Jump to content

0759190929 / 0753640699 - Poze false


Recommended Posts

  • cleopatra01 changed the title to 0759190929 Poze false
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Posted
Acum 6 ore, gabordotat a spus:

Păi este sau nu tipa din anunț? Având în vedere tatuajele de pe picioare...

 

La 19.12.2024 la 11:08, TheTrucker a spus:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/am-revenit/g354730360i372hi1d63e86efd1ih66g.html  poze false nu arata precum pozele ,nu se implica si e precum o papusa ,oral in scurt nimic special ,la normal figuri la pozitii ,nici o implicare .Nu merita banii parerea mea .Cele bune tuturor.

Este sau nu fata din poze,  sa știm și noi

Guest
Reputation: 0
Posted

Isi ia cineva inima in dinti sa ajunga la locatie sa ne spuna si noua daca e urata sau uzata cum spune OP in titlu?

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Posted
Acum 1 oră, Spaghetti a spus:

Isi ia cineva inima in dinti sa ajunga la locatie sa ne spuna si noua daca e urata sau uzata cum spune OP in titlu?

Eu am sunat-o pare ok din convorbire 

Tarife 150 300 merge negociat cred 😅

Guest
Reputation: 0
Posted
On 2/20/2025 at 10:06 PM, 25cmrecords said:

Eu am sunat-o pare ok din convorbire 

Tarife 150 300 merge negociat cred 😅

Eu intreb de mere tu imi zici pentru pere.

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Posted

Nu este fata din poze!Are vrajeala cand ajungi nu se implica deloc ,este uzata rau ,te grabeste ,oral la viteza si este precum o papusa nu chitaie/maraie nimic ! Nu recomand .Succes

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Posted

A folosit un program sa faca pozele sa o avantajeze ! Ce este asa greu ,cand ajungi acolo te ia cu vrajeala ca is poze vechi ca hai ramai si te grabeste si nu simti nimic ,oral de nota 1 mediocru rau si grabit ,normal nota 1 larga ,si laba e mai buna 🤦‍♂️ Nu se implica ,atmosfara canci ...sarutari nu face ,la telefon te minte ca face fara protectie oral dupa la locatie mai cere 50 de lei ,la sarutari la fel .Nu merita ! Fast fuck si bataie de joc ,nu merita nici un client! Succes ,am zis ce am avut de zis .

Guest
Reputation: 0
Posted
53 minutes ago, TheTrucker said:

A folosit un program sa faca pozele sa o avantajeze ! Ce este asa greu ,cand ajungi acolo te ia cu vrajeala ca is poze vechi ca hai ramai si te grabeste si nu simti nimic ,oral de nota 1 mediocru rau si grabit ,normal nota 1 larga ,si laba e mai buna 🤦‍♂️ Nu se implica ,atmosfara canci ...sarutari nu face ,la telefon te minte ca face fara protectie oral dupa la locatie mai cere 50 de lei ,la sarutari la fel .Nu merita ! Fast fuck si bataie de joc ,nu merita nici un client! Succes ,am zis ce am avut de zis .

Eu nu mai platesc urate, ajung acolo si cand vad niste burtoase sau batrane si cu etnie dar din-aia defecta si deloc ca in poze sau niste oratanii incep si eu sa intreb de pret si intotdeauna ele tin la pret cu dintii, saptamana asta imi zice una care arata de 4/10 150-15 min si nu se negocia deloc, nu misca deloc, eu oricum aveam de gand sa plec dar nu am vrut sa ii spun ca arata ca naiba.

Guest
Reputation: 0
Posted
Acum 8 ore, Spaghetti a spus:

Eu intreb de mere tu imi zici pentru pere.

A confundat metru cu tona vorba cuiva😁

Guest
Reputation: 0
Posted
La 23.02.2025 la 6:51, gigi de la scularie a spus:

Vorba cui? 😂🤣

A lui Matrakci😁😁😁😁

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Posted
La 20.02.2025 la 12:34, gabordotat a spus:

Păi este sau nu tipa din anunț? Având în vedere tatuajele de pe picioare...

