Sari la conținut

0731386932 -NOU! La mine? La tine? Hotel?


Postări Recomandate

Anuntul suna cam asa:

 

Roscata creata, 1,67/52/25 ani, ofer clipe de neuitat domnilor generosi, ofer si rog seriozitate si igiena. Poze reale 100%.Nu raspund la mesaje si numere private. 0731 386 932.! 150 finalizarea oral +normal si 250 lei ora la domiciliul meu iar la tine 300 ora

 

Am fost la duduia, programarea a decurs fara pb, am sunat si am stabilit ca ajung in 20 min.Locatia in Calea Girocului restul detaliilor la telefon.

 

( + ) 

 

e frumusica, slabuta, 1.65, vreo 50 kg, sani potriviti, nume de scena Denisa, funduletz mmmm, numai bun de prins cu palmele

pozele par are ei, le-am cautat pe net, nu le-am gasit

dus am facut si eu si ea, baie ok, gel de dush la alegere

oral NP, in funtie de igiena, eu am trecut testul :) am fost lasat sa o ating si sa o explorez, piele fina, mirosea foarte bine, inclusiv sarut

 

( - )

 

locul unde ne-am luptat a fost in prima camera, in dormitor imi spunea ca patu scartie tare rau, noi am folosit canapeaua care si ea scartia

oral cam slabut, mana la greu fara a fi atenta la oo

normal e cam stramta dar isi da drumu pe parcurs, fara prea mare implicare si spectacol, schimbat 3 pozitii finalizare in guma

 

( mare ( - ) )

 

telefonul - nu e dat pe silent, suna, primeste mesaje, imediat dupa finalizare a sarit sa vada cine a trimis sms

 

 

Locatia: 7 - ap 2 camere in nota medie

 

Igiena: 9 – curata, mirosea bine

 

Oral: 7 – nu a aratat prea mult interes, pt ea zonele adiacente inexistente

 

Normal: 7 - in limite normale

 

Aspect: 9 – dragutica la fata, ingrijita, corp frumos, ferm

 

GFE: 9 – deschisa, m-am simtit bine in compania ei, partea de socializare

 

FK - am beneficiat, nu din belsug dar a fost

 

Halatul: oral NP, normal protejat, 150 RON/nr; timp petrecut 45 min

 

Concluzie: Eu unul numai revin pentru ca, partea pentru care am platit nu a fost la nivelul sumei,e  prea mult. Are potential, arata bine poate in viitor se mai schimba. De palmares e de bifat dar la banii astia gasesti oferta in alta parte mai buna

  • Like 7
Link spre comentariu

actiunea s-a desfasurat pe teren neutru pe la 4 dimineata

a raspuns imediat la telefon si in 25 de minute a fost in camera

mare + pentru promtitudine

 

fata e cea din poze

la corp e OK, nimic spectaculos,totusi sanii erai foarte moi si un pic lasati deci nu chiar pe placul meu

 

 

socializarea a fost ok, destul de vorbareata

la un moment dat  inceput sa abereze despre fosti clienti,

moment in care am bagat-o la oral ca deja o luase pe aratura :)

oralul neprotejat destul de mecanic, 0 atentie la oo, 0 tendinte de DT

dar te lasa sa faci ce vrei (cu mana ma refer) cu pasarica ei desi se umezestete destul de greu

am trecut la normal, destul de stramta la inceut

schimbat vreo 3 pozitii ...si la starea de oboseala in care ma aflam gata am fost

 

toata actiunea a durat cam 40 min.

 

Locatia : hotel ieftin ales de mine, deci n-am ce comenta

 

Igiena: 9 -  miros fresh , inca nu am semne ca m-am ales cu ceva (mai vedem peste 1-2 sapt.)

 

Oral: 5 - am avut experiente mult mai bune la 100RON, parca era incepatoare si invatase din romane sandra brown

 

Normal: 7 cu indulgenta - nu face nimic sa incinga lucrurile, nu prea se implica (din categoria cum o pui asa sta)

 

GFE: n-am fost curios

 

Aspect: 7+ -  la scorul asta putea fi mai stilata putin, impresia la prima vedere e de fata care o agati in cartier la 5 dupamasa

 

Halatul: pentru o ora la hotel cu ON si NP cadoul a fost 300RON (ceruti inainte)

 

Concluzie: nu mai revin si nici nu recomand; la suma asta te astepti la alt nivel

un + ar fi ca se pare ca e disponibila chiar la orice ora; pe la 5am cand a plecat de la mine mergea la urmatorul client tot la hotel 

 

ciocane tari si bafta

  • Like 9
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vrut sa pontez si eu la domnisoara azi,

Am sunat am intrebat de tarife a zis 150 nr, 250 h, si mi a spus la pasarela in girocului, ma indrept spre locatie si cand ajung sun,imi spune ca mai trebuie sa astept 15 min ca nu e gata, o sun si imi spune ca nu e gata,o sun iar dupa 15 min si spune ca nu e gata dar cat vreau sa stau si ii spun ca inca nu stiu cum arata deci incep cu un numar si imi inchide, mai sun dupa 15 min si imi spune ca tocmai pleaca un client si dupa pot sa urc,dupa nu a mai raspuns ,toata povestea a durat putin peste 1 h!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...