Sari la conținut

Informatii despre DIANA/ de pe str Fabricii, apoi pe str. Dorobantilor spre str Cehoslovaciei


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mai presteaza Diana ? Stie vreun coleg? In ultimele vizite facute la Diana, avea asezamantul pe str. dorobantilor pe langa Consiliul Judetean inainte spre str Cehoslovaciei. Intr-un bloc la et 9 daca bine retin. Mereu zambitoare, amabila, nu te grabea, facea munca cu constiinciozitate. Oralul nepr. era super. Avea vreo 65 kg, sani marisori, fund mare, numai buna de futut. Mereu am platit 200 lei ptr 2 finalizari. Super dama. Astept raspuns. Ciocane tari.

Link spre comentariu

Da este in piata marasti inca presteaza,are asezamantul langa Lidl.

 

 

daca nu cumva faci o confuzie(sau poate o fac eu), am si eu rugamintea sa ne dai mai multe detalii.Pt a nu exista confuzii,si pentru a identifica mai usor fata din topic.Este vorba de Diana care pentru 2 saptamani a fost colega cu blonda Katia(a prestat doar acele 2 saptamani,dar si-a facut simtita prezenta) pe Fabricii,in primul bloc dupa UPC

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

NU fac nici o confuzie , a lucrat pe vremuri in marasti pe cehoslovaciei,pe Fabricii, o perioada singura pe cojocnei ,Dorobantilor peste drum de service Dacia tot pe dorobanti Langa ceva Hotel inainte de semafor, di de ceva vreme in Marasti langa Lidl.Nu fac confuzie si vb serios. Nr de salon nu am dar am fost acum ceva vreme la ea, atitudinea este aceeas , dar in schimb sa ingrasat forte mult. Toate bune la toata lumea.

Link spre comentariu

foarte probabil sa vorbim de aceeasi faptura, totusi, ultimele 2 numere ale cuibului respectiv, in agenda mea, sunt 0756540146 si 0740428428. Eu nu am avut astazi norocul sa imi raspunda cineva la ele. Poate am avut ghinion si la ora la care am sunat fetele erau in pauza de masa, dar daca ai si alte numere mai noi la care raspund(astea au cel putin 2 ani vechime),cred ca ne-ar fi utile.

Link spre comentariu

eu personal i-am pierdut urma dupa ce a plecat din salonul actualmente pe Mehadinti(si atunci tot pe aceeasi strada era dar in alta locatie), stiu ca zicea ca se retrage din motive de depresie sau ceva de genul, apoi a aparut solo pe Cojocnei, apoi a disparut din nou, si apoi i-am pierdut urma, e drept ca nici nu am cautat-o in mod special

Link spre comentariu

Am facut si eu putina munca de teren si intr-adevar Diana de pe fabricii lucreaza acum pe 21 decembrie langa lidl.Am vorbit azi cu ea si mi-a zis ca de miercuri ma poate primi.Eu am vizitat-o acum 4 ani cand locuia pe fabricii,se misca destul de bine acum zice ca a trecut anii peste ea si s-a mai ingrasat.

Link spre comentariu
  • Oras:In spatele tau
  • Oras:In spatele tau

Am vizitat-o pe Diana cu vreo 4 luni in urma si da, confirm - este mai grasuta, fund mare -size 4, sanii - nr 3. Colacei pe solduri, dar placuta si muncitoare, asa dupa cum o stiti si voi cei care ati vizitat-o. Atuul ei este ON. DAR SI LA NP SE MISCA BINE. Eu o recomand tutror. 200 lei ora, 2 finalizari. Oricate descarcari. Spor la descarcari.

Link spre comentariu

totusi, poate cineva confirma numerele de mai sus sau sa le treaca aici pe cel/cele noi

 

Si inca o intrebare. Lucreaza singura sau cu colege? Cuibul "interservisan" sau pe unde s-au mai perindat avea in componenta mai tot timpul o anume Adelina care se incadreaza fara retinere la categoria "De Evitat"

 

@cristi borcea. Exista aici referiri la ea(cauta dupa numerele date de mine sau in topicul salon Mehedinti la inceput), facute chiar de mocu de exemplu, dar un topic nu are aici pt ca Diana e pre-nimfomane si apoi a disparut. Avea un topic,daca nu chiar mai multe, pe forum-ul vechi, dar de acolo multe s-au pierdut cand au pierdut baza de date

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Da mai lucreaza cu o tipa destul de veche pe piata pt cei vechii, lucra pe Borsec la un momendat *asistentele* Iulia parca o cheama,O tipa nu urata dar sevicii nu de prea buna calitate (vorba multa, graba si nu destula implicare) este tot din turda si Diana.Eu asta cunosc din interiorul aceelui stabiliment.Toate bune la toata lumea.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

totusi, poate cineva confirma numerele de mai sus sau sa le treaca aici pe cel/cele noi

 

Si inca o intrebare. Lucreaza singura sau cu colege? Cuibul "interservisan" sau pe unde s-au mai perindat avea in componenta mai tot timpul o anume Adelina care se incadreaza fara retinere la categoria "De Evitat"

 

@cristi borcea. Exista aici referiri la ea(cauta dupa numerele date de mine sau in topicul salon Mehedinti la inceput), facute chiar de mocu de exemplu, dar un topic nu are aici pt ca Diana e pre-nimfomane si apoi a disparut. Avea un topic,daca nu chiar mai multe, pe forum-ul vechi, dar de acolo multe s-au pierdut cand au pierdut baza de date

Adelina si Cristina nu mai lucreaza acolo cu siguranta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...