Sari la conținut

Deea...poze reale-0763184810


Postări Recomandate

  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

Eh....depinde ce marime poarta “victima”

Daca ar trebui sa mi-o belesti mie, nu iti trebuie ambele maini, deh, atat m-a inzestrat natura.

Fereasca ‘te dumnezeu sa fie Bogdanel in locul meu, ca iti trebuie trei maini!!!

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Eh....depinde ce marime poarta “victima”

Daca ar trebui sa mi-o belesti mie, nu iti trebuie ambele maini, deh, atat m-a inzestrat natura.

Fereasca ‘te dumnezeu sa fie Bogdanel in locul meu, ca iti trebuie trei maini!!!

Măaa :)))
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna Deea! :D 

Acum ceva timp am postat aici ''daca ai face o exceptie de la varsta de 18 ani (virgin)'' si ai zis ca ma poti ajuta..Am sunat de cateva ori, dar probabil erai ocupata , iar de timiditate (de care incerc sa scap)  n-am mai insistat. Vreau sa stiu daca mai este valabila ''exceptia''..

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Buna Deea! :D 

Acum ceva timp am postat aici ''daca ai face o exceptie de la varsta de 18 ani (virgin)'' si ai zis ca ma poti ajuta..Am sunat de cateva ori, dar probabil erai ocupata , iar de timiditate (de care incerc sa scap)  n-am mai insistat. Vreau sa stiu daca mai este valabila ''exceptia''..

Buna,da..scrie-mi pe whatsapp :)

Si vorbim acolo..

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Trage din tine 2 secunde deea ai scuipat tot ce ai adunat in 18 ani in 2 secunde:))fa vre o 2 zile laba la rand sa intelegi si tu ceva din actiune:))

:)))

Lasa mai baiatul...

Link spre comentariu

Vizitator deea deea
Reputație: 0

Buna dimineata!

Nu fac programari pe topic!

Mai mult de 2 intalniri pe zi,nu fac,iar daca printre aceastia se nimeresc clientii fideli,nu pot programa pe altcineva,ca sa il incurc!

Va rog sa nu fiti recalcintranti,ca nu mai vine Mosul la voi..fiti cuminti! :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...