Sari la conținut

Curtea Veseliei 🤗🤣 *cantenrinca*


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 1026
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town

@AlexaNdra1q

Am asa ceva acasa. 😜 

 

  • Inimioara 1

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
Reputație: 2155
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 12 minute, Iulyan20 a spus:

Du-te,dar mergi pe insule,este ceva incredibil. Și niciodată sa nu iei All inclus,maxim micul dejun. Noi plecam dimineața și ne mai întoarcem seara 

Pe o insulă mă duc, mi-a zis cineva că e mult mai fain. A nu vai numai cu mic dejun e rezervat, 8 zile mă duc. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1026
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town

@AlexaNdra1q 

Asa se vede prin casca.
 

 

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
Reputație: 3075
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 1 minut, goodboy11 a spus:

Pe o insulă mă duc, mi-a zis cineva că e mult mai fain. A nu vai numai cu mic dejun e rezervat, 8 zile mă duc. 

Cele pe partea cu Italia au cea mai mișto apa. Marea ionica e bestială pentru snorkeling,sa îți iei masca . 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 6867
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 minutes ago, Iulyan20 said:

Pai am simțit-o pe propria piele,dragoste mare frate,cu mesaje ,floricele pe câmpii,pana a fost prinsă 🤦‍♂️🤦‍♂️. De atunci m-am jurat sa plătesc întotdeauna 😂

E prea mare riscul 😂😂😂de aia imi pun singur 10 bariere pe unde umblu eu singur,  Yellow cu treaba lui, eu pe persoana fizica cu treaba mea 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 3075
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 3 minute, goodboy11 a spus:

Tot singur e mai bine uneori, nu are cine să mă enerveze măcar sau după să stau că ma înșelat 🤣🤣

Părerea mea,nu e bn nici singur,in viața asta trebuie sa faci de toate,e buna și o familie cu copii,cu griji cu de toate. Totul este sa le faci cu cap 😇

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 14087
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 minut, goodboy11 a spus:

Dacă dau maxim se mută vecini din bloc 🤣🤣

Daiiiii... am fost odata afr cu cineva

.avea masina facuta special numai boxe boxe speciale ptr melodii d'astea ..mama mi se ridica paru in cap la propriu ee forta rau de tot sa simti toate vibratiile alea in corp... ahhh dor de vara

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 3075
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 4 minute, Yellowstone a spus:

E prea mare riscul 😂😂😂de aia imi pun singur 10 bariere pe unde umblu eu singur,  Yellow cu treaba lui, eu pe persoana fizica cu treaba mea 😂😂😂

Și eu  mai bn ma duc in alte orașe,când ma duc aici,frate ma uit in toate părțile,știi ca e mic orașul,te cunoaște toată lumea,așa in alte orașe nu am treaba 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1026
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 1 minut, AlexaNdra1q a spus:

Daiiiii... am fost odata afr cu cineva

.avea masina facuta special numai boxe boxe speciale ptr melodii d'astea ..mama mi se ridica paru in cap la propriu ee forta rau de tot sa simti toate vibratiile alea in corp... ahhh dor de vara

Si eu as vrea sa imi fac ceva asemanator, oricum sistemul meu audio daca ii dau bass-u in blana vibreaza toata camera. Cu bass-u la jumate si a venit vecina de sus sa se planga ca ii duduie peretii. 😂😂
Acum doi an de revelion, l-am facut acasa cu doi amici. Si am dat sistemu in blana toata noaptea, m-am trezit surd exact ca dupa concert. Da si sistemu are 1000W 😅

  • Haha 2

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
Reputație: 3075
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 2 minute, Iulyan20 a spus:

Și eu  mai bn ma duc in alte orașe,când ma duc aici,frate ma uit in toate părțile,știi ca e mic orașul,te cunoaște toată lumea,așa in alte orașe nu am treaba 😂

@AlexaNdra1q îți iau camera la hotel la sfârșitul lui Iulie? In Kefalonia?😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 6867
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
13 minutes ago, goodboy11 said:

Tot singur e mai bine uneori, nu are cine să mă enerveze măcar sau după să stau că ma înșelat 🤣🤣

Faceti va relatii, nu e buna singuratatea... Mai ales dupa o varsta ca te obisnuiesti asa 

Link spre comentariu
Reputație: 6867
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, Iulyan20 said:

@AlexaNdra1q îți iau camera la hotel la sfârșitul lui Iulie? In Kefalonia?😂😂😂

Nu, stati safe, ea in zakynthos, tu in kefalonia si bagi excursie sa fie ca in tara 😂😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 2155
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 8 minute, Iulyan20 a spus:

Părerea mea,nu e bn nici singur,in viața asta trebuie sa faci de toate,e buna și o familie cu copii,cu griji cu de toate. Totul este sa le faci cu cap 😇

