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 15 ore, ionut41 a spus:

Având un drum destul de lung și foarte mult timp liber am răsfoit publi24 de mai peste tot am și întrebat pe fata in cauza dacă pozele ii aparțin și când i-am zis ca știu ca nu este ea ma înjurat și mi-a închis in nas. Sper sa va fie de folos informația mea . O zi frumoasa va doresc! 

Eu am fost la ea si chiar este o fata super ok , serviciile de prima calitate , ea este sociabilă zambareata glumeață ,  este o fata care te face sa uiti de toate problemele cand intri pe usa . 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
2 hours ago, petreX said:

Eu am fost la ea si chiar este o fata super ok , serviciile de prima calitate , ea este sociabilă zambareata glumeață ,  este o fata care te face sa uiti de toate problemele cand intri pe usa . 

Dă-te 'n lulă de guguștiuc prost și zburlit!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
7 hours ago, petreX said:

Eu am fost la ea si chiar este o fata super ok , serviciile de prima calitate , ea este sociabilă zambareata glumeață ,  este o fata care te face sa uiti de toate problemele cand intri pe usa . 

Este invazie de guvizi!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator Anonimulfuta
Reputație: 0
Acum 5 ore, papura voda a spus:

Dă-te 'n lulă de guguștiuc prost și zburlit!

Numai pești pe aici nici nu știi după cine sa mai te ei, eu mi-am dat seama ca tu papura voda ești un om corect cu recenzii corecte 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...