Sari la conținut

Mariaaaa💥❤️ 0768472411


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost la ea gasind anuntul pe publi. Nu recomand. Pe langa ca e nesimtita si a vorbit urat, cere bani in plus pentru orice. Am stabilit ceva in mesaj si cand am ajuns la locatie a schimbat tarifele si mi-a cerut inca 100 pentru ca sa finalizez pe ea (cob). E o tepara pusa pe fast fuck. Am stat 10 minute pentru 200 lei si nici n-am putut termina. (Nu stateam deloc dar avea halat pe ea si am zis ca incerc) Singura pozitie in care sta e capra si nu arata deloc ca in poze. Va rog salvati-va banii si nu incurajati astfel de comportament. 

Link spre comentariu
22 hours ago, Maria187 said:

Fiecare e liber să meargă unde vrea și unde i place , asta i părerea mea! Pot pune ce preț doresc eu , fiindcă e corpul meu iar dacă nu fac bani e iar fix problema mea , nu a voastră! Puteam pune și 1000 de lei 1h , era alegerea mea! Nu vă convin prețurile și serviciile , treceți peste. “ Piața “ e plină de multe alte fete! Dacă tu ești ok cu mine , eu nu am cum să fiu altfel cu tine! Îmi respect serviciile pe care am scris clar ca le fac . De accea am scris clar ce fac și ce nu fac ca să nu avem discuții la locație. Mulțumesc pentru înțelegere ! 

Mare dreptate ai cu asta. Practic tu, in momentul de fata, la categoria: inaltime sub 1.55 si cu numele Maria, esti pe locul 2 si la calitate servicii si la pret.

Vad ca ti-ai sters repede toate detaliile si pozele de pe topic. Deci ascundem rahatul.

 0768472411 macar asta sa ramana pt indexare.

@pisicuts cum facem sa pastram pozele si dovezile la astfel de specimene? Banul ca banul, dar pana la urma si asta e scopul forumului. Tu sa mai faci bani de o bere si noi sa ne putem proteja de specimene ca asta

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape
La 23.01.2024 la 15:11, Maria187 a spus:

Disponibilă pentru programării ! Vă aștept cu drag! Pupiciiii😘

Recomand sa nu te iei in gura cu baietii,ca numai reclama rea iti faci,doar incerc sa te ajut,nu te critic,treaba ta ce servicii ofeei si treaba baietilor daca le accepta sau nu!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere

va ca domnuca asta a sters mai tot din oferta. nu mai este prezentare, servicii preturi. oare a dat bir cu fugitii si a disparut la fel de furtunos cum a venit sau cum ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...