Jump to content

Discutii Generale Mehedinti


Recommended Posts

Reputation: 2233
  • Oras:Sud
  • Oras:Sud
Posted
Acum 26 minute, GodBoy a spus:

@Yasmine69 este o fată de o mare calitate!! Acum cine are rezonanță și chimie cu ea bine ,cine nu are merge mai departe

Nu cred ca trebuie sa le gasim scuze , nu s genul.sa tin supararea , posibil sa ma enervez pe moment , dar dupa 10 minute imi trece , Fata a comis o si stunc dar i si azi prin postariile scrise , iar  chimia  nu se poate aduce in discutie cand este vorba despre meseria ei . Atata timp cat un client plateste tariful pretins de escorta si  este cu o igiena buna si respectuos nu poate fi vorba de  conexiunea . Ca doar nu iesim in club , la agatat sa conteze atractia fizica . 

Aaaa..... daca  sunt nespalati , exista doua posibilitati ...sa ii arate usa sau daca vrea ea sa il spele pana dispare mirosul.  

Aaaaa.....cred ca ar trebui sa acceptam si pareri contradictorii si sa invatam din acestea . 

Numai bine .

  • Like 2
  • Oras:Petra
  • Oras:Petra
Posted
Acum 1 oră, Yasmine69 a spus:

Inca ceva,tin sa mentionez ca observ cam tot ce se intampla pe forum,chiar si recenziile de mi au fost lasate,insa am tot incercat sa evit "conflicte" ,doar de dragul celor care inca mai sunt oameni,si ii pot numara pe degete. 
Dragul meu POVE,care ai fost foarte recalcitrant la adresa mea,te rog povesteste celor de aici cum sunai ca un "disperat",eu fiind ocupata,imi respect clientul,si nu raspund altora,ai fost ff revoltat ca te am numit "disperat",dar iarta ma pe mine .Limbajul tau de prost gust la telefon. Si tot lasi recenzii la femei ,ca tu esti Pove de pe forum. Senzational.Cei care va lasati influentati doar de anumite recenzii lasate asa ,pacat. Nu cred ca voi mai revenii prea curand aici. Multumesc !!

Cu greu am ajuns în brațele tale , ai o problemă în comunicare și legat de programări, care ar trebui să fie cât mai facile , simple , eficiente.

Cu multa răbdare am reușit în așternutul tău  să mă aflu , la 250  finalizarea cu on ,( nici măcar un simplu  cob in banii ăștia ) aveam niste așteptări mari și, au fost in van , nu ai prestat pentru pretul cerut nici pe departe, lux este doar la bani și cam  atât , baș că m-am simțit grăbit, nmb !

  • Like 1
Reputation: 2233
  • Oras:Sud
  • Oras:Sud
Posted

Mai ....sunt confuz si nu inteleg cum este posibil ca o escorta care a gresit fata de doi useri si care in continuare ii jigneste si minte in postariile sale sa primeasca aprecieri de la ceilalti utilizatori . Chiar nu inteleg si roata se invarte si maine , poimaine se pot schimba rolurile. Am inteles  mesajul si pe viitor o sa am grija cum sa invart roata . 

Numai bine .

  • Oras:Petra
  • Oras:Petra
Posted
Acum 3 ore, po2024ve a spus:

Mai ....sunt confuz si nu inteleg cum este posibil ca o escorta care a gresit fata de doi useri si care in continuare ii jigneste si minte in postariile sale sa primeasca aprecieri de la ceilalti utilizatori . Chiar nu inteleg si roata se invarte si maine , poimaine se pot schimba rolurile. Am inteles  mesajul si pe viitor o sa am grija cum sa invart roata . 

Numai bine .

Nu te mai miră nimic pe secțiunea asta atât de frumoasă , sunt unii ce încă au rămas la confuzia aia regretabilă de acum 2-3 ani nici nu mai știu exact câți , se raportează in prezent tot la perioada aia  .....a fost o dată ca în povești 😂😂, au rămas blocați ca să zic așa în trecut  ,nu vor să vadă după gard așa cum spui chiar și tu .

