Sari la conținut

Georgiana-0761167077


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am sunat de mai multe ori, i-am dat si mesaj. Degeaba.

Salut! Mai incearca poate o prinzi la telefon intre orele 09.30-17.00.Nu raspunde la telefon cand este cu cineva si nici nu suna inapoi.Eu o cunosc de un an si jumatate si serviciile ei sunt super ,in plus cu mine face si finalizare orala.Are cercul ei de prieteni care o frecventeaza des si de aceea nu are anunt pe nici un site de profil.

Bafta sa o prinzi la telefon ca se merita!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Salut! Mai incearca poate o prinzi la telefon intre orele 09.30-17.00.Nu raspunde la telefon cand este cu cineva si nici nu suna inapoi.Eu o cunosc de un an si jumatate si serviciile ei sunt super ,in plus cu mine face si finalizare orala. Are cercul ei de prieteni care o frecventeaza des si de aceea nu are anunt pe nici un site de profil.

Bafta sa o prinzi la telefon ca se merita!

Nu inteleg: daca ii da omul MESAJ, cu nr. de telefon, explicit pentru a fi contactat cand poate/doreste, de ce sa nu sune/raspunda?! Daca are nevoie de credit pe cartela ca sa poata comunia, spune, poate rezolvam si facem lumea fericita... Atatea dificultati pentru o interactiune umana simpla, naturala!? 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu inteleg: daca ii da omul MESAJ, cu nr. de telefon, explicit pentru a fi contactat cand poate/doreste, de ce sa nu sune/raspunda?! Daca are nevoie de credit pe cartela ca sa poata comunia, spune, poate rezolvam si facem lumea fericita... Atatea dificultati pentru o interactiune umana simpla, naturala!?

Daaa, este greu de înțeles ce au in cap ființele astea. Poate are clienții ei care ii aduc venituri suficiente si nu o mai interesează alti potențiali indivizi. Habar n-am..

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Eu am intrebat de ce nu rasp la tel si a spus exazact cum colegul de mai sus prefera calitate si respect,decat cantitate si persoane care nu au cei 7 ani de acasa.Insista si vei rzv pb ta.

A dat mesaj scris, ai citit? Si nu cred ca l-a redactat intr-o maniera lipsita de respect, intrucat vezi cum scrie prietenul nostru dinamovist. Prefera calitate si respect si d-aia nu raspunde la telefon, nici la mesaje - are logica, intr-adevar: de Divertis... .  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Habar n-am..

Nici habar n-avem!  :laugh2  

 

Dupa ce ca nici curve n-avem... n-avem nici habar! Bine, intre timp au toti masini si nici unde parca, nici unde circula cu ele nu mai au! Hahaha, din lipsa in lipsa catre ApocaLIPSA! 

 

Hahaha, ce-mi plac glumele mele! Nici nu stiam cat sunt de perfect... mai perfect ca Basescu!  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nici habar n-avem! :laugh2

 

Dupa ce ca nici curve n-avem... n-avem nici habar! Bine, intre timp au toti masini si nici unde parca, nici unde circula cu ele nu mai au! Hahaha, din lipsa in lipsa catre ApocaLIPSA!

 

Hahaha, ce-mi plac glumele mele! Nici nu stiam cat sunt de perfect... mai perfect ca Basescu! :slap2

Situația e sub control. Ea n-are nevoie de banii mei, eu ma pot descurca fara serviciile ei sexuale.

 

Marinarul macar era combativ si exprima niste idei intr-o forma originală, chiar daca si le schimba destul de rapid dintr-o extrema in cealaltă. "Imi dau demisia in 5 minute daca sunt suspendat in Parlament." :)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Situația e sub control. Ea n-are nevoie de banii mei, eu ma pot descurca fara serviciile ei sexuale.

 

Marinarul macar era combativ si exprima niste idei intr-o forma originală SUNTEM PLINI DE ORIGINALITATE, CA ENTITATE STATALA SI CA POPULATIE: AVEM SI DEMOCRATIE ORIGINALA, SE STIE... ANCORATA IN MEANDRELE CONCRETULUI :laugh2   , chiar daca si le schimba destul de rapid dintr-o extrema in cealaltă. "Imi dau demisia in 5 minute daca sunt suspendat in Parlament." :)

Combativ si complet neconstructiv, cu exceptia situatiei sale si a familionului (extins)... 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...