Sari la conținut

Deea...poze reale-0763184810


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

la deea si eu ma chinui de foarte mult timp sa ajung la ea dar fara sanse i am mai scris pe watap am sunat o pe nr. din cand in cand dar fara sperante din pacate...sper poate intr o zi sa o prind si eu libera, disponibila ☺️

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Buna..nu este chiar circuit inchis..mai primesc si persoane noi...dar nu pe oricine :)

Cei care se "răstesc" pe whastapp sau care au o atitudine nepoliticoasa,si se comporta de parca as fi obligata sa-l primesc,acestia nu vor putea obtine o intalnire cu mine asa :)

Pupi! ;)

Link spre comentariu

 

 

Deea incerc de ceva timp sa mai ajung la tine am fost de câteva ori dar acum nu mai reușesc deloc sa te prind...nici la tel nici pe whatsapp...cum putem relua "colaborarea"

 

 

Buna,dacă tot nu răspunzi sau dacă ai circuit închis, spune să nu mai insistăm, deja devine ridicolă situația

 

 

Buna,nu te supara ca iti spun dar nu inteleg dc mai lasi nr de whatsapp daca nu raspunzi...

 

 

La multi ani! Deea sper ca in acest an vei primi si persoane noi in "clubul tau".

 

 

la deea si eu ma chinui de foarte mult timp sa ajung la ea dar fara sanse i am mai scris pe watap am sunat o pe nr. din cand in cand dar fara sperante din pacate...sper poate intr o zi sa o prind si eu libera, disponibila ☺

 

       Salut. Am obseravat mai multi ca sunt nelamuriri cu privire la o posibila intalnire cu Deea si am decis sa va raspund. Sper sa nu fie un deranj raspund doar pentru a incerca sa va lamuresc.

 

        Voi face o introducere sa intelegeti cat mai bine raspunsul care vi-l voi da. 

    Pe Deea o cunosc din 2016 si am tot vizitat-o din cand in cand pana anul trecut(2019) prin Februarie.  Dupa accea am luat o scurta pauza din cauza ca am fost putin plecat. Cea mai importanta decizie a fost sa inchid numarul de telefon cu care comunicam cu ea fara s-o anunt. Am incercat din nou sa o contactez in luna Octombrie (2019) de pe numarul care a ramas activ si pe care il folosec dar nu era in agenda ei. Am contactat-o intr-o zi cand din pacate nu lucra. Daca veti citi topicul fetei are scris pe o pagina ca e inactiva dupa aia vreo 4 pagini de offtopic si dupa ca a revenit. Neavand rabdarea si nici timpul necesar sa citesc 4 pagini sa observ ca e inactiva am trimis mesaj pe Watsapp. Rspunsul a venit relativ repede si suna cam asa : " Din pacate nu sunt activa momentan.nu stiu cine esti.. probabil nu esti in agenda. ." I-am raspuns ca sunt Gaby24 de pe forum si am intrat direct la block pe WhatsApp. Mentionez ca doar pe WhatsApp pentru ca la telefon o pot suna dar dupa cum stiti si voi nu va raspunde niciodata.

      

      Nu stiu cum sunteti obisnuiti dar la noi la Galati e altfel. Orice fata de la  top din Romania, cu o programare in prealabil pe Whatspapp in majoritatea cazurilor sau prin mesaj, va va raspunde la mesaje si va confirma intalnirea cu voi sau nu. La Galati pentru ca topul e format din 2 persoane in majoritatea cazurilor(70%) nici macar nu veti primi un raspuns. Teoretic ar fi totusi  sa raspunda ca orice raspuns e bine venit mai devreme sau mai traziu dar nu va fi asa. 

    Teoretic in mesajelei ei prin care anunta ca e disponibila sau in acel subsol care apare automat  ar trebui sa scrie  ca e disponibila doar pentru clientii din agenda nu neaparat pentru noi cei din Galati, care ar trebui mai mult sau mai putin sa stim ce si cum, ci pentru cei care vin din alte orase si care nu au rabdarea si nici timpul necesar sa citeasca postarile care se scriu aici pe topic. Practic nu va scrie ca nici voi nu anuntati cand nu mai puteti ajunge la intalnirea programata(nu e valabil pentru toti dar sunt destui de multi). 

        

      Raspunsul pentru voi ar fi:

 

    Pentru cei care sunteti in agenda fetei aveti grija ce faceti cu numerele de telefon. Daca le schimbati sau inchideti anuntati fata din timp altfel patiti ca mine va duceti la lista de Block.

 

Deea e in proportie de 95% pe circuit inchis. In 4% dintre cazuri nu va va raspunde la mesaje, P.m-uri sau telefoane. Si mai raman 1% sanse pentru o intalnire cu Deea nu stiu daca e mult sau putin va las pe voi sa decideti. Agenda ei poate suferi modificari dar deocamdata doar in minus.

 

Puteti sa-i scrieti de cate ori vreti, sa o sunati de cate ori vreti , singura reusita a voastra va fi sa ajungeti mai devreme sau mai traziu in lista de block sau daca dati o pagina mai in spate puteti doar citez "deea deea: Mai baga o data :)) " .

  Pentru a-mi sprijini raspunsul pentru voi aveam pregatite si imagini cu conversatiile din P.m care le-am avut cu deea din 2016 doar pentru a fi credibil dar am observant ca nu mai pot pune imagini in postari.

 

    Concluzia mea personala ar fi:

 

   Nu aveti nici o sansa sa ajungeti la Deea cel putin acest deceniu asta daca mai ramane in bransa atat timp. Poate prin 2030 avem vreo sansa. Va chinuiti degeaba puteti trimite ce vreti voi (sau noi ca e valabil si pentru mine) mesaje pe WhatsApp, telefoane, P.m-uri in marea majoritate dintre cazuri nu veti primi nici macar raspuns.

Sper ca v-am fost de ajutor cu aceasta postare. Scuzele de rigoare pentru cei care sunt deranjati de aceste randuri. Daca aveti intrebari sau alte nelamuriri dati va rog un Pm nu poluati topicul fetei va rog.      

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

In mare masura ai dreptate Gaby 24,si eu am patit acelasi lucru,o stiu pe Deea din 2016,am fost la ea si anul trecut,am schimbat nr.de telefon si sa terminat.In acelasi timp nici nu poti sa o pui la zid,ca nu merge pe programari fara numar,stiu de la ea ca face programari 3 max. 4 pe zi,cum sa ne multumeasca pe toata lumea.Poate de aceea e asa cautata.Si eu am mai incercat si nu am avut succes.Ce pot sa va zic speranta moare ultima,dar va spun ca merita sa ajungeti la ea.

 

Sa aveti noroc si spor!

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Buna,Gaby :) ai fost o singura data la mine..iar acum daca esti la block,inseamna ca ceva nu mi-a placut!

M-am mai intalnit si cu necunoscuti,si ma intalnesc in continuare atata timp cat oamenii par a fi ok..de la prima conversatie..de la un simplu "buna" imi dau seama daca putem merge mai departe :)

Imi face placere sa intalnesc oameni noi. :)

In momentul de fata pun pret pe calitate,nu cantitate.

O sa fac tot posibilul sa fiu mai buna anul asta :)

Pupi!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...