Sari la conținut

Sotul vrea sa facem sex in 3 cu inca un barbat


Vizitator Fantezie03

Postări Recomandate

Vizitator Fantezie03
Reputație: 0

Buna seara,

Sotul meu mi-a propus sa facem sex in 3 cu inc aun barbat. La inceput nu m-a incantat ideea dar tot discutand am ajuns la concluzia ca as incerca. Pe el il excita maxim ideea sa ma vada fututa de un alt barbat. Amandoi suntem foarte open minded si deschisi la tot felul de perversiuni asa ca asta nu ar fi o problema. M-ar incita ideea de double penetration. Sunt curioasa sa aud pareri sau experiente din partea celor care au avut parte de genul asta de actiune. Ce vi-a placut ce v-a excitat, daca barbatii sutn interesati sa fie a 3-a persoana intr-un sex in 3 cu un cuplu si ce ii excita la asta, etc?

Link spre comentariu

Vizitator Curajosul
Reputație: 0
Acum 10 ore, Fantezie03 a spus:

Buna seara,

Sotul meu mi-a propus sa facem sex in 3 cu inc aun barbat. La inceput nu m-a incantat ideea dar tot discutand am ajuns la concluzia ca as incerca. Pe el il excita maxim ideea sa ma vada fututa de un alt barbat. Amandoi suntem foarte open minded si deschisi la tot felul de perversiuni asa ca asta nu ar fi o problema. M-ar incita ideea de double penetration. Sunt curioasa sa aud pareri sau experiente din partea celor care au avut parte de genul asta de actiune. Ce vi-a placut ce v-a excitat, daca barbatii sutn interesati sa fie a 3-a persoana intr-un sex in 3 cu un cuplu si ce ii excita la asta, etc?

Si marmota invelea ciocolata in staniol😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...