Jump to content

Ucraineanca 0748617228 0748578231

Recommended Posts

• Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviște
Acum 19 ore, ale_xandru a spus:

Salut,am trecut azi pe la doamna...e urâtă cu spume.n am rămas,am plecat cu 100 la ora 😁 și m am dus la Rebeca 

Bv,bine k ai făcut pasul sa lasi o recenzi,eu am sunat-o ieri,eram încântat de masaj,mi-a zis ceva detalii l tel și ca se afla la 1 mai,ajung acolo o sun și nu îmi rasp,ii trimit sms…la fel…niciun rasp😡intru inapoi pe site ca sa găsesc altceva dau de alt cont,mi-am dat seama ca este tot ea,sun inapoi îmi rasp și îmi zice C a vb cu mine și mai devreme su îmi Închide tel și ma și blochează😡practic nu are nevoie de bani😜astfel de specimene nu au ce caută aici,trebuiesc eliminate,sa stea la capul podului😁poate acolo e mai bine și fac și mai mulți bani🖕

• Like 1
Acum 22 ore, ale_xandru a spus:

Salut,du te la Rebeca,blonda siliconata,dai 150 dar se merita garantat .. .ce oral face.. că în filme frate ,și e și frumoasă pe deasupra și comportament ok,nu e cu nasu pe sus...

Știu frate,am fost primul care i-am făcut recenzie aici,am fost la ea când avea locația la minisat,acum nustiu unde o are,am văzut ca este pe site la noi și pt mine este nr 1,accepta tot ce vrei🙈