Sari la conținut

Stapana AMADA - 0765.188.737


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amandino :doggystyle

 

Sa nu-ti iei hainele bune ca ramai fara nasturi... :laugh2

 

M-as fute, domina, chinui placut, dureros... Mi-ati dat niste mail-uri... :slap2

Nu toate, unele au fost pertinente, dar spun ca nu vreau scarbosenii si vorbim de clisme... nu am mama, nici copii, dar vorbim sa fac pe mamica...

 

Dor imi este, nu neg asta. Intrebarea este: Cu cine? :)

Inca mai vreau o garsoniera/apartament, dar cand te gandesti ca sunt o "curva"... e greu sa concepi ca nu arat ca una 99% din timp.

Nu am chef sa citesc mizerii azi, maine mai redeschid mail-ul. Ne cunoastem, imi esti drag, esti dispus sa faci rost de o locatie... mi-e ca m-as risca. ;)

Mi-e dor sa traiesc, de bani doar am nevoie ca oricare.

 

 

Hello stapana

I'm interested in foot fetish session.

I just sent you an email.

 

Will see it tomorrow, promise. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nicolae Dobrin cel mai bun fotbalist român în perioada 66-71 născut în Trivale supranumit Gâscanul. Ochii lui Dobrin este o țuică de prune care avea pe eticheta doua prune de culoare mov albastra. Analogia cu ochii lui Dobrin tine cont mai puțin de culoare cat de pasiunea pentru acest ,,sport'' a legendarului fotbalist

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nicolae Dobrin cel mai bun fotbalist român în perioada 66-71 născut în Trivale supranumit Gâscanul. Ochii lui Dobrin este o țuică de prune care avea pe eticheta doua prune de culoare mov albastra. Analogia cu ochii lui Dobrin tine cont mai puțin de culoare cat de pasiunea pentru acest ,,sport'' a legendarului fotbalist

Daca bea numai pufoaica de unde sa stie !👀
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca bea numai pufoaica de unde sa stie !

 

Iti pierzi timpul, textele astea aveau noima acum niste ani...

Spune ce vrei de fapt. :girly

 

 

Nicolae Dobrin cel mai bun fotbalist român în perioada 66-71 născut în Trivale supranumit Gâscanul. Ochii lui Dobrin este o țuică de prune care avea pe eticheta doua prune de culoare mov albastra. Analogia cu ochii lui Dobrin tine cont mai puțin de culoare cat de pasiunea pentru acest ,,sport'' a legendarului fotbalist

 

Nu am puncte. :clapp

Nu eram nici in plan cand juca el, dar si acum poti sa ma intrebi ca stiu toti fotbalistii. :laugh2 :no2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Aren't you an eager beaver? :)

Am fost activa pe acest site cativa ani... Crezi ca as fi avut dificultati sa mentionez aici ca am revenit?  :girly

 

Pisi, inchide topicul, te-ai lins pe bot de trafic din partea mea! Cel mai retardat site din Romanica, dedicat majoritatii locuitorilor...  :laugh2

https://vignette.wikia.nocookie.net/prettylittleliars/images/2/25/Veronica-mars-fuck-you-gif.gif

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sigur ca revine

 

Ai dat in bobi? :laugh2

Anuntul se tot reposteaza zilnic, e mai ieftin decat daca l-as posta cand am locatie...

Suna-ma, sunt fierbinte! :laugh2 Lasa ca telefonul e inchis!  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Prostia mi-a consumat nervi, acum doar ma amuza. ;)

 

Dragilor, am luat o locatie, mi-am luat o teapa, m-am intors acasa.

Am venit la cineva, nu o pot numi o teapa, dar la 30 si o idee sa dormi langa un cur gol... Am ras sa fac pipi pe mine, nu alta! :laugh2

Bani si taci!

Taxi, alte rasete cu soferul ( :laugh2  sunt o companie placuta cand vreau), ma simt minunat!

