Sari la conținut

Selena Onlyfans 0756483380


Micuta

Postări Recomandate

1 oră în urmă, Gentlemanus a spus:

Are topic deja. 

 

Ps. Tu esti membru din ala ghost...inteleg ca nu prea merge biznisul si incerci si tu asa mai voalat o promovare 😂😂😂

Nu nu is membru ghost , doar ca eu is din BC si ea IS si  am treaba pe weekend in Iasi si asi vrea sa vad daca cineva a mai fost la ea sa stiu daca e pe fast sau , mai pe scurt o parere despre serviciile prestate

 

P.S lasa te rog topicul ei ca eu am cautat fupa nr de telefon si nu am gasit ,

P.S 2 sunt si nou pe grup si poate nu stiu eu sa caut cum trebuie 🙏

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, Gentlemanus a spus:

Are topic deja. 

 

Ps. Tu esti membru din ala ghost...inteleg ca nu prea merge biznisul si incerci si tu asa mai voalat o promovare 😂😂😂

Lasa te rog topic ul ei  aici daca zici ca are! 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Tipa este intr-adevarul precum in poze… Dar nu știu de ce ar da cineva bani pentru una care face și onlyfans și nu duce lipsa de clienți. Este frumoasă la chip, ce-i drept și implicit ar profita de slăbiciunile unora cu tinereți neîmplinite care doresc să compenseze vremurile de care nu au profitat…

  Căutați pe web cum arată ,,Selena Voss” cea autentică și puneți-vă întrebarea de ce ar trebui să mergeți la ea.

  • Confuz 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
2 hours ago, AllInRaisse said:

Dar nu știu de ce ar da cineva bani pentru una care face și onlyfans și nu duce lipsa de clienți.

 

Mi se pare ca onlyfans e strict pt consumatorii de continut vizual. Cred cei de pe aici sunt mai interesati de siteuri unde se pot agata civile decat sa acceseze poze contracost.

Iar din punct de vedere al "producatorului" mi se pare ca e avantajos doar pentru vedete publice (de ex vezi o stire pe fb "asistenta din Bacau care castiga xxxx din onlyfans" si vezi o poza atractiva , si apare un numar suficient de mare de doritori, care sa genereze alta stire). In rest mi se pare ca producatorii anonimi (producatoarele) castiga foarte putin din onlyfans. Pare o pierdere  de timp si pt fete si pt singuraticii care vor " ceva palpabil".

Iar ca site uri unde poti agata civile am auzit doar de la palosulgros de vreo 2. Zicea ca ar fi cazut ceva la carlig, dar ca au fost si multe care l-au refuzat dupa cafea. Pe repausatul "twoo" am platit si eu subscriptie vreo 2 luni, pierdere de timp.

Sincer, nu am nimic impotriva onlyfans , insa mie imi place sa vad frumusetea de aproape, nu in poze.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...