Sari la conținut

Alina - bruneta faina, 0737194046


Postări Recomandate

  • Oras:unde vrea muschiu' meu!
  • Oras:unde vrea muschiu' meu!

Anuntul suna asa:

"Bruneta senzuala 1.76 m sani nr 3, 55 kg, iti ofer clipe de vis la mine sau la tine, oral neprotejat normal, anal adanc cu fin. 69 si multe alte fantezii, poze reale din locatie!!! KISS Zona centrala: 0737194046"

 

Pe caprioara o cheama Alina.

Treaba s-a intamplat in 20.03.2014.

Am sunat-o la pranz si am facut programare (la hotelul meu) ptr. seara la ora 21.

A intarziat circa 15 minute, ceea ce e ok intr-un Bucuresti supraaglomerat. 

E o femeie frumusica, inalta (pe tocuri are peste 1,80), bruneta si TANARA! FRAGEDA!

Are tzatze misto, mici si tari!

Are 21 ani (asa zice ea) , face 22 ani imediat, ar fi nascuta pe 26 martie.

Este o femeie bine proportionata, bine epilata.

Principalul ei avantaj e tineretea, dar asta e si principalul dezavantaj...lipsa de experienta.

Activeaza de circa 5..6 luni (tot dupa spusele ei)

 

Dupa spusele ei , practica sex total (oral, normal, anal), dar cu restrictii:

-oral neprotejat, dar fara finalizare in gura.

-anal, doar protejat si doar  daca obiectul muncii are dimensiuni medii spre mici...

-nu vrea degete in pasarica sau in fund....

 

Acum descrierea actiunii:

A venit outcall, la Hotel Ramada....

A venit cu un taxi in care se afla sofer+ prieten.

A ajuns la ora 21.15 si a plecat la ora 22.25.

Nu a facut dush la hotel, a venit dushata de acasa.

A venit cu prezervative Durex.

Am facut oral neprotejat pana am terminat.

Cum am mai spus, atuul ei e si dezavantajul ei, e tanara, proaspata, si relativ neexperimentata...

E "docila", se pune cum vrei, dar "oboseste" repede.

Nu face (nu se pricepe la)  facefuck.

Am solicitat costumatie de doctorita/asistenta medicala = inca nu are!

 

 

Note:

Locatia : Hotel Ramada = 10

Aspectul caprioarei = 8,5 spre 9  (10 e greu de dat)

Oral: 7 (se mai foloseste de maini, mai "agata"cu dintii, nu accepta finalizare in gura)

normal- n/a

anal - face, dar nu am beneficiat.

scorul = 150 lei/h + 50 lei taxi

GFE: 7..8 , daca o intrebi de vorba = vorbeste, daca stai mut, nici ea nu e prea vorbareata.

Are inca ceva din naivitatea adolescentelor (sau se preface bine).

 

Concluzie?

Ptr. cineva care vrea o prospatura, acum e momentul!

Pentru pretentiosi,  inca nu e potrivita!

Bafta!

Pozele sunt reale!

 

 

post-111081-0-28380100-1395347758_thumb.jpg

post-111081-0-33629300-1395347766_thumb.jpg

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea muschiu' meu!
  • Oras:unde vrea muschiu' meu!

Am uitat sa precizez despre igiena gazelei: a venit dushata, curata, placut mirositoare..


Fara mirosuri/gusturi ciudate  (am executat un 69), epilata perfect, fara iritatii, pete, etc.


O femeie tanara, proaspata,neexperimentata.


Bucurati-va de ea cat ina se poate.


Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea muschiu' meu!
  • Oras:unde vrea muschiu' meu!

Asta e bine cred.....adica presteaza si incall si outcall.

Locatia ei e undeva pe langa Piata Muncii.

Ciocane tari!

