Sari la conținut

Socializare / Chat


Lubric

Postări Recomandate

Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Adi,parca ziceai,ca o sa fii mai pozitiv....La birou se fac banii,pentru sezlong...si pentru bere....si pentru mici....si pentru distractii ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0734769169
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0734769169
  • Oras:timisoara

Benzule, am avut oarece probleme, dar de bine - stai linistit! ;) Acum m-am reintors si asta conteaza cel mai mult. :)

Te pup pe card nene lubric si ai grija de mata,las-o mai moale cu fetele...de varsta :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Serus Oradea!!! Ceva informatii legat de cazare in orasul vostru(pentru o zi-doua),fie o garsoniera,fie o pensiune OK,puteti sa-mi dati?Ma intereseaza doar pentru a pune capu' pe o perna,sa fie cat mai ieftin,dar nu e singura conditie,bineinteles.Sa nu "poluam" topicul,puteti trimite eventual si PM.

Koszonom szepen anticipat :hihat

Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Serus!

Sunt apartamente cu 1 camera pe balcescu cu 18 euro/zi in regim hotelier. Daca doresi uti dau un link maine sau cauta pensiunea Recidency sau Lan. Una ii 80 lei/noapte a 2-a ii 100. Avantajul la Lan ii ca daca vorbesti cu receptionera poate sa iti cheme fata in camera. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Szia Baszo! :hihat

Daca e vorba de cazarea ta pe 2-3 nopti te pot tine la mine. :) Daca e vorba de altceva, da detalii intr-un PM sau intr-un SMS.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...