Sari la conținut

Stapana AMADA - 0765.188.737


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Pentru necunoscatori, GODZILA s-a mai retras, e doar PR !

 

Nu sedintele, pocnitorile astea iti taie cheful... :slap2

Vezi ce inseamna PR, apoi poti s-o mai lingi pe "godzila" in cur doar in visele tale... :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu aveam de gand sa ma deconspir dar tupeul tau depaseste orice limite !!!

 

EU sunt cel ce te-a CALARIT LA PROPIU si te-a pus sa NECHEZI pentru UNA SUTA LEI in plus cand tu inca iti scobeai greierii din calcaie si-ti scuturai tarana din posete incingand lobul frontal cand incercai sa deslusesti ce inseamna BDSM !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Nu aveam de gand sa ma deconspir dar tupeul tau depaseste orice limite !!!

 

EU sunt cel ce te-a CALARIT LA PROPIU si te-a pus sa NECHEZI pentru UNA SUTA LEI in plus cand tu inca iti scobeai greierii din calcaie si-ti scuturai tarana din posete incingand lobul frontal cand incercai sa deslusesti ce inseamna BDSM !

vezi ma ca ai luat-o si tu pe urma lui ingineru.

deja te crezi si tu pe luna.

siti vorba lui xoxo??

iti spune el imediat!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am fost si eu ptr prima data si  a fost super ok! stie sa se poarte, este reala, nu se preface. Arata si f bine, ffff sexy, si simte cam ce iti doresti...eu am fost ptr prima data la o domina si a fost super ok! am mai vizitata-o de 2-3 ori si o voi mai face! este adorabila! nota 20!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu ptr prima data si  a fost super ok! stie sa se poarte, este reala, nu se preface. Arata si f bine, ffff sexy, si simte cam ce iti doresti...eu am fost ptr prima data la o domina si a fost super ok! am mai vizitata-o de 2-3 ori si o voi mai face! este adorabila! nota 20!

se intelege ca ai fost recent.........daca asa este , prin ce mijloace ai reusit sa dai de ea ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

prin telefon, ;a numarul postat aici! m-a indrumat, locatie usoer de ajuns, am fost de vreo 4 ori, ultima data lla budapesta!

amintiri din copilarie...tipa este activa pe forum, dar doar prin tastatura.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu ptr prima data si  a fost super ok! stie sa se poarte, este reala, nu se preface. Arata si f bine, ffff sexy, si simte cam ce iti doresti...eu am fost ptr prima data la o domina si a fost super ok! am mai vizitata-o de 2-3 ori si o voi mai face! este adorabila! nota 20!

Te-ai trezit si tu,nu? Ai dreaq prosti

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

N-are nicio treaba cu Amada, chiar orice tipa mai inalta ti se pare ca e aceeasi persoana?

Ba este exact ea, sunt aceleași poze din topicul ei de pe acest forum. Într-adevăr, fie sunt mai vechi fie o avantajează, că acum doi ani Amada era ceva mai plinuță, nu știu cum s-a schimbat de atunci.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hmmm :)

Ce spirit de observatie!  :laugh2

Scriu acum numai de dragul celor cu care am avut sedinte memorabile, de ambele parti, doar am incercat sa combin utilul cu placutul...

Nu o sa ma vedeti promovandu-ma pe forum, recenziile sunt deja de prisos (plus ca sunt satula sa fiu privita sub lupa), iar cine vrea sa ma gaseasca - poate, daca si eu sunt de acord.

Primesc o persoana-doua pe zi, uneori deloc, cei fideli au prioritate.

Telefonul (numarul nu mai este cel din titlu) are optiunea de respingere apel, nu tolerez obsedatii, cu cat mai putin sunt deranjata cu prostii, cu atat sedintele sunt mai reusite.

In concluzie, daca esti primit si stabilim ce facem impreuna, slabe sanse sa nu-ti placa, daca te refuz, renunta, nu cedez la insistente.

 

Legat de Lifestyle nu s-a schimbat nimic. :)

Barbatii nu m-au condus pana acum, au tot incercat, degeaba. :D

 

Pantofii i-ai vazut in poze, vrei altii, marimea mea e 41, in functie de calapod 42.

 

Alte intrebari pe [email protected]. Nu intru zilnic, fara suparare.

 

O zi frumoasa va doresc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...