Sari la conținut

Molly and Amma, mature , separat sau show lesby


Postări Recomandate

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Ele doi ("adam_k" si Molly) are mai multe in comun.

Mai scrie la noi cate un recenzie, "adam_k". Sa ne facem un idee despre fetele, care este blond, care este inalt, cum face cu gura... etc.

Multumim anticipata!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator fullspeed
Reputație: 0

Una din doamne mai nou duce oameni undeva langa Salonta,în Ungaria la un swing party. Costa 200 lei, spunând că banii sunt pt cheltuieli. Eu n-am reușit să merg încă deoarece e sâmbătă și nu prea am cum să scap de radar sambata noaptea. Mi-a plăcut ce mi-a zis când i-am spus că nu știu ungurește, "acolo se fute nu se vorbește".

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

a fost cineva in ungaria la cheful swing de acolo? m-au tot invitat dar nu stiu nu prea pare de incredere baba...poate cienva descrie desfasurarea actiunii de acolo? mersi

fain vorbesti .. :sado .la 2 din 5 cluburi de swing din ungaria am fost ii foarte fain ,nu se compara cu ATTRACTION.u  vostru :ewpu .

multumit?

  • Like 11
  • Minus 22
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/Molly-cu-Amma-din-nou-impreuna/7b0f6c7f716e6355.html

 

Text din anunt:

 

Descriere

doua mature 45_47 ani grase bisexuale te asteptam pt o ora placuta in 3 , ai fantezii ? cu noi le poti indeplini nu facem anal ...asteptam barbati hotarati si nu intrebari inutile ,,intalniri doar cu programare ,,,nu suntem disponibile oricand ,,,,contact pe mesenger molly_lady45 sau nr 0743147009 (amma) sau0755500908 (molly) puszi

 

 

Deci se pare ca si-au facut publice numerele de telefon, cine le are poate confirma...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Si io am incercat sa dau de ele cu ceva timp in urma, dar fara succes.

Aveam chef sa fut ca nebunu, sa dau muie ca nebunu, si numai aceste randunele sunt in stare sa faca asa ceva.

Pacat.

Mai incerc, daca imi vine iar cheful, si sper sa am noroc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...