Sari la conținut

Stapana AMADA - 0765.188.737


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua tuturor!

 

     Citind diferitele pareri pro- si contra domnisoaei Amada la topicul deschis la sectiunea Testate cu nr. 0733.178.558 si observand ca are mai nou si anunt de dominare - e fiind adeptul unor astfel de jocuri, am decis sa-mi iau inima in dinti si  sa-i fac o vizita. Se intampla c-am acum o luna cu aproximatie.

     Contactat la nr. 0733.178.558 (tel din titlul topicului este mai recent decat vizita mea), raspuns prompt, stabilit detaliile referiotoare la ora si purces catre Mall Plazza.

     Sunat din nou si dupa indicatiile de rigoare, nu prea multe deoarece locatia este usor accesibila, am ajuns fata in fata cu Amada.

Prima impresie a fost pozitiva, inalta foarte dragalase la fata si comunicativa. Ma astepta imbracata ca in poze, cu sanii afara.

Ne asezam la o tigare in care sa stabilim toate detaliile sedintei si ii inmanez tributul stapanei 200Ron.

    Convenim ca in timpul sedintei eu sa fiu curva ei si sa faca ce vrea cu mine. Dupa dusurile de rigoare trecem la actiune.

Amada este dotata cu toate cele necesare....nu cred sa fie ceva din instumentele care sa-i lipseasca chiar si pentru o dominare mai hard.

Despre sedinta nu o sa detaliez cuvant cu cuvant si nici ordinea in care au fost executate. Dar pot preciza ca poate fi linsa peste tot, fiind foarte curata, se staduieste si chiar reuseste sa te faca sa te simti bine. Ii place sa penetreze....si stie sa o faca foarte bine. De asemenea face si uro.

    Timpul petrecut aproximativ o ora.....nu sta cu ochii pe ceas.

     Din punctul meu merita pentru adeptii dominarii. Eu revin cu placere.

     Am programare char astazi si abia astept sa o revad.

 

 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare! De multa vreme aveam fantezia unei sedinte de dominare dar nu am gasit niciuna care sa imi inspire incredere ca stie ce face. Fiind prin Bucuresti, dupa o scurta trecere in revista a ofertelor, m-am decis sa o incerc pe Amada

 

Locul actiunii: Undeva pe langa Mall Plaza Romania. Google Maps, introducand adresa zisa de dameza, m-a directionat undeva langa Piata Moghioros. Am lasat masina in parcare la Billa si am avut destul de mult de mers pe jos pana la blocul cu pricina.

 

Apartamentul e cu o camera, model comunist dar foarte curat si dragut aranjat. Baia curata, dar fara gel masculin.

 

Domnisoara: Inalta, catre 1.80. Avea si tocuri destul de mari, si cred ca ma depasea ca inaltime (io mi's de 1.90). Dameza este solida, as spune. Nu e tip fotomodel dar nici grasa. Sanii foarte mari, cu sfarcuri erecte. E epilata perfect, fara mirosuri, cu cel mai bun gust pe care l-am intalnit in cariera de dat limbi.

 

Are o personalitate foarte deschisa, e vorbareata, amabila. Mi-a placut ca ai ce povesti cu ea, nu e doar o partida de sex si pa.

 

Actiunea: I-am spus ca sunt incepator, dar deschis sa incerc orice care nu lasa urme pe corp. A zambit si a zis ca nu merge chiar asa... ca o sa ma ia usor la inceput sa nu fie o experienta neplacuta. Dupa dusul de rigoare, a mers si ea sa se improspateze si a revenit in camera. M-a pus in genunchi si fortat sa ii dau limbi, dupa care s-a asezat si mi-a ordonat sa ii fac cunilingus si anilingus.

 

Urmatorul pas a fost sa ma intind pe pat, mi-a legat mainile cu un lant, si ...ce a urmat ramane in dormitorul Amadei. Ce pot spune e a a fost combinata sesiunea de dominare cu o partida de sex, finalizarea fiind in pozitia LOT. Singurul lucru pe care mi l-as fi dorit si a lipsit tinea de footfetish, dar nu s-a putut din motive tehnice.

 

Time&money: in total am stat peste o ora, dar efectiv actiunea nu reusesc sa estimez cat a durat :) Halatul a fost 200 lei, comunicati telefonic, fara nicio negociere.

 

Concluzie: Amada e foarte placuta, o recomand pentru partide de sex si pentru initiere in dominare. Pentru cei care vgor dominare hard nu ma pot pronunta (inca), dar eu cu siguratan voi reveni la ea cu prima ocazie.

