Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, hal9000 said:

Bună din nou :) se pot face programări și prin sms pe nr respectiv? Momentan nu îmi apare numărul acesta pe whatsapp. Mersi fain 

Va astept cu programari sms si whatsapp in caz de nu raspund!

Pupicei :*

Link spre comentariu

am fost, cu programare telefonica, respectata.

locatia, adiacent mosilor (mai aproape de bdul carol), civilizata, cu ce trebuie. apa calda, gel masculin, prosop curat... 9

ea - o fata subtirica, skinny, cu ochi superbi, cu trasaturi ale fetei foarte frumoase, trecute insa putin prin viata (nu are 18 ani), miniona, cu sani mici, naturali, cu sfarcuri excitabili, cu abdomenul de sportiva (wow!) si o pasarica magica, o tipa care mie mi-a inspirat imaginea unui futai pe cinste de cand am intrat (era si amintirea unei intalniri de acum cativa ani...) atitudinea e foarte pro client, dulce, cu picioarele pe pamant. fata are toate tiglele pe casa, ai ce sa discuti cu ea de la egal la egal, e desteapta si cu mult bun simt... pt gusturile mele, o tipa de 9, cu un comportament de 10+++

dupa dus, am trecut la treaba cu tease, saruturi si apoi ON, dar ce oral! zici ca acum venea asteroidul spre PAMANT si era ultimul futai inainte de moarte! atentie si mare drag de oo, mers pana mai in spate de atat, deep, variatii, ce mai, CEL mai tare oral din viata mea (si am fost la muuulte tipe care fac oral excelent) am trecut si eu la molfait pasa, apoi 69, si in final, dupa ceva zeci minute de oral, a venit CIM-ul, explozie wow! si inca peste un minut de oral dupa finalizare! nota pt asa ceva nu poate fi 10, e prea putin, puneti voi un opt culcat (infinit!!!)

dupa ceva discutii, am incercat nr 2, inceput tot cu oralul ei bestial, apoi cu normal cu ea deasupra, miscandu-se demential, infigandu-se in pula cu frenezie! apoi oral din nou (gigi ramasese blocat in creier cu imaginea de la primul oral, cred), din nou normal cu mine deasupra, iar extraordinar, cu ea tragandu-ma in ea, cu pasiune de parca maine se termina viata pe planeta! 10 ++++ cea mai tare experienta ever cu o femeie!

halat 250 / 1h / 2 fin cu cim

pret excelent, pt o prestatie de senzatie!

recomand 1000% si voi reveni, daca ma primeste din nou, de oricate ori e posibil!

Merci, Maya/Ana, pt cea mai placuta dupa amiaza posibila!

 

 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 4/24/2021 at 4:28 PM, mayaonlyyours said:

Gata carantina si treburi femeiesti sunt fresh si va astept!

Zona Mosilor!Chiar intrare pe Mosilor prima intersectie!

Postez momentan inca cu numar UK..Sorry!

Poze recente si reale!Servicii Normal/Oral CIM!Anal (in functie de marimi ofc) 

CIM si anal adaos pret 50 lei

Pret:100 fin-200h

Program :12-18 Luni-Sambata 

 

Nr tel temporar +447572138634

IMG-20210413-WA0002.jpg

IMG-20210413-WA0005.jpg

IMG-20210413-WA0003.jpg

IMG-20210411-WA0025.jpg

IMG-20210330-WA0014.jpg

Maya, in serviciile tale nu ai cris nimic de FK.. E valabil? Ma gandesc ca ar merge dupa un swallowing.. Ms.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti
5 hours ago, daniel2012 said:

Maya, in serviciile tale nu ai cris nimic de FK.. E valabil? Ma gandesc ca ar merge dupa un swallowing.. Ms.

buna da se poate FK

fac mici fantezii ca sarutari mangaieri FK si mai mari fantezi ca roleplaying,uro,scato activ!Cel mai usor suna si vorbim.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor tin sa precizez ca telefonul imi merge sa fiu sunata!Am dat Whatsapp in caz de nu raspund dar azi mi-ati umplut whatsapp-ul si multora nu am avut cum sa raspund!Nu intentional dar nu pot raspunde la peste 60 de mesaje si sa va si programez!Deci cu scuze aici pentru cei care nu au primit raspuns va astept cu drag sa mai incercati de preferat la tel!

