Sari la conținut

Caut domnisoara pentru o fantezie!


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Va salut! 

Ma fratilor, sa ma lamureasca si pe mine cineva. Am si eu o fantezie, mai ciudata, mai nebuna, n-are importanta, e a mea si vreau sa mi-o indeplinesc si problema e ca nu gasesc nici-o domnisoara sa ma ajute in privinta asta, cand le spun ce doresc, parca le ia dumnezeu mintile si intra in pamant.

Ideea este in felul urmator:

Vreau sa fiu mumificat/imobilizat si să-mi fie gura blocata cu ajutorul unui dispozitiv care o tine fortat deschisa cat mai larg. Nu stiu daca stiti la ce ma refer dar printr-un simpla cautare pe google gasiti. 

Dupa care vreau ca domnisoara respectiva sa poarte niste ciorapei cat mai fini si mai sexi si sa-i faca asa zisul footjob sau cum se spune in romana "laba cu picioarele" unui alt barbat pana ce acela ejaculeaza pe talpile ei. Dupa care sa mii le bage fortat in gura, practic sa ma forteze printr-un mod mecanic. Si sa faca aceasta procedura pana ce efectiv îl stoarce pe respectivul de tot "elexirul" si pe mine ma ineaca la propriu. Foarte important e sa ejaculeze fix pe talpi, deoarece acea zona ma excita foarte mult.

Ma rog, sunt convins ca pentru multi dintre voi poate este ciudata aceasta fantezie insa n-am ce sa fac, asta este placerea mea 🤷‍♂️

Este vreo domnisoara aici care imi poate indeplini fantezia? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
1 oră în urmă, Alvaro82 a spus:

Incearca la Alice vad ca a revenit are anunt sinoe publi si aici a postat ca a venit sau Loeedana Aka (R.F.) sa baga la fantezii dar o sa iti ceara ceva banutii

Chiar ma gandeam ca nu ai mai zis nimic de R F de ceva timp 🤣🤣 presupun ca nu a revenit dar te-ai gandit tu sa trimiti lumea la ea nu?🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 17 ore, Alvaro82 a spus:

Incearca la Alice vad ca a revenit are anunt sinoe publi si aici a postat ca a venit sau Loeedana Aka (R.F.) sa baga la fantezii dar o sa iti ceara ceva banutii

ce obsedat esti de aia jur ca nu ai postare fara sa o pronunti si sa ne futi la cap cu ea, inainte de vizita mea la ea m-am sfatuit cu un dinozaur daca merita sau nu si nu l-am ascultat si tot am mers la ea sa ma conving singur. wtf prezenta, comportament, oral, futai, banal... mahh ce iti place la loredana R.F. ca nu ai voie sa-i atingi tatzele? sau ceeeee? plm face poze de promo cu tatzoaiele alea de gipsyrella si nu ai voie nici macar sa le privesti prea mult ca imediat sare de gaoaza in sus!!!! deci ceeeee te motiveaza sa ne futi la cap cu promovariile astea ascunse? eu cred ca esti cont secundar de al ei si te promovezi cumva cat merge cu tactica guerilla

  • Haha 2
Link spre comentariu
10 hours ago, scarlxxrd said:

ce obsedat esti de aia jur ca nu ai postare fara sa o pronunti si sa ne futi la cap cu ea, inainte de vizita mea la ea m-am sfatuit cu un dinozaur daca merita sau nu si nu l-am ascultat si tot am mers la ea sa ma conving singur. wtf prezenta, comportament, oral, futai, banal... mahh ce iti place la loredana R.F. ca nu ai voie sa-i atingi tatzele? sau ceeeee? plm face poze de promo cu tatzoaiele alea de gipsyrella si nu ai voie nici macar sa le privesti prea mult ca imediat sare de gaoaza in sus!!!! deci ceeeee te motiveaza sa ne futi la cap cu promovariile astea ascunse? eu cred ca esti cont secundar de al ei si te promovezi cumva cat merge cu tactica guerilla

Nu are cum s-o promoveze pt ca fata asta e disparuta. Eu am incercat sa dau de ea pe alte cai, cu ajutorul unei fete si mi-am luat block. 🤣🤣 o fi si asta o placere ascunsa " te uiti, dar nu pui mana" 🤣🤣

In acest moment ma gandesc unde s-o trimit in deplasare pe KVL sa-i trag teapa. Ca ea asa vrea, in deplasare. 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 7 ore, Orb1t a spus:

Nu are cum s-o promoveze pt ca fata asta e disparuta. Eu am incercat sa dau de ea pe alte cai, cu ajutorul unei fete si mi-am luat block. 🤣🤣 o fi si asta o placere ascunsa " te uiti, dar nu pui mana" 🤣🤣

In acest moment ma gandesc unde s-o trimit in deplasare pe KVL sa-i trag teapa. Ca ea asa vrea, in deplasare. 😂

Mergi la un hotel și fa  ți o programare. .ca am vrut sa o fac la domiciliu și nu a vrut..Doar la hotele o musca sigur😁😁😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 04.04.2023 la 14:25, Orb1t a spus:

Nu are cum s-o promoveze pt ca fata asta e disparuta. Eu am incercat sa dau de ea pe alte cai, cu ajutorul unei fete si mi-am luat block. 🤣🤣 o fi si asta o placere ascunsa " te uiti, dar nu pui mana" 🤣🤣

In acest moment ma gandesc unde s-o trimit in deplasare pe KVL sa-i trag teapa. Ca ea asa vrea, in deplasare. 😂

spre patagonia trimite-o pe aia

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

O sa va las un video cu Aka R.F. In 69 cum ma suge si cand o fut pe la spate sa vedeti ce  cur mare a facut  si cat de mari si foarte lasati are tatele 👌👌👌 ! Asta pt Domnul  Talibanu si pt cei curiosi! Dar inainte o sa pun niste poze sa vedeti si voi! Zi buna sa aveti si Paste Fericit Tuturor! 

  • Like 2
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 7 ore, Alvaro82 a spus:

O sa va las un video cu Aka R.F. In 69 cum ma suge si cand o fut pe la spate sa vedeti ce  cur mare a facut  si cat de mari si foarte lasati are tatele 👌👌👌 ! Asta pt Domnul  Talibanu si pt cei curiosi! Dar inainte o sa pun niste poze sa vedeti si voi! Zi buna sa aveti si Paste Fericit Tuturor! 

si o poza unde ii smotocesti tzatzeele ai?

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 9 ore, Alvaro82 a spus:

Marii de tot si foarte lasati ii are acum! 

video unde ii smotocesti tzatzeele unde este?

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...