Sari la conținut

Deea...poze reale-0763184810


Postări Recomandate

Vizitator deea deea
Reputație: 0

Parcă zici ca te-am futut si nu te-am platit,asa de frustrat esti...am observat ca nu doar pe topicul asta.

Mai sunt băieți in concediu medical,dar nu fac asa ca tine..

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

sa vezi ce suparat e vecinul meu cel mai prost tembel de Rapper din micro 17

acum a oprit muzica

 

Te rog frumos,din respect pentru oamenii care mai vor sa citeasca si recenzii..nu mai face offtopic aici.

Ai acces la discutii libere.

Daca vrei sa ne balacarim acolo,promit ca intru si iti raspund.

Iti cer prea mult?

As aprecia daca ai intelege!

Link spre comentariu

Te rog frumos,din respect pentru oamenii care mai vor sa citeasca si recenzii..nu mai face offtopic aici.

Ai acces la discutii libere.

Daca vrei sa ne balacarim acolo,promit ca intru si iti raspund.

Iti cer prea mult?

As aprecia daca ai intelege!

 

Nu l-ai vrut de sot :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

M-am întâlnit astăzi cu domnișoara, am făcut programare de dimineață,a răspuns din prima la telefon, amabila, am ajuns la ora la care am stabilit și m-a primit direct, deci da dovada de seriozitate. M-a întâmpinat într-o rochie scurta de casa, nu am vorbit foarte mult pentru că sunt mai timid de felul meu, am stabilitt cat stau am plătit și ne-am pus pe treabă. A început cu un oral la care se pricepe foarte bine, m-a încălzit imediat (era rece afara și când am ajuns eram cu ouăle băgate aproape de tot în mine de la frig), am trecut apoi la un 69 unde am avut o priveliște super, este epilata și foarte curata nici nu se pune problema să fi fost vreun miros neplăcut. Am mai continuat așa un pic după care am pus cauciucul și a venit peste mine, puțin woman on top apoi pe la spate și mă trezesc că nu mai am destul sânge în instalație , probabil de la emoții nu știu, am zis ca-s mai timid . Am văzut cum sta treabă și am rugat-o să-mi mai facă puțin oral, unde m-a întărit imediat și am explodat în următoarele 5 minute. Am stat doar un numar, care a durat cred vreo 20 de minute, pentru atât am și venit nu m-a interesat mai mult. Trebuie să menționez că pozele domnișoarei din primul post nu mai seamănă aproape deloc, sunt de prin 2014 dacă nu mă înșel, altele ceva mai actualizate unde sa vad tot corpul nu am găsit, dar schimbarea fata de acum 3 ani e ok, a pus puțin pe ea și are fundul mult mai frumos și bombat, sânii sunt naturali medii spre mari (foarte sexy), i-am muscat puțin și o durea, scuze deea , in rest este bine proporționată, pentru gusturile mele subiective este "buna de pula". Mi-a plăcut că este discreta, am apreciat că este foarte curata și are pretenția ca și clientul sa fie la fel, de asta mi-am și permis puțin fk și 69.

Aspect 9

Oral 10, foarte mișto

La normal nu prea as putea sa dau o nota, din vina mea

GFE probabil un 8, nu am simțit mare chimie intre noi, nici eu nu sunt foarte vorbăreț, dar ca atitudine și amabilitate 10

Locația este de 7, nu vă așteptați la lux dar e ok, e cald, nu sunt mirosuri urate iar patul e decent.

Tarif 120 lei un număr. Sunt prin trecere din Iași iar daca ar mai fi cazul sa apelez la domnișoare în Galați, cu siguranță aș reveni la deea.

Va urez o zi buna și spor la treabă.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...