Sari la conținut

0726.421.443


Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

CRISTINA, sunt o femeie frumoasa iar stilul si calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci, poze reale, 11 Aug 16:27 0726.421.443 serios ca e prea frumos sa fie adevaratpost-1-133409696431_thumb.jpgpost-1-133409696433_thumb.jpgpost-1-133409696434_thumb.jpgpost-1-133409696435_thumb.jpgpost-1-133409696436_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Daca reusiti vre-unul sa o vizitati pe lady sa dati o recentzie pls!Eu am programat o intanlire acum vre-o luna, mi-a spus ca are locatia in Romana in blocul cu Turabo Cafe...sau ce drac e ala pe colt... Am sunat cand am ajuns(fara sa intarzi), initial nu mi-a raspuns, dupa 5 min am sunat din nou, mi-a spus sa revin in 10 min....dupa alte 10 min.... nu mi-a mai raspus, dar mi-a trimis un SMS sa-mi spuna ca nu mai poate onora programarea!- trageti voi concluziile.Mentionez ca la telefon am tot insistat daca pozele sunt reale, altfel nu raman...probabil de aici mi s-a tras, iar in fundal se tot auzeau voci...si am intrebat" sper ca nu e vre-un salon de masaj"....la care ea bineinteles ca a negat!Nu stiu ce sa spun...dar daca doamne este reala...tare mult mi-as dori sa o impanez putzin!

Link spre comentariu

  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Salut!Sapati un pic mai adanc pe net si veti gasi recenzii negative la adresa ei.Nu dau link ca sa nu se considere reclama si sa mi-o fur ca aici iti iei ban repede daca gresesti chiar daca esti bine intentionat.Se spune ca ar fi pozele ei, insa in realitate e mai imbatranita, mai grasa, deci probabil pozele au cativa anisori buni.Totodata in recenziile pe care le-am vazut se spune ca madam cam are fite de mare doamna si nu nu accepta multe lucruri, fapt ce o face necompetitiva d.p.d.v. calitate pret in opinia celor care au vizitat-o.Mai mult nu stiu sa va spun, asa ca "iuz goagal" cu nr. de telefon si vezi gasi ceea ce am gasit si eu.Ciocane tari va doresc!Continuarea aici :

Closed.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...