Sari la conținut

brunetica draguta 0721755995


Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Mi s-a intamplat sa cunosc o pustoaica draguta. Am cunoscut-o intamplator si mi-a spus ce face. Am incercat-o. Am ramas pur si simplu masca,la varsta pe care o are(18ani) ceea ce executa. Un oral foarte adanc,umed, cu o atentie sporita la zonele adiacente. Nu am putut rezista foarte mult si am finalizat in gurita ei. Dupa o gura de aer pe kre am luat-o am luat-o de la inceput cu aceeasi atentie deosebita la cocosel si oute. A urmat un normal cu balonas,am schimbat mai multe pozitii dupa care am finalizat in balonas. Tipa nu este chiar un mis dar k si descriere: 1,62, cam 45kg,sanii micuti,brunetica,curata,etc. Nu are locatie dar merge oriunde,nu comenteaza nimik. Merita incercata. Tot halatul 50 ron,fara hotel. Va pot ajuta si cu un nr. de tel. 0721755995. Numele ei Luciana. Spor la futut!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

dupa descrierea ta, o cunosc. eu o stiu de georgiana, dar o chema si luciana, sigur este ea. vad ca si-a schimbat nr de tel ca tu ai pus alt nr. intr-adevar oralul il face adanc, dar dupa 2 miscari din cap, o scotea din gura si incepea sa vorbeasca si tot asa...oricum cred ca e putin cu capul fata, veti vedea asta daca vorbiti cu ea sau o luati, sau poate aveti noroc si va fi ok :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Si eu nu am decat vorbe de lauda......numarul asta il mai stiu cativa membri colorati precum si facebook-ul.....fata este ok daca stii sa te porti cu ea. Face total, preturile maxime sunt 50 nr 100 ora. Eu am fost incantat de cate ori am fost cu ea, si ca note pot acorda o medie de 8, spun asta deoarece este.....educabila si se pare ca are potential! Este invatata cu bani putini avand in vedere ca face asta pentru a.....trai decent! Sper din suflet ca postarea mea sa nu nasca preturi de afara....sau servicii jalnice!

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Si eu nu am decat vorbe de lauda......numarul asta il mai stiu cativa membri colorati precum si facebook-ul.....fata este ok daca stii sa te porti cu ea. Face total, preturile maxime sunt 50 nr 100 ora. Eu am fost incantat de cate ori am fost cu ea, si ca note pot acorda o medie de 8, spun asta deoarece este.....educabila si se pare ca are potential! Este invatata cu bani putini avand in vedere ca face asta pentru a.....trai decent! Sper din suflet ca postarea mea sa nu nasca preturi de afara....sau servicii jalnice!

o precizare as vrea sa fac la ceea ce ai spus tu. si pentru cei ce au facebookul ei, dar inca nu au intalnit-o: pe facebook arata de 2 ori mai bine ca in realitate.

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

sters

asta e facebook-ul am fost eu cu fata este intradevar foarte slaba cam de nota 6 asa nu este urata la fata dar foarte slaba, la normal se implica si face ce ii zici aici dau 8 iar la oral se joaca tare cu ea da limbi peste tot aici ii dau 10 executa tare de tot oral . per total o fata cu care sa iti faci treaba ce sa mai cu 50 lei nici pe centura nu dai atat 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu am apelat...insa am vazut ce era de vazut...am remarcat ce si cum a postat si acolo si aici, mi-am format si o parere...insa NU pot sa o fac publica, ptr ca nu o cunosc persoana, deci nu am cum sa o recomand daca sa o vizitati sau nu. Pe mine, fara suparare, nu prea ma intereseaza domnișoara.

Junior ai apelat la ea? Esti un membru de seama , ce parere ai ?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

sters

asta e facebook-ul am fost eu cu fata este intradevar foarte slaba cam de nota 6 asa nu este urata la fata dar foarte slaba, la normal se implica si face ce ii zici aici dau 8 iar la oral se joaca tare cu ea da limbi peste tot aici ii dau 10 executa tare de tot oral . per total o fata cu care sa iti faci treaba ce sa mai cu 50 lei nici pe centura nu dai atat 

 

dsa si mie te rog facebookul fetei intr-un pm te rog.

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

:offtopic Am gasit si eu contul ei de facebook. nu este mare inginerie. se da cautare dupa un anumit lucru. Problema este ca langa poza ei, apare poza iubitului (sau :fish12 ??). NU stiu ce sa zic, tipa arata ok, dar...... exista o retinere din cauza acelor poze

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Daca stam si ne gandim nu este normal sa aibe o protectie???? Poate cei de aici suntem seriosi care vrem doar un serviciu, dar poate da peste vreun psihopat si atunci ce face domnisoara?

Si acum vorba vine, nu cred ca tipul din poza sperie, daca era o gorila ce mai ziceam ???????

Numai bine prieteni.

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

aveti fobie de pesti? cand va aud...aa da aia are peste ma, nu o mai chemam. dar futi pestele sau fata? si daca are peste ce? o chemi la tine acasa, i-ai dat banii, ai futut-o si bafto!

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Ce sanse sunt sa ai parte de o prestatie corecta daca fata are pe cineva care o jecmaneste de juma din bani?Si ce implicare sa aiba daca stie ca..... nu face pt ea?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...