Sari la conținut

"Curtea" suprema


Vizitator 1_potrivitu

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, marianblaga a spus:

da' unde mergi, draga?.ai mai zis intr-o zi ca te duci nu stiu unde (era vb de alt topic parca)... 

mergi la baie, pe balcon, pe scara?

Gen de pe pag de forum pe pag de whatssapp... practic sunt pe la Mega Mall în Pantelimon  acum😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

app. de FK. am avut o singura data emotii. ma intalnesc cu o draguta intr-o vineri, totul decurge cum trebuie, inclusiv FK.

sambata seara aflu ca pot "fugi" si duminica (week-endul nu e perioada mea propice pt acest gen de vizite), ii scriu repede.... eram la un chef care s-a prelungit si am cam baut.

a doua zi ma trezesc mahmur. nu voiam sa o scap in vreun fel (pleca in ziua aia). in fine, hotarasc sa merg. ma frec in gura cu toata peria / pasta din casa si o intind.

ajung, "beau" apa de gura si ne-apucam... cred ca am intrebat-o de 2 ori daca e ok sa ne pupam (eram cu gurile apropiate, nu am luat-o de la usa cu chestionatul). aveam niste emotii... zic "n-o mai intreb inca o data, ca zice fata ca-s prost". 

am reusit pana la urma sa o scot la capat. vad eu data viitoare daca a fost ok 100% sau nu.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
33 minutes ago, marianblaga said:

ai uitat (fiindca presupun ca ai citit), ce scriu unele fete despre igiena musafirilor lor (a unora dintre ei). ma refer doar la DG, ca daca ne uitam pe topice...

Sunt cazuri și cazuri... Chiar azi am citit pe un topic. Eu totuși am impresia că unele mai și exagerează în privința asta. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 minute, marianblaga a spus:

app. de FK. am avut o singura data emotii. ma intalnesc cu o draguta intr-o vineri, totul decurge cum trebuie, inclusiv FK.

sambata seara aflu ca pot "fugi" si duminica (week-endul nu e perioada mea propice pt acest gen de vizite), ii scriu repede.... eram la un chef care s-a prelungit si am cam baut.

a doua zi ma trezesc mahmur. nu voiam sa o scap in vreun fel (pleca in ziua aia). in fine, hotarasc sa merg. ma frec in gura cu toata peria / pasta din casa si o intind.

ajung, "beau" apa de gura si ne-apucam... cred ca am intrebat-o de 2 ori daca e ok sa ne pupam (eram cu gurile apropiate, nu am luat-o de la usa cu chestionatul). aveam niste emotii... zic "n-o mai intreb inca o data, ca zice fata ca-s prost". 

am reusit pana la urma sa o scot la capat. vad eu data viitoare daca a fost ok 100% sau nu.

A 3a oara e cu noroc 🤣🤣poate nu te-a auzit fata 🫢🫢😉

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 minute, marianblaga a spus:

eu am fost. tu nu ti-ai tinut gura.

cine crezi ca stia ca de tine e vb? ca doar nu sunt ceva hercule poirot pe-aici.

nu-ti mai zic nici un secret.

M-am simțit:)) vineri și duminica pe fuga ca pleacă fata ..joi nu puteam ... era clar ptr mine 😅

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 5 minute, AlexaNdrA1q a spus:

M-am simțit:)) vineri și duminica pe fuga ca pleacă fata ..joi nu puteam ... era clar ptr mine 😅

data viitoare vezi cand vii! poate vii sambata seara si pleci duminica dimineata (ca vad ca tie-ti cam place sa umbli noaptea).

las ca-i bine si-asa. ii zic ca merg la team building. n-ar fi prima data.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, marianblaga a spus:

data viitoare vezi cand vii! poate vii sambata seara si pleci duminica dimineata (ca vad ca tie-ti cam place sa umbli noaptea).

las ca-i bine si-asa. ii zic ca merg la team building. n-ar fi prima data.

La ploiesti fac asa 😅😅dar nu e imposibil la mine mai nimic..când ma apuca nebunia pai ma apuca. De dim la 4 eram afara...😅de aia nu pot sta mult pe orașe.. nu am stare.. și îmi piere și cheful de munca dacă stau doar munca/somn... 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
1 oră în urmă, AlexaNdrA1q a spus:

Nop! Încă nu! Mai așteptați😅 el va știi cu siguranță când am sa decid perioada vizitei la Arad! :)

da' ce, draga? nu pot sa vin si eu la AR? ...ca doar am mai fost. stiu zona preferata de fetele vesele...

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 6 minute, AlexaNdrA1q a spus:

Am spus ca azi sunt pe manele 🤭🤭 diseară îți fac în ciuda .știi tu 🤭😁 

Sunt nerăbdător să-mi faci în "ciuda"!!! 😁 

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, AlexaNdrA1q a spus:

Diseară 😅 ca acum bântui prin afara Buc 

Nu te-am zorit....ai tot timpul din lume. Și dacă uiți.....vine "muntele" la Mahomed!!! 😉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 2 minute, AlexaNdrA1q a spus:

La ploiesti fac asa 😅😅dar nu e imposibil la mine mai nimic..când ma apuca nebunia pai ma apuca. De dim la 4 eram afara...😅de aia nu pot sta mult pe orașe.. nu am stare.. și îmi piere și cheful de munca dacă stau doar munca/somn... 

pai putem vizita orasu'. e destul de misto, zice lumea. dupa ce te plimb bine, te hranesc bine (sa nu mai mananci saorma cu de toate in miez de noapte), mergem la tine si, daca tot nu ti-a venit chefu'..., o luam de la capat.

lasand gluma la o parte, te rog sa ma anunti daca iti piere cheful de ... (stii tu), ca sa pregatesc un program erotico-distractiv (imi las si barba , daca e...), brunet sunt, ochii verzi ii am, nici gura nu-mi miroase. ce draq mai vrei??

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, marianblaga a spus:

pai putem vizita orasu'. e destul de misto, zice lumea. dupa ce te plimb bine, te hranesc bine (sa nu mai mananci saorma cu de toate in miez de noapte), mergem la tine si, daca tot nu ti-a venit chefu'..., o luam de la capat.

lasand gluma la o parte, te rog sa ma anunti daca iti piere cheful de ... (stii tu), ca sa pregatesc un program erotico-distractiv (imi las si barba , daca e...), brunet sunt, ochii verzi ii am, nici gura nu-mi miroase. ce draq mai vrei??

Vreau tatuaj 😅 azi sunt paralela!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, marianblaga a spus:

dupa tatuaj hoinaresti tu acum?

Nu! Am vb deja joi noaptea nu dorm ca nu pierd eu programarea vineri dim la salon 😅 

Hoinaresc degeaba acum... e frumos afara. 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Chiar acum, AlexaNdrA1q a spus:

Nu! Am vb deja joi noaptea nu dorm ca nu pierd eu programarea vineri dim la salon 😅 

Hoinaresc degeaba acum... e frumos afara. 

pai tu asa faci?? ca sa te "trezesti" dimineata, nu dormi toata noaptea?

pai nu-i mai bine sa dormi, cum fac toti oamenii, si sa pui ceasu' sa sune?

vezi ca am auzit ca nu-i primesc p-astia care nu au dormit deloc in ultimele 24 de ore. cica au tremurici si ii inteapa cu acu'. ...sau tu vrei un tatuaj mai altfel?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...