Link spre comentariu
Reputație: 16751
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Anunt:

ALINA, sex total, bruneta senzuala, 1.76 m, sani nr. 3, 55 kg, iti ofer clipe de vis la mine sau la tine, oral neprotejat normal, anal adanc cu fin. 69 si multe alte fantezii, poze reale, fin...50ron.

si poze:

 

post-23590-0-36743200-1399904112_thumb.jpg

post-23590-0-94917000-1399904118_thumb.jpg

post-23590-0-32976900-1399904126_thumb.jpg

post-23590-0-03019700-1399904134_thumb.jpg

post-23590-0-35876500-1399904141_thumb.jpg

post-23590-0-93342700-1399904147_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti

Hi, I met her in the past 3 times.

 

To be honest I blocked her phone number...not because the services are not good, but she never stopped contacting me if I wanted to meet her even if I was clear that I would contact her in the future...

This been said, I will give you my review from the different meetings.

 

Face: 8 she is cute, good looking

Body: 7,5 a bit of belly the rest is nice

Oral : 8 unprotected, good but nor exceptionnal

Normal : 7 first time was a disaster for some reasons, but I got a second meeting to compensate and it was ok.

Anal : 7 , first time nothing 0, second time 5 she could not too much, 9 the last time.

Hygiene: 10 shower each time

GFE: 9 friendly, speaking a lot, FK

 

Price : 300 Ron / total hour

 

It's an experience ok, but the fact that she or her "manage" spammed me with sms annoyed me.

 

I'll not call again even if the anal part is good, but she  should no be avoided.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Salutare,

Zilele astea avand drum prin Bucuresti am chemato pe domnita la hotel ,de la inceput mi-a cam dat de gandit , pentru ca am sunat-o si mi-a spus ca ajunge in 10-15 minute , dupa 20 minute am resunato si a zis ca ajunge in 5 minute si a ajuns intr-un final in 10 minute. Cand a venit mi-a cerut banii (150/h+50 taxi) ,am servit-o cu un suc , am stat putin de vorba, dupa care a intrat la baie, dupa ce a iesit de la baie a inceput ca are o lene de nu are chef de nimic , ca o doare capul , am zis ok hai poti sa mai stai sa te relexezi ca doar nu ma grabesc nicaeri , tipa s-a dezbracat si s-a intins pe pat si ma intreaba cam ce doresc si i-am spus ca sex total asa cum imi pusese la telefon a zis ca-i ok , asa ca am trecut la treaba .

Cum tipa era dezbracata pe pat in fata mea  i-am stimulat cu degetele piersica si m-am jucat cu sfarcurile care sunt ca la o fata de 18 ani, usor i-am bagat degetele si in anus ,dupa ce mi-am terminat joaca instrumentul se trezise asa ca i-am cerut sa pun prezervativul si sa incercam analul prima data la care a venit surpriza care a pus capat la toate , tipa imi zice pai nu-i nevoie de prezervativ poti sa mi-l bagi asa in fund , daca doresti poti sa si finalizezi inauntru , numai la normal este protejat , in momentul ala mi-a picat fata si ma gandeam ca ce bine nu am trecut prima data la oral neprotejat ca poate ma trezeam cu vre-o BTS , asa ca i-am spus ca renunt la anal si trec la normal asa ca mi-a dat prezervativul si am inceput normalul , dupa 1 minut de pompat in pozitia misionar am zis sa schimbam in alta pozitie , cand scot instrumentul afara am observat pe prezervativ un lichid albicios care era si putin mirositor , acest lucru mi-a pus capac de tot , asa ca am pus-o capra si am dat pana am terminat si i-am spus ca mi-a ajuns si ca poat sa plece.

Concluzile:

-tipa are 1.70m sanii sunt foarte ok , cel putin mie sunt singurii care mi-au placut la ea , piersicuta era neepilata de cateva zile, la fatza nu este o frumusete sa zici wow dar nici urata

-oarlul - spre norocul meu ca nu s-a ajuns aici , dar din spusele ei este neprotejat si nu accepta CIM

-normalul  este protejat ,  tipa este stramta dar sta ca si o scandura  nu schiteaza nimc in timpul actului ca si nota 5

-ANAL NEPROTEJAT CU FINALIZARE IN EA

 

Dupa parerea me tipa ar trebui trecuta la DE EVITAT

Nu o recomand

Pret : 150/h +50taxi

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...