Jump to content

"Curtea" suprema


Guest 1_potrivitu

Recommended Posts

Guest
Reputation: 0
Posted

Vă doresc tuturor  Crăciun fericit !! 

Mesaj personalizat pentru 

@cleopatra01.

Să fii iubită de cine îți dorești,  Să fii fericită,  sănătoasă, bogată,  răsfățată  și respectată 

Crăciun fericit!! ❤

Posted
Acum 2 ore, potrivitu, a spus:

Vă doresc tuturor  Crăciun fericit !! 

Mesaj personalizat pentru 

@cleopatra01.

Să fii iubită de cine îți dorești,  Să fii fericită,  sănătoasă, bogată,  răsfățată  și respectată 

Crăciun fericit!! ❤

Craciun fericit tuturor! 🙏

@potrivitu, multumesc! Sanatate si multe fete frumoase! 😊

  • Like 1
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Posted

Mai erau cateva mai devreme - acu ce sa zic, e sarbatoare pentru fiecare. De maine gata, toata lumea la treaba zic 🤗🫡! Chiar ma gandeam si eu fix ca tine dar sa nu exageram 😂

Guest
Reputation: 0
Posted
58 minutes ago, goguu123 said:

au plecat toate, noi ce mai futem?

Unii mai fut ce gasesc pe acasa sau prin agenda, altii pe Manuela, folosind poze sau filmulete de pe aici sau de pe google…🤣🤣🤣

Guest
Reputation: 0
Posted

😆 pe cuvântul meu de onoare 

Că de când mă știu.. zău dacă am mai întâlnit așa mare  talent ( vecina ) de jumulitoare " 😆.  

 " să nu care cumva,  să uiți când revi,  că ești dator cu niște cadouri ...  

Păi băi nebuno care ești ,  nu eu ți-am plătit comenzile online de Crăciun, alea ce naibii sunt ? 😏

Tony , Tonyșor 😌 , nu face pe idiotul,  că știu sigur că pricepi ce zic . Eu îmi doresc  cadouri din manuța ta 😏 , nu alea pe care le comand eu .  

  Alo , aloo .  Nu te mai aud dragă 😔

 Te cred . E  vina mea ,  mi-a scăpat telefonul și s-a spart ... 🥺

Acum știi ce îmi doresc,  iepurașul meu frumos.  

😖

 

  • Oras:*
  • Oras:*
Posted
3 hours ago, potrivitu, said:

😆 pe cuvântul meu de onoare 

Că de când mă știu.. zău dacă am mai întâlnit așa mare  talent ( vecina ) de jumulitoare " 😆.  

 " să nu care cumva,  să uiți când revi,  că ești dator cu niște cadouri ...  

Păi băi nebuno care ești ,  nu eu ți-am plătit comenzile online de Crăciun, alea ce naibii sunt ? 😏

Tony , Tonyșor 😌 , nu face pe idiotul,  că știu sigur că pricepi ce zic . Eu îmi doresc  cadouri din manuța ta 😏 , nu alea pe care le comand eu .  

  Alo , aloo .  Nu te mai aud dragă 😔

 Te cred . E  vina mea ,  mi-a scăpat telefonul și s-a spart ... 🥺

Acum știi ce îmi doresc,  iepurașul meu frumos.  

😖

 

Cred ca isi doreste un iPhone 15 Pro Max, impachetat frumos cu fundita. O nimica toata. :)

  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere
Posted
Acum 7 ore, potrivitu, a spus:

😆 pe cuvântul meu de onoare 

Că de când mă știu.. zău dacă am mai întâlnit așa mare  talent ( vecina ) de jumulitoare " 😆.  

 " să nu care cumva,  să uiți când revi,  că ești dator cu niște cadouri ...  

Păi băi nebuno care ești ,  nu eu ți-am plătit comenzile online de Crăciun, alea ce naibii sunt ? 😏

Tony , Tonyșor 😌 , nu face pe idiotul,  că știu sigur că pricepi ce zic . Eu îmi doresc  cadouri din manuța ta 😏 , nu alea pe care le comand eu .  

  Alo , aloo .  Nu te mai aud dragă 😔

 Te cred . E  vina mea ,  mi-a scăpat telefonul și s-a spart ... 🥺

Acum știi ce îmi doresc,  iepurașul meu frumos.  

😖

 

Ai grijă să nu se uite prea mult la casa poporului :))))

  • Oras:*
  • Oras:*
Posted
19 minutes ago, the_big_man said:

Ai grijă să nu se uite prea mult la casa poporului :))))

Si din Casa Poporului s-ar putea sa se uite ceva mai mult la intregul Bucuresti. :)

Guest
Reputation: 0
Posted
1 oră în urmă, the_big_man a spus:

Ai grijă să nu se uite prea mult la casa poporului :))))

😆 

 

Acum 5 ore, natoporus a spus:

Cred ca isi doreste un iPhone 15 Pro Max, impachetat frumos cu fundita. O nimica toata. :)

 Merită 😘

  • Oras:*
  • Oras:*
Posted
44 minutes ago, potrivitu, said:

😆

 

 Merită 😘

Atunci sunteti un vecin darnic, ce noroc pe vecina dvs. :)

  • Like 1
  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere
Posted
Acum 13 minute, natoporus a spus:

Atunci sunteti un vecin darnic, ce noroc pe vecina dvs. :)

Bravo lui,că se descurcă. 