Cum nu fac fata caci....sunt doar... una!Imi voi lua o locatie mai mare si colega sa nu mai existe erori!

Pana atunci v-am pupat!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna seara ...

am reusit sa o cunosc si eu pe Maya..am facut programare care a  fost respectata .

exact cum a relatat si colegul mai sus ...

Maya este o tipa micuta de statura ,cu sani micuti ,are in jur de 30 de ani si cu o vasta experienta in domeniu ..este draguta ,te primeste cu zambetul pe buze si este deschisa la discutii ,vorbareata ..este ingrijulita  discret parfumata ,a facut dus in prezenta mea ...

ON - 10  , a inceput cu un oral  foarte bun ,adanc , executat cu simt de raspundere ..ofera mare atentie la vecinatati ,schimari te ritm ,oscileaza cu usurinta intre soft si hard .. nu se grabeste ..

NP -9  se implica ,ii place ,te indeamna sa maresti ritmul ,te trage  in ea  ,scimba poziti fara probleme ,pot spune ca este foarte elastica ...pot spune ca are o pasarica micuta care se muleaza frumos pe organ .. 

GFE -9  este genul de fata care se face placuta ,te saruta peste tot ,te alinta  se lasa mangaiata  si te lasa sa te joci cu pasarica  ei 

FK -da 

AP .da   ,nu am incercat pt - ca trebuiw sa o anunati ca sa se poata pregati ..

de recomandat da ,eu voi reveni si o sa incerc si anal cu ea .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 minute, fakeaccount a spus:

Scrie 12-18 la program, sper că nu i-a făcut vreun bădăran o surpriză neplăcută.

Salut ! In jur de ora 13 am sunat, i-am scris pe whatsapp....nimic, tel inchis, whatsapp doar 1 linie....neserioasa revenirea !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma gândesc ca vine pastele și face pauza sau ne tine în suspans :))

Acum 4 ore, hennesy a spus:

Salut ! In jur de ora 13 am sunat, i-am scris pe whatsapp....nimic, tel inchis, whatsapp doar 1 linie....neserioasa revenirea !

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt amețit. La curve nu este pe bani? Adică plătești servicii ca la Digi. Plătești și futi în cur sau în gura sau la subtioara... Plm cum vrei, ca deaia mergi la curve. 

A ști sa fii bărbat înseamnă să aplici aceea știința cu gagica ta astfel încât sa te lase sa o futi în cur. La curve e pe bani 💖

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

@eugen2012 Cum sunt si locuri fara cablu de net prin tara, asa si curve cu pretentii. Nu peste tot poti sa ai aceleasi servicii. N-am fost la dansa dar am vazut comentariul tau la nimereala si raspund sa zic ca e normala cererea femeii. Corpul ei alegerea ei, daca considera ca marimea e prea mare ce sa facă? Să stea sa sufere? Iti zice nu, si te duci tu in alta parte. Mare chestie.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 hours ago, mayaonlyyours said:

In drum spre Bucuresti!Va pup si va astept cu drag!Tel deschis in 3 h😉🤭😘😉

IMG-20210502-WA0067.jpg

Nu merge sa sun

Ai zis ca ai probleme cu el

Cum put sa fac o progrmare ?

SMS whats app ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti
4 hours ago, ronny9999 said:

Nu merge sa sun

Ai zis ca ai probleme cu el

Cum put sa fac o progrmare ?

SMS whats app ?

Ambele merg de maine WhatsApp nu a funtionat azi,am inceput tarziu iar programari au fost facute de dinainte de sarbatori!

Spor la futai si cu mine hai!

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, mayaonlyyours a spus:

Ambele merg de maine WhatsApp nu a funtionat azi,am inceput tarziu iar programari au fost facute de dinainte de sarbatori!

Spor la futai si cu mine hai!

 

Aveai si swallowing in "meniu" , nu il mai vad trecut ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...