Eu am fost la ea și s-a comportat chiar frumos cu mine, are tatuajele pe picioare și pe mâini, singura diferență e ca are altă culoare, 150-20 de minute, oralul a fost chiar bun și mie nu mi s-a cerut extra pe el neprotejat, e simpatică. Părerea mea e ca dacă știi cum să te comporți și ea se va comporta frumos 

  • Oras:Unde Se Poate
  • Disponibila
  • Oras:Unde Se Poate
  • Disponibila
Posted
Acum 8 ore, Everything a spus:

Eu am fost la ea și s-a comportat chiar frumos cu mine, are tatuajele pe picioare și pe mâini, singura diferență e ca are altă culoare, 150-20 de minute, oralul a fost chiar bun și mie nu mi s-a cerut extra pe el neprotejat, e simpatică. Părerea mea e ca dacă știi cum să te comporți și ea se va comporta frumos 

Fara rautate, ti-ai facut contul doar sa o lauzi? Si merge si o 100 la 10 minute sau 200 la 30?

Guest
Reputation: 0
Posted
On 2/24/2025 at 11:20 PM, Everything said:

Eu am fost la ea și s-a comportat chiar frumos cu mine, are tatuajele pe picioare și pe mâini, singura diferență e ca are altă culoare, 150-20 de minute, oralul a fost chiar bun și mie nu mi s-a cerut extra pe el neprotejat, e simpatică. Părerea mea e ca dacă știi cum să te comporți și ea se va comporta frumos 

Se cere extra pentru ON in general? De unde le mai inventati in plm, atata birocratie la pula?! Atata drama pe astea care merg doar pe jecmaneala si scandal cu clientul dupa ce a achita ca nu stiu dom'le ce reguli nebanuite...

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Posted
La 24.02.2025 la 22:20, Everything a spus:

Eu am fost la ea și s-a comportat chiar frumos cu mine, are tatuajele pe picioare și pe mâini, singura diferență e ca are altă culoare, 150-20 de minute, oralul a fost chiar bun și mie nu mi s-a cerut extra pe el neprotejat, e simpatică. Părerea mea e ca dacă știi cum să te comporți și ea se va comporta frumos 

De ce minti ? Nu arata deloc ca si in poze ...carne lasata ,la fata nu e cine stie ce si totul e facut in graba ...nu mai are clienti si a trimis mesageru ca sa o laude ? Cum am spus ,nu merita nici un client ! Daca doriti sa aruncati banii pe geam succes ,eu nu o recomand .O sa incerc sa mai vizitez escorte si sa le pun pe sait .Succesuri

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Posted

Relatez la cald ultima țeapă luată:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/delia/0hgge748d6087879238idf93i9854842.html 

La telefon lapte și miere, în locație (sus la patru, vizavi de clinica veterinara). Tarif 150 o fin. cu posibilitatea de upgrade la FO contra a 50 de lei.

Pozele din anunț sunt ale ei , de acum 10. Ani și kilograme.

După ce ia banii devine sictirită, lasă impresia că o face silită de împrejurări și tine să simtă și clientul asta. Mâinile mele erau prea reci, la mine se uita că la o reptilă .

Pune o gumă și începe un OP în sictir, am terminat greu în misionar și COB.

Eu unul nu mai dau pe la ea. Huoo !  Muncesc  pentru banii ăia, nu prostesc pe nimeni!

  • Like 4
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Posted

Da, aceeași persoană. Pozele vechi de tot!

Jale cu fetele astea, parcă sunt condamnate la locul de muncă.

Mă bate gândul să nu mai merg decât la escorte recomandate de useri albaștri. Nu mai pot rupe coniacul de la gura copiilor ca să dau banii degeaba la rapandule.

😭

  • Haha 1
Guest
Reputation: 0
Posted

Topic Brăila 

 

 

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Posted

Da, grozav topic! Băieții din Brăila sunt la fel de implicați ca și cei din Focșani. Iau țeapă și tac, să o ia și alții.


Reputation: 634
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Posted
La 25.02.2026 la 5:59, Gogu5 a spus:

Da, grozav topic! Băieții din Brăila sunt la fel de implicați ca și cei din Focșani. Iau țeapă și tac, să o ia și alții.

E la Galați

Nu știu cum e la tine dar la mine faptul că am făcut o recenzie reală adică am mai și fost am fost apostrofat de unul că trebuia să caut pe google persoană care in toată activitatea lui a pus doar intrebări și nu a făcut o recenzie reală la vreo escortă 😂😂😂

Spor

  • Like 2

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare