Sari la conținut

Dea 0751466196


Postări Recomandate

Salutare colegi ciocanari, in aceasta seara ajuns in constanta cu chef de frichi frichi, sunat domnisoara, stabilit ce si cum, ajuns la adresa , domnisoara m.a asteptat in ciorapi sexi si intr.un halat de matase, ca si primire nota 10, relativ timida dar cu chef de vorba, locatie mamaia nord strada T2, inceput ON, aici nota 10, cu atentie la tot, incet si tare, deep. Trecut la NP pozitia doggy, stramta, se misca si ea isi da interesul, schimbat la lot, la fel cu implicare si finalizat oral. Locatie de lux, curat baie curta cu prosoape la dispozitie pentru dus. De recomandat da, de revenit, da. Spor la ciocane colegii seara buna.

  • Like 3
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 9 minute, Jacob96 a spus:

Salutare colegi ciocanari, in aceasta seara ajuns in constanta cu chef de frichi frichi, sunat domnisoara, stabilit ce si cum, ajuns la adresa , domnisoara m.a asteptat in ciorapi sexi si intr.un halat de matase, ca si primire nota 10, relativ timida dar cu chef de vorba, locatie mamaia nord strada T2, inceput ON, aici nota 10, cu atentie la tot, incet si tare, deep. Trecut la NP pozitia doggy, stramta, se misca si ea isi da interesul, schimbat la lot, la fel cu implicare si finalizat oral. Locatie de lux, curat baie curta cu prosoape la dispozitie pentru dus. De recomandat da, de revenit, da. Spor la ciocane colegii seara buna.

Varsta?

Preturi ?

Servicii?

Aspect?

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Varsta 19 ani, achitat halat 150, am uitat cat era ora, servici OP/ON, NP, ca si aspect,par blond cret, lungimea parului nu stiu era prins in coc, nemachiata strident doar gene false la chip as zice 8/10 , la corp, inaltime aproximativ 1.73, cam cat mine putin mai inalta, sani medii, cat sa iti umple mana, foarte putin plinuta, fund ok, nici prea moale nici prea tare, nici prea mic nici prea mare, putin spre maricel, gropite la mijloc priveliste misto in pozitia doggy. 

  • Mersi 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 21 ore, Jacob96 a spus:

Salutare colegi ciocanari, in aceasta seara ajuns in constanta cu chef de frichi frichi, sunat domnisoara, stabilit ce si cum, ajuns la adresa , domnisoara m.a asteptat in ciorapi sexi si intr.un halat de matase, ca si primire nota 10, relativ timida dar cu chef de vorba, locatie mamaia nord strada T2, inceput ON, aici nota 10, cu atentie la tot, incet si tare, deep. Trecut la NP pozitia doggy, stramta, se misca si ea isi da interesul, schimbat la lot, la fel cu implicare si finalizat oral. Locatie de lux, curat baie curta cu prosoape la dispozitie pentru dus. De recomandat da, de revenit, da. Spor la ciocane colegii seara buna.

hmmmm interesant, zici ca face si CIM ? incerc maine sa ii fac o vizita 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 28.03.2023 la 22:07, Jacob96 a spus:

Salutare colegi ciocanari, in aceasta seara ajuns in constanta cu chef de frichi frichi, sunat domnisoara, stabilit ce si cum, ajuns la adresa , domnisoara m.a asteptat in ciorapi sexi si intr.un halat de matase, ca si primire nota 10, relativ timida dar cu chef de vorba, locatie mamaia nord strada T2, inceput ON, aici nota 10, cu atentie la tot, incet si tare, deep. Trecut la NP pozitia doggy, stramta, se misca si ea isi da interesul, schimbat la lot, la fel cu implicare si finalizat oral. Locatie de lux, curat baie curta cu prosoape la dispozitie pentru dus. De recomandat da, de revenit, da. Spor la ciocane colegii seara buna.

Bro la nemti sa scrie „ficki, ficki“ daca te referi la ce cred eu 🤭😏

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Salut , vizitat și eu domnișoara asta mica și drăguță , este chiar a doua vizita și nu am lăsat recenzie din prima pentru că am vrut sa vad cum este și a doua oară ...și totul a decurs conform planului ce stabilisem cu ea inainte ...un 10 plus are pentru programările făcute și respectate ...și pot să spun că nu am bătut drumul degeaba și să plec nemulțumit de la ea ...locația o are in mamaia nord aproape de Lidle, apartament de lux ... puțin cam departe dar se merita drumul făcut până acolo nu te dezamăgește și pleci fericit daca nu ești un "bădăran" cu ea ..vizita a decurs cam așa ...trecem peste vorbă etc ..am intrat în camera , ne am făcut lejeri ...a început cu un ON cu Deep cu atenție la vecini cu schimbări de ritm ...uh 🌊... pus căciula ...după care am chemat o deasupra , și a luat o poziție superbă mai pe vine sa zic așa  bănuiesc că și ei îi place pozitia , nu a folosit lubrifiant un plus pt ea , este strâmtă și se mișcă bine , cu opturi cu schimbări iar de ritm etc ...i am molfăit puțin sânii , sânii nu sunt mari dar nici mici ..tocmai frumoși , schimbat in doggy unde ai o priveliște frumoasă și este activă și ea ...iar un plus ....nu comentează la poziții dar sa fie in limita bunului simt ...finalizarea a fost corporala ,de la fund spre mijloc și a mai sărit și puțin pe spate ...uh senzație 🌊...

De revenit , revin oricând am timpul necesar fie pt i finalizare fie pt o ora ...merită bănuții ...

PS : după igienizare , am apreciat faptul ca după acțiunea noastră a schimbat lenjeria și pernele ...și până m am îmbrăcat a făcut un braț de lenjerii sa le bage la spălat ! Felicitări ! 

Spor să aveți ! 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...