 

Note:

  • Aspect fizic: 9;
  • Atitudine: 10;
  • GFE: 9 (nu se refera la dominare, ci la retul interactiunii);
  • Oral: 9;
  • Normal: 10;

 

 

 

 

 

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua tuturor!

 

     Citind diferitele pareri pro- si contra domnisoaei Amada la topicul deschis la sectiunea Testate cu nr. 0733.178.558 si observand ca are mai nou si anunt de dominare - e fiind adeptul unor astfel de jocuri, am decis sa-mi iau inima in dinti si  sa-i fac o vizita. Se intampla c-am acum o luna cu aproximatie.

     Contactat la nr. 0733.178.558 (tel din titlul topicului este mai recent decat vizita mea), raspuns prompt, stabilit detaliile referiotoare la ora si purces catre Mall Plazza.

     Sunat din nou si dupa indicatiile de rigoare, nu prea multe deoarece locatia este usor accesibila, am ajuns fata in fata cu Amada.

Prima impresie a fost pozitiva, inalta foarte dragalase la fata si comunicativa. Ma astepta imbracata ca in poze, cu sanii afara.

Ne asezam la o tigare in care sa stabilim toate detaliile sedintei si ii inmanez tributul stapanei 200Ron.

    Convenim ca in timpul sedintei eu sa fiu curva ei si sa faca ce vrea cu mine. Dupa dusurile de rigoare trecem la actiune.

Amada este dotata cu toate cele necesare....nu cred sa fie ceva din instumentele care sa-i lipseasca chiar si pentru o dominare mai hard.

Despre sedinta nu o sa detaliez cuvant cu cuvant si nici ordinea in care au fost executate. Dar pot preciza ca poate fi linsa peste tot, fiind foarte curata, se staduieste si chiar reuseste sa te faca sa te simti bine. Ii place sa penetreze....si stie sa o faca foarte bine. De asemenea face si uro.

    Timpul petrecut aproximativ o ora.....nu sta cu ochii pe ceas.

     Din punctul meu merita pentru adeptii dominarii. Eu revin cu placere.

     Am programare char astazi si abia astept sa o revad.

SPUNEMI TE ROG FACE URO IN CAMERA?

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Buna!

Pentru uro sunt multe variante, imaginatie am destula... :)

Mai multe detalii legat de ce putem face gasesti pe blog (link-ul din semnatura).

Nu ma pune sa ma repet la telefon, tot ce am scris acolo este 100% real, mai bine imi spui ce iti doresti si ce nu suporti.

In afara de scato, operatiuni medicale (injectari, taieri, etc.) sau orice tine de animale... sunt deschisa la propuneri.

 

Locatia mea nu mai este in Drumul Taberei, acum sunt in sectorul 3.

 

O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua.Inca de la inceput rog sa fiu scuzat daca nu sunt familiarizat cu modul de a prezenta vizita mea deoarece e prima mea recenzie.Am inceput sa pescuiesc de pe acest forum o fata pentru o sedinta de dominare mai soft pentru a experimenta cateva din fanteziile mele.Am ajuns la blogul domnisoarei amada de unde am luat adresa de messinger unde am lasat mesaj despre fanteziile mele.Am stabilit ca nu sunt adeptul sedintelor violente si a fost deacord cu toate cerintele mele.Fiind aproape de mine si neavand client programat dupa o ora.Am fost asteptat exact in aceeasi inbracaminte ca si in poza.stabilim ultimele detalii ma trimite la dus revin merge si ea la dus si se reintoarce imbracata la fel.ma pune sa stau in genunchi si imi porunceste sa o ling.ma forteaza sa  fac cunillingus apoi ma inpinge la podea si incepe un facesit foarte bine executat timp in care eu ling piersicuta anusul iar ea imi vorbea vulgar ,se excita gemea am simtit ca i place ceea ce face.A avut un orgasm zgomotos si a terminat cu un uro stropind tot corpul meu.ma trimite la dus iar cand ma intorc ma leaga si incepe sa se joace cu mine sa ma excite cu ustensilele ei si ma face sa o implor sa ma faca sa ma termin.jocul acesta in care esti chinuit psihic a durat vreo 20 minute dupa care se indura de mine imi pune un prezervativ ma calareste si se dezlantuie.Era prima data cand am simtit ca sunt violat de o femeie.Am terminat in caciulita m-a servit apoi cu un suc am mai stat la povesti vreo 10 minute apoi am plecat.Desprea ea:piersicuta epilata fara mirosuri sau gusturi ciudate.e foarte inalta ,a stat in tinuta din poza pe toata durata actiunii dar fara chilotei.simpatica la fata.