Da știu ce zici și e mai bine să te aștepte cineva când ajungi acasă, asta clar că cu cap. Eu ma refeream în unele momente chiar e bine singur 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 3075
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 2 minute, Yellowstone a spus:

Nu, stati safe, ea in zakynthos, tu in kefalonia si bagi excursie sa fie ca in tara 😂😂😂😂

Am fost de doua ori,era cât p-aci sa ma duc iar,dar am schimbat 😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1026
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Chiar acum, Yellowstone a spus:

Faceti va relatii, nu e buna singuratate a... Mai ales dupa o varsta ca te obisnuiesti asa 

Sa sti ca, eu chiar asta imi doresc, o relatie serioasa cu cineva, si nu o zic la misto, de la 19 ani sunt pe barba mea, din Noiembrie 2015 am taiat-o de acasa si de atunci ma intretin singur. Mai naspa ca m-am imbolnavit de ficati si m-a ingrasat.
Am probleme si cu tiroida si am avut si piatra la fiere. Pe care acum o am scoasa. Si acum ma chiuni sa slabesc, macar partea buna e ca am gasit o solutie sa fac asta, mai greu dar merge. Din februarie pana acum am dat jos 9 kg.

Ma rog tot prin pastile ,tratamente si sala. Dar macar merge cat de cat.

  • Like 1

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
Reputație: 2155
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 3 minute, Yellowstone a spus:

Faceti va relatii, nu e buna singuratate a... Mai ales dupa o varsta ca te obisnuiesti asa 

Și când îți faci relație și rămâi singur cam tot asa de ciudat este totul la urmă. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 3075
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 4 minute, Yellowstone a spus:

Nu, stati safe, ea in zakynthos, tu in kefalonia si bagi excursie sa fie ca in tara 😂😂😂😂

Tot ma bate gândul sa ma duc in Italia să-mi iau o barca dacă o aveam acum era buna,dădeam la vâsle pana in zakynthos de îmi săreau plămânii 😂😂🤪

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 14087
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 12 minute, Iulyan20 a spus:

@AlexaNdra1q îți iau camera la hotel la sfârșitul lui Iulie? In Kefalonia?😂😂😂

La sfarsitul luni iulie...Alexandra cred ca-i disparuta de pe forum 😂😂😂 

Acum 9 minute, Yellowstone a spus:

Nu, stati safe, ea in zakynthos, tu in kefalonia si bagi excursie sa fie ca in tara 😂😂😂😂

😅pai csf in iulie..cand eu vreau de ziua mea in iunie!! 

Link spre comentariu
Reputație: 6867
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 minutes ago, Iulyan20 said:

Tot ma bate gândul sa ma duc in Italia să-mi iau o barca dacă o aveam acum era buna,dădeam la vâsle pana in zakynthos de îmi săreau plămânii 😂😂🤪

O camera mare de tractor, 3 blani pe post de podea si ii dai 😂😂😂 ca pe olt in baraj 😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 6867
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Just now, AlexaNdra1q said:

La sfarsitul luni iulie...Alexandra cred ca-i disparuta de pe forum 😂😂😂 

😅

Iti faci cont verde, nu ma intereseaza, nu spragi tu gasca ca asa vrei tu 😂😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 3075
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Va las,începe Weekend ul. Mi-a plăcut și astăzi compania voastră,mai aduceri aminte,mai politica,una alta,a mai trecut o zi din viața. O sa încerc sa mai intru pe aici sa fiu sigur ca nu o luați chiar razna de tot,ca nu am loc la greci pentru toți 😂😂. @AlexaNdra1q are prioritate. Asa ca va pupacesc de nu va vedeti(valabil pentru fete 😂) iar băieții luați-vă câte un bax cu bere,fac eu cinste 🤗🤦‍♂️ și ciocnim online . O seara fenomenală,in afara de @Monica777 pe care o aștept cu Retrospectiva zilei 🤗😂și ce sa mai,și mâine sa fiți la fel de dragi!!!🎉🤗😇🍺🍺🍺🍺🍺🍷🍷🍷🍷

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 14087
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 minut, Yellowstone a spus:

Iti faci cont verde, nu ma intereseaza, nu spragi tu gasca ca asa vrei tu 😂😂😂😂

Era sa zic ca intru pe contul lui 😂😂😂

Acum 14 minute, Yellowstone a spus:

Faceti va relatii, nu e buna singuratatea... Mai ales dupa o varsta ca te obisnuiesti asa 

D'aia am eu mai multe odata 😂😂😂 (si defapt nici una) 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Reputație: 14087
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 5 minute, Yellowstone a spus:

O camera mare de tractor, 3 blani pe post de podea si ii dai 😂😂😂 ca pe olt in baraj 😂😂😂

I-auzi ... cu sticlele legate de șolduri ca pe Sabar nu iti mai place 😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 12 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...