  • Like 1
  • Oras:*
  • Oras:*
Posted
29 minutes ago, the_big_man said:

Bravo lui,că se descurcă. 

Asa este.

Am glumit si eu dar, la modul serios, il priveste doar pe colegul Potrivitu ce si cum face.

Posted
Acum 23 ore, potrivitu, a spus:

😆 pe cuvântul meu de onoare 

Că de când mă știu.. zău dacă am mai întâlnit așa mare  talent ( vecina ) de jumulitoare " 😆.  

 " să nu care cumva,  să uiți când revi,  că ești dator cu niște cadouri ...  

Păi băi nebuno care ești ,  nu eu ți-am plătit comenzile online de Crăciun, alea ce naibii sunt ? 😏

Tony , Tonyșor 😌 , nu face pe idiotul,  că știu sigur că pricepi ce zic . Eu îmi doresc  cadouri din manuța ta 😏 , nu alea pe care le comand eu .  

  Alo , aloo .  Nu te mai aud dragă 😔

 Te cred . E  vina mea ,  mi-a scăpat telefonul și s-a spart ... 🥺

Acum știi ce îmi doresc,  iepurașul meu frumos.  

😖

 

AI BELITOOOOO🙈🙈🙈

... SPOR LA MUNCA, si facut bani, ai nevoie mareeee🙈😆😆😆

  • Haha 1
  • Membru Premium
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș
Posted
Acum 3 minute, Flx01 a spus:

AI BELITOOOOO🙈🙈🙈

... SPOR LA MUNCA, si facut bani, ai nevoie mareeee🙈😆😆😆

Salut, m-ai strigat?

:)

 

  • Like 1
  • Haha 1

bucilescelmaifaincur

  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
Posted
13 hours ago, natoporus said:

Asa este.

Am glumit si eu dar, la modul serios, il priveste doar pe colegul Potrivitu ce si cum face.

Nu trebuie sa scrieti de fiecare data cand glumiti ca ati glumit.🤦‍♂️

Lumea de aici stie ca aveti un suflet bun.🙆‍♂️

  • Like 1
Guest
Reputation: 0
Posted
Acum 14 ore, the_big_man a spus:

Bravo lui,că se descurcă. 

 Mulțumesc frate ! 

Niciodată nu fac socoteala cât cheltuiesc,  mă gândesc doar,  cum să mă învârt" să câștig  mai mult. 

Acum 22 minute, MacArthur a spus:

Nu trebuie sa scrieti de fiecare data cand glumiti ca ati glumit.🤦‍♂️

Lumea de aici stie ca aveti un suflet bun.🙆‍♂️

 Așa e . 

Și chiar dacă vreodată  Natoporus, îmi zice ceva pe dos ( greu de crezut) tot ca pe o glumă o voi percepe.  

Suflet bun și mult bun simț. 

Guest
Reputation: 0
Posted
Acum 47 minute, Flx01 a spus:

AI BELITOOOOO🙈🙈🙈

... SPOR LA MUNCA, si facut bani, ai nevoie mareeee🙈😆😆😆

😆 

În viața asta,  îmi cam permit orice aroganță și  dacă  nebuna vrea "iPhone 15 Pro Max"  , îi cumpără băiatul  un Samsung 😆.

Chestia care mă cam enervează un pic,  e că a doua zi  după un cadou , tot nemulțumită e bă frate .  

  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
Posted
1 hour ago, potrivitu, said:

 Mulțumesc frate ! 

Niciodată nu fac socoteala cât cheltuiesc,  mă gândesc doar,  cum să mă învârt" să câștig  mai mult. 

 Așa e . 

Și chiar dacă vreodată  Natoporus, îmi zice ceva pe dos ( greu de crezut) tot ca pe o glumă o voi percepe.  

Suflet bun și mult bun simț. 

Plus muulta inteligenta. 🙈

  • Like 2
  • Oras:*
  • Oras:*
Posted
2 hours ago, MacArthur said:

Nu trebuie sa scrieti de fiecare data cand glumiti ca ati glumit.🤦‍♂️

Lumea de aici stie ca aveti un suflet bun.🙆‍♂️

Pe acest forum, nu se stie niciodata cum poate fi interpretata chiar si cea mai nevinovata afirmatie. Asa ca sunt precaut.

Si sunt flatat ca lumea ma considera bun, desi cum am mai spus, nu sunt atat de bun in realitate.

As vrea sa nu mai tot vorbim despre mine, este exagerat si obositor.

Colegului Potrivitu ii doresc mult succes cu vecina. :)

 

Guest
Reputation: 0
Posted
3 minutes ago, natoporus said:

Pe acest forum, nu se stie niciodata cum poate fi interpretata chiar si cea mai nevinovata afirmatie. Asa ca sunt precaut.

Si sunt flatat ca lumea ma considera bun, desi cum am mai spus, nu sunt atat de bun in realitate.

As vrea sa nu mai tot vorbim despre mine, este exagerat si obositor.

Colegului Potrivitu ii doresc mult succes cu vecina. :)

 

Cine s-ars o data, sufla si in iaurt…🤣🤣🤣


  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
Posted
9 hours ago, potrivitu, said:

 

N-ai mai vorbit cu popatatu?:beex2 🙈 😜 

Nu planuieste sa revina la anul?

  • Like 1
  • Minus 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.