Imi lipseste totusi o limbuta dibace, o pula sculata si un psihic dispus sa-mi suporte energia pentru multi mult prea mare! :)

Azi nu, ma simt prea bine sa fiu dezamagita, dezamagiti-va maine, doar asta puteti, iar unii o fac perfect! :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pula
  • Oras:Pula

Ai dat in bobi? :laugh2

Anuntul se tot reposteaza zilnic, e mai ieftin decat daca l-as posta cand am locatie...

Suna-ma, sunt fierbinte! :laugh2 Lasa ca telefonul e inchis!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Prostia mi-a consumat nervi, acum doar ma amuza. ;)

 

Dragilor, am luat o locatie, mi-am luat o teapa, m-am intors acasa.

Am venit la cineva, nu o pot numi o teapa, dar la 30 si o idee sa dormi langa un cur gol... Am ras sa fac pipi pe mine, nu alta! :laugh2

Bani si taci!

Taxi, alte rasete cu soferul ( :laugh2  sunt o companie placuta cand vreau), ma simt minunat!

Imi lipseste totusi o limbuta dibace, o pula sculata si un psihic dispus sa-mi suporte energia pentru multi mult prea mare! :)

Azi nu, ma simt prea bine sa fiu dezamagita, dezamagiti-va maine, doar asta puteti, iar unii o fac perfect! :laugh2

post-264890-0-24978400-1541223255_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 

 

 

In recenzie cineva ascris ca aveam pasarica asa de curata ca era ca si cum ai bea apa din ea!  :icecream

Plimba laba ursului, vad ca daca postezi, trebuie sa fie o aberatie cu poze din familia ta.  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Multumesc pentru aprecierea acordata, daca nu-ti zgariam retina de ciuda cand ma vezi pe forum - nu te bagai in seama.  :laugh2

Nu am nevoie sa ma faci sa ma simt mai importanta decat sunt deja. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Pula
  • Oras:Pula

Multumesc pentru aprecierea acordata, daca nu-ti zgariam retina de ciuda cand ma vezi pe forum - nu te bagai in seama.  :laugh2

Nu am nevoie sa ma faci sa ma simt mai importanta decat sunt deja. :)

 

Am fost la Amada si nefiind incantat de aspectul ei fizic am pus-o sa manance niste laturi dintr-o troaca si sa grohaie ca o scroafa.

Din bucatarie venea un miros puternic de peste stricat.

 

Note:

-Mancat laturi din troaca: 9 (ii dadeam 10 daca ar fi plescait mai tare)

-Grohait : 9 (mai are un pic de lucrat la grohaiturile de tonalitate joasa)

 

Amada e scroafa buna dar pentru altceva nu o recomand pentru ca o scroafa rujata tot scroafa ramane.

 

Cadoul a constat intr-un sac de uruiala, niste borhot si un balot de paie care sa-i tina de cald la iarna.

post-264890-0-45654900-1541237405_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Am fost la Amada si nefiind incantat de aspectul ei fizic am pus-o sa manance niste laturi dintr-o troaca si sa grohaie ca o scroafa.

Din bucatarie venea un miros puternic de peste stricat.

 

Note:

-Mancat laturi din troaca: 9 (ii dadeam 10 daca ar fi plescait mai tare)

-Grohait : 9 (mai are un pic de lucrat la grohaiturile de tonalitate joasa)

 

Amada e scroafa buna dar pentru altceva nu o recomand pentru ca o scroafa rujata tot scroafa ramane.

 

Cadoul a constat intr-un sac de uruiala, niste borhot si un balot de paie care sa-i tina de cald la iarna.

lol

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Intalnirea cu mine nu este usoara. ;)

Nici nu mi-am propus sa va fie, ajungi la mine daca intradevar iti doresti... :)

Problemele de logistica persista. nu sunt genul sa primesc pe tava, dar ne vedem, mi-e dor de iubiteii mei dornici sa-mi faca pe plac... Arh! :)

Nu promit ce nu stiu. ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...