Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 1029
  • Oras:Peste tot.
  • Oras:Peste tot.
Acum 2 ore, Vladimir.07 a spus:

Salutare! A fost cineva la aceasta bruneta? Am vorbit cu ea la telefon si pe wapp, preturi destul de ridicate. Insa nu m-a convins să o vizitez. A fost cineva?   

Un link la anunț?

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Bună 

  Am fost eu la tipa.Nu e ce trebuie și sincer mulți poate o sa ma contrazică tipa 150 finalizarea 300 ora.Iar finalizarea sincer o fost o laba mi-a zis ca să I mai dau 50 de lei pentru a-mi face oral trageți și voi concluziile.

   Asta e în sportul asta mai și pierzi as spune ca e o pierdere și o risipa sincer recunosc ca nici eu nu am fost în forma dar pentru alți poate a fost o experienta reușită deși personal cred ca este DE EVITAT.Pozele sunt făcute în Photoshop tipa mai batrana și neagra un pic da a etnie.

  Bafta tuturor

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov
Acum 21 ore, Ezekil1991 a spus:

Bună 

  Am fost eu la tipa.Nu e ce trebuie și sincer mulți poate o sa ma contrazică tipa 150 finalizarea 300 ora.Iar finalizarea sincer o fost o laba mi-a zis ca să I mai dau 50 de lei pentru a-mi face oral trageți și voi concluziile.

   Asta e în sportul asta mai și pierzi as spune ca e o pierdere și o risipa sincer recunosc ca nici eu nu am fost în forma dar pentru alți poate a fost o experienta reușită deși personal cred ca este DE EVITAT.Pozele sunt făcute în Photoshop tipa mai batrana și neagra un pic da a etnie.

  Bafta tuturor

Multumesc pentru recenzie! Se vede ca pozele sunt în photoshop, iar tipa este batrana

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...