Sari la conținut

Andrada 0755648547 SEX NORMAL NEPROTEJAT


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde sunt bine primit
  • Oras:Oriunde sunt bine primit

Vizitata anul trecut, locatia putin dubioasa, dar nu am avut probleme!

Domnisoara curata, nu am simtit mirosuri dubioase, achitat 100 lei pentru un numar, oral neprotejat unde acord o nota de 8 spre 9. 

Face CIM si atitudinea e super ok, se pliaza pe dorintele tale si este destul de vorbareata, chiar a terminat facultatea de geografie daca retin bine.

Overall a fost ok, desi s-a derulat cam totul in vreo 30-35 minute nu am avut impresia ca a fost neaparat fast fuck. Am facut 69, a fost ok si pe viitor cred ca voi reveni!

Recomand!

Nota generala: 8.5

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde sunt bine primit
  • Oras:Oriunde sunt bine primit

Pai normal ca n-ai avut impresia ca tu futi 2-3 minute. :blushing2

 

Dar mai important: La savarina se baga carasul fara capison?

Ce amuzant ești tu astăzi, haha!

Ăăă, eu am întrebat de zvonurile cum că se poate fără cauciuc, însă a infirmat totul și chiar părea deranjată de întrebare, deci tind să cred că nu se poate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

si eu am fost la ea in anii trecuti si chiar e de recomandat din toate punctele de vedere ,dar de o lunga vreme chiar ca nu mai raspunde la telefon niciodata chiar daca si pe publi anuntul este activ si repostat in fiecare zii.

nu stiu poate are asa mult clienti sau habar nu am dar clar ca dai de ea foarte greu sau niciodata,cu sms si sa imi dea ea inapoi cand poate nu am incercat.de afla alti ceva sa merg pe la ea ar fii bine sa afle informatii cu privire la acest lucru si sa ne zica si noua.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut. Am fost la ea săptămâna trecuta, fata sa va retrage. Din spusele ei.

Eu unul personal o vizitam destul de des și nu aveam probleme cu răspunsul la telefon. Poate avea numărul memorat, devenisem client fidel... Nu știu ce sa zic.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Dacă nu sunteți masochiști, nu mergeți la Adela din Florești, fostă Anda, tot din Florești.

 

După experiența avută cu dânsa, mi-am pus problema reorientării sexuale. Sau, cel puțin, nu mai vreau să văd veveriță o perioadă considerabilă.

Are cocosel?  =))))

Link spre comentariu

Nu are cocoșel.

 

În schimb, are o fofoloancă puturoasă de ți se apleacă să mai dai la vizuină pe perioadă nedeterminată. Vreo două zile te ia cu amețeală numai când îți amintești. Ca după o beție cruntă.

 

Vorba aia : “Și scârbit de așa futai, pula îți vine să ți-o tai!”

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu are cocoșel.

 

În schimb, are o fofoloancă puturoasă de ți se apleacă să mai dai la vizuină pe perioadă nedeterminată. Vreo două zile te ia cu amețeală numai când îți amintești. Ca după o beție cruntă.

 

Vorba aia : “Și scârbit de așa futai, pula îți vine să ți-o tai!”

BTS clar, sau cel putin candida

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

toata discutia asta e ampulea avand in vedere ca se discuta despre Andra/Adela din Floresti!!!! asta e topicul Andradei!!!! se poate intelege ca Andrada e cea cu probeleme !!!! ceea ce nu e fairplay! Din cate stiu Andra/Adela din Floresti are topic deschis, deci aramis muschetare fa bine si conformeaza-te! reinvie topicul Andra/Adela cu o informatie utila! nu posta ampulea si nu iti fie lene sa cauti!!!

Dacă nu sunteți masochiști, nu mergeți la Adela din Florești, fostă Anda, tot din Florești.

După experiența avută cu dânsa, mi-am pus problema reorientării sexuale. Sau, cel puțin, nu mai vreau să văd veveriță o perioadă considerabilă.

 

 

Nu are cocoșel.

În schimb, are o fofoloancă puturoasă de ți se apleacă să mai dai la vizuină pe perioadă nedeterminată. Vreo două zile te ia cu amețeală numai când îți amintești. Ca după o beție cruntă.

Vorba aia : “Și scârbit de așa futai, pula îți vine să ți-o tai!”

 

 

BTS clar, sau cel putin candida

 

 

Dacă puneam botu la fofoloancă o mierleam subit. Am fost inspirat și am testat terenul cu mâna. A fost suficient. M-a luat cu stare de leșin.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...