Sari la conținut

Postări Recomandate


  • Oras:deva
  • Oras:deva

Salutare, făceți-vă abonament la ea ca merita!

Avut mare noroc și am prins-o pe Deea, am stabilit programare la ora 19:00, a respectat programare la perfecție, am ajuns la ușa și mi-a deschis Deea, într-o pereche de bikiniei, cu sânii la vedere, sâni suficient de mari cât sa nu ii poți cuprinde în palme și peste sâni avea coditele de par, ce sa mai priveliște de vis. Ma invitat înăuntru, am ales o finalizare, m-am cerut la dus, mi-a oferit prosop curat, de fapt erau acolo îți luai tu, geluri de dus cum nu am acasa, practic tot ce vrei.

Când am ieșit din duș, ma aștepta întinsă pe pat, de menționat ca nu te grăbește absolut deloc, m-am intins langa ea in pat si ma lăsat sa ma joc cu ea, cu sanii ei cât am vrut eu...ca note: 

 

Aspect: 9,5, ai pe ce pune mana, carnita tare, buci numai bune de plesnit, sâni mari și frumoși 

ON: 9,5, cu priviri de-alea perverse, gemete, saliva, atenție la oo

Atitudine/ comportament : 10, nu ma grăbit absolut deloc, zâmbește mereu și vorbește frumos

Igiena: 10, mirosea bine, epilata...

NP: 9.5, se urca peste tine, se onduleaza și se mulează, nu am prea rezistat prea mult

Locația 9 ușor de găsit pe lângă unicarmul de la piață, era bun un aer condiționat, avea un fel de ventilator care face treaba, dar na...

FK, din ce am înțeles are în meniu dar eu nu am știut decât după ce am ajuns la ea și aveam bani fixi la mine ca altfel as fi încercat.

Am achitat 150 de ron bine meritați 

La final ma luat în brațe și ne-am luat rămas bun.

 

De revizitat? Da, categoric, sper sa stea la noi cât mai mult

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...