Sari la conținut

Sweet-Laura-Vio 0733120090


Postări Recomandate

  • Oras:Mangalia
  • Oras:Mangalia

Aceasta fata,sau baiat,zice ca face intilniri numai dupa ce te abonezi la Only,sau daca cumperi un pachet de poze de 100 lei.Alta tepara.Nu raspunde la telefon,o fi barbat.Ne crezi asa prosti?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 2 minute, sttel a spus:

Aceasta fata,sau baiat,zice ca face intilniri numai dupa ce te abonezi la Only,sau daca cumperi un pachet de poze de 100 lei.Alta tepara.Nu raspunde la telefon,o fi barbat.Ne crezi asa prosti?

Este fata cel putin asa pare ca o am la prieteni pe TikTok si am vazut o multime de postari cu ea....Despre celelate aspecte ..no comment

Link spre comentariu

pentru ca sunt o persoana care se expune public ( instagram tiktok onlyfans ) discutam si stabilim intalnirea intima la locatie dupa ce te abonezi pe  www.onlyfans.com/l.a.u.r.a sau daca nu vrei abonare --  cumperi aici filmulete nud si poze de 100 lei, si apoi discutam de intalnire si toate detaliile ,  in acest fel stiu ca esti o persoana cu adevarat interesata si serioasa

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 13 minute, andreirobert990 a spus:

Eu zic ca ea este doar ca dupa abonare sigur cere o suma colosala sa te faca sa nu mergi ( sau daca esti nebun si dai macar sa merite si pentru ea :)) ) si asta este doar o schema de marketing 

Mie mi a spus 400 per ora

Link spre comentariu

  • Oras:Mangalia
  • Oras:Mangalia

Cum sa nu fie teapa,iti cere sa platesti 100 lei pr niste poze,sau sa te abonezi la only si doar dupa aceea alege ea (el) daca se intilneste cu tine.Schema asta o poate face oricine.Nu raspunde la telefon,de ce? Ca sa nu-i aud voce?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...