Important este că echipa aia bună, benefică acum s-a mărit ,  suntem 3 , plus inca mai o Rosie de treabă alaturi și poate că reușim ...vom vedea 👍

Nmb !

 

  • Like 1
  • Trist 1
Reputation: 2233
  • Oras:Sud
  • Oras:Sud
Posted

Salut ! 

@Proffmodma poti ajuta , te rog cu cateva informatii . 

Ce trebuie sa fac sau cum trebuie sa ma comport pe acesta platforma minunata sa primesc dreptul de a trimite mesaje in Pm . 

Am omis acest beneficiu si dintr o data mi a starnit curiozitatea sa il incerc .

Multumesc 

  • Oras:Petra
  • Oras:Petra
Posted
Acum 3 ore, po2024ve a spus:

Salut ! 

@Proffmodma poti ajuta , te rog cu cateva informatii . 

Ce trebuie sa fac sau cum trebuie sa ma comport pe acesta platforma minunata sa primesc dreptul de a trimite mesaje in Pm . 

Am omis acest beneficiu si dintr o data mi a starnit curiozitatea sa il incerc .

Multumesc 

Așa este site-ul nu sunt prea multe opțiuni, ne încadrăm dacă putem, altfel facem revoluție 😂😂😂

Reputation: 2453
Posted
Acum 6 ore, po2024ve a spus:

Salut ! 

@Proffmodma poti ajuta , te rog cu cateva informatii . 

Ce trebuie sa fac sau cum trebuie sa ma comport pe acesta platforma minunata sa primesc dreptul de a trimite mesaje in Pm . 

Am omis acest beneficiu si dintr o data mi a starnit curiozitatea sa il incerc .

Multumesc 

Plătești un abonament premium sau ceri informații aici: (eu nu am informații detaliate legate de accesul la PM)

https://nimfomane.com/forum/support/

 

  • Mersi 1
Reputation: 304
  • Oras:Galaxy
  • Oras:Galaxy
Posted
Acum 25 minute, AnonimNeant a spus:

@Izaxizaxxx sper ca nu ne-ai uitat , mai ales ca zilele urmatoare se anunta 

vreme fumoasa, asa cum esti tu , doar sa imi dai ocazia si sa ti-o spun fata in fata 😇

te pup si hai sa ne cunoastem , va fi intr-un ceas bun 🤗🤗

Deja vă cunoașteți !!!

  • Like 1
  • Haha 3
  • Oras:Petra
  • Oras:Petra
Posted

Noroc că a revenit Amelia (cea în lenjerie roșie și cu forme ) are varianta 100 doar On și îl face așa cum trebuie, este lăudată chiar și pe Gorj , am fost azi , recomand 👍

  • Like 1
Reputation: 304
  • Oras:Galaxy
  • Oras:Galaxy
Posted
1 oră în urmă, AnonimNeant a spus:

Noroc că a revenit Amelia (cea în lenjerie roșie și cu forme ) are varianta 100 doar On și îl face așa cum trebuie, este lăudată chiar și pe Gorj , am fost azi , recomand 👍

Confirm !! Am fost de două ori la ea la Târgu Jiu vara trecută!! Nu este sex simbol dar merge o tură -două !! 

  • Like 2
  • Oras:Petra
  • Oras:Petra
Posted

O cunoșteam deja pe Amelia , am mai vizitat-o anul trecut și lăsat recenzie în detaliu pe topic ,  atunci a fost și np , îmi aduc aminte că m-a impresionat plăcut prin atitudinea ei chiar spre un autentic gfe , fără grabă atunci , azi fu foarte solicitată însă fu ok,  nu am mai stat să ii caut topicul, am optat doar pentru oral și am reconfirmat ceva ce deja știa cam toată lumea, mulți clienți îmi spune că vin la ea doar pt oral .

