Sari la conținut

Curtea Veseliei 🤗🤣 *cantenrinca*


Postări Recomandate

Reputație: 6867
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 minutes ago, Sara98 said:

Până vă ardeți tu cu @crissti98 că mergeți la una care are doar sufletul și scrisul frumoase, că așa declară grasele, că au sufletul frumos, să vă văd pe voi cum futeți entitatea asta.  😂

Vorba vine, nu dați cu parul, că eu sunt grasă și uneori mă apucă autocritica ironică 🤗😘

Bunicul avea o vorba : fie slaba fie grasa, sa miroasa a p###a n casa 😂😂😂 

  • Haha 7
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 5410
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 57 minute, Sara98 a spus:

Până vă ardeți tu cu @crissti98 că mergeți la una care are doar sufletul și scrisul frumoase, că așa declară grasele, că au sufletul frumos, să vă văd pe voi cum futeți entitatea asta.  😂

Vorba vine, nu dați cu parul, că eu sunt grasă și uneori mă apucă autocritica ironică 🤗😘

Ce sa zic....am vrut sa dau "confuz" am bagat un ranjet....cu gandul ca scriu acum:

...nu prea inteleg. Ai , si n-ai, dreptate (ma rog..."cazurile" citite si "rezolvate" de mine. Lasand la o parte exemplele date de mine) referitor la cine declara si ce. Dar chestia cu "entitatea" chiar n-am prins-o

Tu pe unde esti? ca io unu' sunt cu 90% chat si 10% actiune (nu ma crezi, vezi o recenzie a mea la Bv acum cca 1 luna, la.... sa mor daca mai stiu titulara :blushing2. da' a fost haioasa rau in exprimari si mirari). Si....din DG "sufletu' " e perfect!!!

Acum 58 minute, Laris a spus:

Sunt aici 🤭

Hmmm...sa inteleg ca "aici" e Cluj, momentan?

Deci n-am sanse sa trimit colegilor wsp-ul / pm-ul?

 

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 5410
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

NB

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 5410
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
1 oră în urmă, crissti98 a spus:

Tu pe unde esti? ( @Sara98) ......

 

Pfuaiiiiii.....aici nu e ca "vulpea in vie"

E ca via si autoironia e in alta parte, rau...la 5h (400km) departare de zona ei 🤣🤬

 

 

 

  • Haha 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 1 oră, Yellowstone a spus:

Bunicul avea o vorba : fie slaba fie grasa, sa miroasa a p###a n casa 😂😂😂 

Al meu din ardeal fiind, cât îi berea și pălinca pizda ne fiind lipsita 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 3184
  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles

   Bună dimineața!

       O zi cum vă doriți, mai bună decât cea de ieri și un pic mai rea ca cea de mâine ! Despre ️ ….fără număr pe gustul fiecăruia! 🌞🌞🌞🌝🌝🌝

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 959
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
Acum 6 ore, crissti98 a spus:

Ce sa zic....am vrut sa dau "confuz" am bagat un ranjet....cu gandul ca scriu acum:

...nu prea inteleg. Ai , si n-ai, dreptate (ma rog..."cazurile" citite si "rezolvate" de mine. Lasand la o parte exemplele date de mine) referitor la cine declara si ce. Dar chestia cu "entitatea" chiar n-am prins-o

Tu pe unde esti? ca io unu' sunt cu 90% chat si 10% actiune (nu ma crezi, vezi o recenzie a mea la Bv acum cca 1 luna, la.... sa mor daca mai stiu titulara :blushing2. da' a fost haioasa rau in exprimari si mirari). Si....din DG "sufletu' " e perfect!!!

Hmmm...sa inteleg ca "aici" e Cluj, momentan?

Deci n-am sanse sa trimit colegilor wsp-ul / pm-ul?

 

Prin entitate am făcut referire la suflet în respectivul context.  Dacă nu te-ai confruntat cu problema respectivă nu ai de unde știi, las-o așa, nu căuta cu lumânarea.  

Link spre comentariu
Reputație: 3552
  • Telefon: 0792478119
  • Disponibila
  • Telefon: 0792478119
  • Disponibila
Chiar acum, Yellowstone a spus:

Pe sistem 

Și eu care intenționam să arunc o piesă 💣 ești cu un pas înainte vere…

Să avem de unde hehe

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 3552
  • Telefon: 0792478119
  • Disponibila
  • Telefon: 0792478119
  • Disponibila
Acum 1 minut, Yellowstone a spus:

Ce o zice la balanta azi? Ca prea m am trezit bine dispus😂😂😂😂sigur vine una grea mai incolo 😅😅😅

Balanța azi 
22 mai 2024

Cu farmecul dumneavoastra deosebit, atrageti admiratia celor din jur. 

Aveti mari sanse de reusita in activitati comerciale. Sunt favorizate si investitiile pentru casa. 

Eastrolog.ro va sfatuieste sa evitati discutiile in contradictoriu cu o persoana mai in varsta din familie. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 3075
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Chiar acum, Yellowstone a spus:

Ce o zice la balanta azi? Ca prea m am trezit bine dispus😂😂😂😂sigur vine una grea mai incolo 😅😅😅

Nu știu ce o zice,dar la gemeni e de bine,cică dau bani 😝😂, nety aia de la ProTv numai prostii ma pune sa fac,așa ca mi-am făcut o programare pe la Cr,sa dau banii aia,pai nu fac eu ce zice nety 😂🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 3552
  • Telefon: 0792478119
  • Disponibila
  • Telefon: 0792478119
  • Disponibila
Chiar acum, Iulyan20 a spus:

Nu știu ce o zice,dar la gemeni e de bine,cică dau bani 😝😂, nety aia de la ProTv numai prostii ma pune sa fac,așa ca mi-am făcut o programare pe la Cr,sa dau banii aia,pai nu fac eu ce zice nety 😂🤦‍♂️🤦‍♂️

O asculți cu sfințenie! 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 6867
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 minutes ago, Larisaaa111 said:
Balanța azi 
22 mai 2024

Cu farmecul dumneavoastra deosebit, atrageti admiratia celor din jur. 

Aveti mari sanse de reusita in activitati comerciale. Sunt favorizate si investitiile pentru casa. 

Eastrolog.ro va sfatuieste sa evitati discutiile in contradictoriu cu o persoana mai in varsta din familie. 

Nu e rau 😂😂😂

Link spre comentariu

Reputație: 3075
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 1 minut, Larisaaa111 a spus:

O asculți cu sfințenie! 😂

Daaa,pe lângă bani pierd și câteva ore 😂🤦‍♂️

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...