Sari la conținut

unguroaice - 0728595743; 0766336940; 0735138942


Postări Recomandate

Reputație: 159

3 anunturi, servicii totale, nu stiu daca e una sau sunt mai multe tipe. practica fin orala, faciala si corporala, inclusiv anal. 150 fin extra 50 pentru CIM. 300 ora cu 2 fin. la o cautare dupa nr de telefon, au 2 recenzii in care se specifica ca pozele sunt fake. păreri?

Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia

Este una și aceeași ieri am verificat-o are 5 anunțuri puse cu poze diferite eu nu le înțeleg sincer ce dumnezeului cred ele că fac dacă își pun câte 100 de anunțuri că vedem când sunăm că este tot aceeași voce și aceeași locație mai nou acum își schimbă pozele de la o zi la alta ca să te ducă în eroare dar numerele sunt tot aceleași sfatul meu mai bine o labă tristă pentru că Alba Iulia este invadată de ciori și peștișori lor îi vezi vizavi de Panini cum stau și așteaptă telefonul să ducă sus 👍sunt 3 venite de la Brăila au invadat publicul cu anunțuri de genul nouă în oraș bună sunt nouă bună la mine nu ai fost și uite așa dragi futaci mergem cu gândul că sunt noi dar de fapt țeapă spor la bețe în gard 🥴🥴(încă o dată atenție la portofele ) Mai bine luați-vă în buzunar strictul necesar 👍👍

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
Acum 5 ore, remy19 a spus:

Sunt unguroaice cu 2 de RR 

🤣🤣🤣ce să facem nu vorbește bine limba Romenia 🤣🤣dezastru cu ele zici să dai la ciocan 🥴🥴🥴 deschide ușa apare bau bau face ca respectiva cu columbianca 🫢🫢și ia era româncă toată ziua 😂😂😂😂 sau rusoaica la fel 😂😂😂 au venit din occident și au uitat că  se ștergeau cu urzicii și ziar la cur acum toate au ieșiri de dive 🤮

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...