Note: 10 deoarece a tinut cont ca sunt incepator si durata sedintei a fost de o ora jumate door to door.Recomand incepatoriilor .Bafta pana data viitoare cand voi incerca o alta stapana.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Servus, am marcat si eu aici, saptamana ce tocmai a trecut:

Confirm telefonul din titlu, confirm locatia in zona pasajului Muncii, confirm pozele si echipamentul.

Doamna foarte amabila la telefon - am crezut la un moment dat ca dominarea e o gluma auzindu-I tonul si modul de conversatie: m-am inselat!

Programare profi, indrumare telefonica pana la interfon. Usor de ajuns, locuri de parcare, locatia in apartament/garsoniera civilizata, curata, baie OK.

Nu are un studio BDSM dedicate, insa se descurca onorabil cu o cruce profi, lanturi, lanturi atasate cu catuse la canapeaua din living, unde s-a petrecut actiunea in ceea ce ma priveste.

Stapana: frumoasa, 33 de ani declarati dar pare mult mai tanara, inalta conform celor de mai sus - 180cm, 70kg probabil, sani super OK, ca nota - 9.

Se transpune in rol, ii place si o prinde foarte bine, face totul cu pasiune. AM trecut prin tot ce am agreat initial - flogging, cbt, bondage, nipple torture, facesitting, anilingus, cunilingus si un pic de penetrare.

 

O sedinta deosebita cu o stapana deosebita, care m-a impresionat in mod pozitiv si pe care o voi mai vizita cu siguranta.

Ca nota pentru prestatie: 9, durata o ora, cadou 200, finalizare dupa posibilitati, la alegere.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bruges
  • Oras:Bruges

 

200 L ora
STAPANA, domin cu placere soft sau hard. Ce putem face gasesti pe blog. Totul real. Zona Dristor, Mihai Bravu. Stapana Amada

-Si cea mai frumoasa poza de pe blog  :crazylove           http://amadadominare.blogspot.com

MMMMMmmmmmmmmmmmm! Superba gogosica! Arata delicios! Labiile gen aripa de fluture iti lasa gura apa!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

As dori sa clarificam ceva, ma adresez incepatorilor.

Pe blog am mentionat in experiente ca in unele cazuri am facut si sex in timpul sedintei.

Daca vii si-mi spui direct ca vrei si sex, fie oral sau normal, nici nu o sa incep sedinta, refuz din start.

Este deja un gest de lipsa de respect care imi da de inteles cam cum o sa decurca lucrurile in timpul sedintei...

Din pacate vin prea multi pentru sedinta soft si au impresia ca daca sunt fortati la cunnilingus, anilingus, eventual uro, dupa care fut, se considera dominare.

Si imi trantesc simplu ca ei vor si companie intima!

Dominarea soft este mai putin dureroasa si nu te lasa cu semne.

Se poate fara durere complet, dar o sa compensez cu alte elemente de femdom, umilirea nu va lipsi, chiar daca uneori nu pun un foarte mare accent pe ea.

Sedinta poate avea si o tenta erotica, dar in nici un caz cu cei aroganti, pe ei trebuie sa-i invat cum sa fie submisivi, nicidecum nu o sa le torn ulei pe foc...

O lista de lucruri care se pot pune in practica si din care poti sa-ti dai seama ce ti se potriveste de asemenea gasesti pe blog.

Ma intereseaza sa-mi spui ce te tenteaza si ce nu ai accepta sub nici o forma.

Asta nu inseamna ca eu imi doresc un scenariu, cei care ma vor in postura de actrita la fel vor fi refuzati.

Iau lucrurile la modul cel mai serios si traiesc momentul cand sunt intr-o sedinta, actoria nu mi se potriveste.

Sunt de multe ori amabila la telefon, chiar si cand ajungi la mine si discutam detaliile, dar nu-ti face parerea gresita ca in timpul sedintei o sa fiu la fel.

Cum sunt prietenoasa uneori, pot trece imediat si la o sedinta hard, sa fiu sadica in adevaratul sens al cuvantului.

Nu o sa-ti fac ce nu-ti doresti, dar nici nu ai voie sa mai refuzi ce ai acceptat inainte de sedinta, decat cu safe word in cazuri extreme.

