Sari la conținut

Camelia, matura P-ta Iancului 0726514205


Postări Recomandate

Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Am fost la ea cand avea locatia la Bucur Obor de acolo s-a mutat vis a vis de IGP, intrarea pe partea cu primaria,a trecut ceva timp de atunci de aceia nu-i fac recenzie,cand am fost la ea prima data mi-a fost recomandata de colega ei de atunci,a meritat toti banii100 lei as mai vrea o data cu ea si cred ca si ea cu mine pentru ca la a doua intalnire vroia sa o facem fara prezervativ cu incercau si blonda din chisinau sau cealalta colega am uitat numele ei de scena cand lucrau in locatia de pe Masina de paine blocul de langa vila aia cu etaj, pe moldoveanca am rezolvat-o de vreo zece ori,era maritata cu un turc ,iar pe cealalta colega de doua ori , tot acolo a mai aparut o pustoaica de 18 ani 1,70 buna in draci de trei ori am fost la ea :blushing2 :blushing2 :blushing2

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Am fost la ea cand avea locatia la Bucur Obor de acolo s-a mutat vis a vis de IGP, intrarea pe partea cu primaria,a trecut ceva timp de atunci de aceia nu-i fac recenzie,cand am fost la ea prima data mi-a fost recomandata de colega ei de atunci,a meritat toti banii100 lei as mai vrea o data cu ea si cred ca si ea cu mine pentru ca la a doua intalnire vroia sa o facem fara prezervativ cu incercau si blonda din chisinau sau cealalta colega am uitat numele ei de scena cand lucrau in locatia de pe Masina de paine blocul de langa vila aia cu etaj, pe moldoveanca am rezolvat-o de vreo zece ori,era maritata cu un turc ,iar pe cealalta colega de doua ori , tot acolo a mai aparut o pustoaica de 18 ani 1,70 buna in draci de trei ori am fost la ea :blushing2 :blushing2 :blushing2

Pe St cel mare vis a vis de IGP a lucrat cu Simona blonda de 45+ nu ?

Pe Simona am atins-o si eu de 2x..mai stii ceva de ea nea Liviu?

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Corect. Dupa o anumita varsta cand nu mai esti corespunzator din punct de vedere technic poti doar sa stai de vorba

:) :) :)

Corect eu la 4/5 pe săptămână tu la 4/5 în zece ani nu trebuie să te plângi că vedem si noi recenziile tale
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Pe St cel mare vis a vis de IGP a lucrat cu Simona blonda de 45+ nu ?

Pe Simona am atins-o si eu de 2x..mai stii ceva de ea nea Liviu?

De Simona care făcea total nu ,ai sa razi dar eu cu Camelia am fost tot la recomandarea colegei Magda si de câteva zile vb cu camy pe facebook să merg la ea are locația pe Dimitrov
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

De Simona care făcea total nu ,ai sa razi dar eu cu Camelia am fost tot la recomandarea colegei Magda si de câteva zile vb cu camy pe facebook să merg la ea are locația pe Dimitrov

date contact Camy ???m-am simtit f bine cu ea....ultima data vis a vis de igp....

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Pe St cel mare vis a vis de IGP a lucrat cu Simona blonda de 45+ nu ?

Pe Simona am atins-o si eu de 2x..mai stii ceva de ea nea Liviu?

Cu carla blonda de la chisinau am vorbit saptamana trecuta, este plecata la Chisinau acum , dar a zis ca ma suna cand se intoarce nu stie cand dar o sa revina, am fost primul ei client in Romania.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...