Spor !

  • Like 1
  • Oras:Petra
  • Oras:Petra
Posted
Acum 37 minute, helloladies a spus:

Tocmai ce am intrebat-o de optiunea cu ON la 100 de lei si mi-a spus ca nu face.

Probabil că au mers chiar toți numai la oral și i-o fi obosit și ei gurița ...habar nu am 🤷🏻, mai încercă mai târziu ori mâine .

  • Haha 2
Reputation: 5100
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Posted
4 hours ago, AnonimNeant said:

Probabil că au mers chiar toți numai la oral și i-o fi obosit și ei gurița ...habar nu am 🤷🏻, mai încercă mai târziu ori mâine .

AMR 4, boss. Hai cu 🟨 😋🫡

  • Like 2
  • Haha 2
Posted
La 18.05.2026 la 18:27, AnonimNeant a spus:

Noroc că a revenit Amelia (cea în lenjerie roșie și cu forme ) are varianta 100 doar On și îl face așa cum trebuie, este lăudată chiar și pe Gorj , am fost azi , recomand 👍

Salutare 

Daca ți-a făcut ție doar ON cu 100 finalizare,asta nu înseamnă că face la toți clienții, probabil că ești client fidel.

Din cauza la ce ai scris tu aici majoritatea care o sună vor doar asta.

 

  • Oras:Petra
  • Oras:Petra
Posted
Acum 1 minut, Erectus6909 a spus:

Salutare 

Daca ți-a făcut ție doar ON cu 100 finalizare,asta nu înseamnă că face la toți clienții, probabil că ești client fidel.

Din cauza la ce ai scris tu aici majoritatea care o sună vor doar asta.

 

Eu cred că a fost fiindcă numai ce isi postase anunțul de o ora aproximativ și cererea nu era așa de mare , nu mă salvase in agendă , nu știa cine sunt , întrebând-o pe wapp dacă are acest serviciu mi-a răspuns afirmativ baș că la plecare venind vorba tot despre asta mi-a zis că sunt mulți ce vin la ea doar pentru oral , la vizita de anul trecut îmi aduc aminte că mai lăsase cineva o recenzie în aceeași temă, fusese la ea doar pentru oral.

 

  • Oras:Petra
  • Oras:Petra
Posted
Acum 3 ore, TTStreetLife a spus:

AMR 4, boss. Hai cu 🟨 😋🫡

Nu am mai fost de ceva vreme galben baș că nu mai voiam chiar nimic și asta nu este de multă vreme , dar fu să fie mai încă o încercare 🤷🏻 a câta..... nici eu nu mai știu 😅

Voi fi imediat 🟨 însă dacă mă crezi , în acest context nici măcar eu nu știu ce as putea face cu el 🤷🤷

  • Oras:Petra
  • Oras:Petra
Posted

In orice caz după asta va trebui să le calculez temeinic , comprima , comasa , înghesui , 3 in unu sau chiar 7 in unu  , îmi mai rămân doar 800 și nu vreau să pierd un serviciu care nu este  de ici de colo , ....sper să îmi iasă 😇😅😅

Reputation: 5100
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Posted
10 minutes ago, AnonimNeant said:

Voi fi imediat 🟨 însă dacă mă crezi , în acest context nici măcar eu nu știu ce as putea face cu el 🤷🤷

Felicitări oricum! 💪🍻

Păi cu siguranță ai zilnic 20 de inimioare pe care să le împarți fetelor în roșu. 😋

  • Like 3
  • Haha 2

Reputation: 2233
  • Oras:Sud
  • Oras:Sud
Posted
Acum 22 ore, AnonimNeant a spus:

 

Voi fi imediat 🟨 însă dacă mă crezi , în acest context nici măcar eu nu știu ce as putea face cu el 🤷🤷

Imi scrii mie in Pm , asa putem folosi acest serviciu . 🤣🤣

  • Haha 2

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.