Deci inainte sa te programezi citeste blogul, hotaraste-te legat de ce vrei sa incerci sau macar ce sigur nu o sa accepti, apoi te astept cu placere.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna ziua oameni buni.                                                                                                                                                                                         fusei si eu la Amada si pot sa spun ca am trait o experienta foarte placuta.Poate la tel. cand vb cu ea pare rece dar la fata locului se schimba situatia.E o femeie foarte dezghetata ai ce vb cu ea foarte deschisa si receptiva la propuneri. Eu am sunato am stabilit intalnirea . Locatie pe la p-ta muncii , apartament curat baie la fel ,prosop curat dat din dulap, gel de dus . Ma primit in costumatia din poze e intreadevar foarte inalta eu cel putin ii ajungeam abia pana la umeri (bine nu sunt nici foarte inalt) Nu stiu cum se comporta cu alti dar eu am stat la ea cel putin 3 ore fara sa ma grabeasca sau sa dea vreun semn ca mai asteapta pe altcineva . E foarte serviabila ma servit cu apa ea a baut o bere asta si la cererea mea care doream uro am stat la taclale cred ca o ora m-a intrebat ce vreau ce fantezii am ma ascultat cu atentie apoi imi punea intrebari daca vreau aia daca imi place aia cred ca incearca sa te citeasca cat mai bine ca sa  poata sa faca sa iasa sedinta cat mai bine                                                                                                          In sfarsit dupa aproximativ o ora am mers la dus m-am spalat si apoi m-am intors in camera unde a inceput sedinta.Si intreadevar stie sa o faca se pliaza pe dorintele clientului dar nu-si refuza nici placerea ei ptr. ca intreadevar chiar traieste momentul.   Am cerut o dominare soft dar care pe parcursul sedintei a devenit mai hard mai ales cand se excita de la limbile pe care ma pus sai dau. Am fost legat,batut cu cureaua , penetrat sufocat cu fundul ei delicios apoi practic ma violat efectiv . Un alt plus ptr. mine a fost ca uro la facut in camera bine acum depinde si de cantitate daca face mult te baga in baie  M ejaculat ca un cal si parea foarte incantata de isprava ei .In sfarsit dupa sedinta am fost la dus ,am iesit am mai stat de vb cel putin o jumatate de ora dupa care ne-am luat ramas bun si dus am fost                                                                                                                                                                             si acum note ca asa se procedeaza  :                                                                                                                                                        locatie9                                                                                                                                                                                                   aspect 9 (este inalta ,foarte solida un aspect impunator)                                                                                                                      sedinta 9(e loc si de mai bine dupa spusele ei   )                                                                                                                                          halatul 200                                                                                                                                                                                              In concluzie o recomand cu caldura eu unu abia astept sa ma intorc sa diversific fanteziile cu ea . TE PUP DULCE LA PIZDA TA FRUMOASA AMADA             

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Ar trebui sa ma bucur ca am o recenzie pozitiva sau sa ma supar ca nu este tocmai reala?

1. 3 ore?!  :slap2  Mi-a luat o ora intreaga sa inteleg ce-ti place, dar nu ti-am facut mai nimic?  :laugh2

2. Te-am batut cu cureaua?! WaF?! Pentru asta folosesc biciul!  :laugh2

3. Te-am sufocat cu fundul? Pentru sufocare am alte metode...  :laugh2

4. Uro fac in camera daca este oral, imi controlez muschii si o fac treptat, pentru cel corporal se foloseste cada, nu daca fac mult...  :laugh2  :slap2

 

Nu m-am putut abtine, prea multe prostii...  :laugh2

Oricum, merci pentru recenzie! :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

poate nu m-am exprimat cum trebuie eu fiind la prima intalnire cu tine insa sper ca daca ne vom mai vedea o sa incerc sa fiu mai explicit cu tine ce imi place . Nu trebui sa te superi nu cred ca am spus chiar numai minciuni acolo si doar ce am simtit eu. Sper sa ne mai vedem TE PUP DULCE JOS

Link spre comentariu

  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

De la prima sedinta 2 persoane, fie cuplu barbat & femeie, fie 2 barbati, fie 2 femei, eu nu primesc.

Este o chestiune de principiu.

Daca o persoana care a mai fost la mine, apoi vrea sa vina cu cineva, stabilim atunci in functie de propunere.

Pot organiza o sedinta cu 2 barbati pe care ii cunosc deja bine separat si consider ca s-ar potrivi in functie de fetish-uri.

Am primit o multime de propuneri din partea barbatilor care vroiau sa vina cu o femeie si imi explicau ce vor sa-i fac...

Eu vreau sa stiu ce accepta partea submisiva, fantezia dominatorului care ma contacteaza este irelevanta.

De asemenea, prima sedinta nu o sa incep niciodata din pragul usii, nu-mi doresc surprize neplacute.

Dupa ce ne cunoastem putem face mai multe.

Propunerile de genul "pai atunci vin doar sa vorbim prima data" mi se par deplasate, pana nu pun mana pe tine sa vad cum reactionezi... vorbele sunt doar vorbe.

Revin, fie barbat sau femeie (sunt bisexuala), a doua persoana primesc doar dupa ce o cunosc pe prima.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...