Sari la conținut

miniona skinny sex total 0734864007


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Am vizitat-o și eu pe Irina când activa pe Cantemir... Ce nu mi-a plăcut a fost faptul că locația era un mic "cuib" unde mai activau inca doua fete, cu una dintre ele interacționând pe parcursul vizitei...bine că nu a fost un "coleguț":)). Acest aspect recunosc că m-a "stresat" întrucât nu-mi place ideea de a mă întâlnii cu "cunoscuți"...

Trecând peste acest aspect, experiența cu Irina a fost buna...ca de obicei, eu nu caut gfe și alte tandreturi, ci doar futai, iar capitolul asta a fost reusit;). O mica excepție făcând analul, unde nu a stat decât capră și părea ușor chinuita, dar până la urmă a reușit să se relaxeze și eu să termin pompând in curul ei.

Oralul, protejat, dar bun...încercări de deep, un ritm predominant lent cum îmi place, dar din când în când alternat cu mișcări mai rapide și ceva atenție prin jur..

La normal, merge ca unsa:)), am schimbat câteva poziții, se implica destul de mult as spune cu contre, gemete, îți dă senzația că e acolo cu tine.

In concluzie, a fost o experiență plăcută, pe care as repeta o, dar sper că Irina își va schimba locația și își va alege cel mult o colega sau chiar singura ar fi ideal...

Te pup Irina

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Dragi mei in ultima vreme ma confrunt cu o problema foarte serioasă, nu mai pot dormi noaptea, asa ca voi fi disponibilă doar după ora 18:00 Pana pe la 05:00 dimineata. :*

Dus, ceva un film un pahar de vin "facut de parinti sau cumpărat de la țară " sau doua si dormi bustean .

 

Testat de mine si merge super ok.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Dus, ceva un film un pahar de vin "facut de parinti sau cumpărat de la țară " sau doua si dormi bustean .

 

Testat de mine si merge super ok.

Ce spui tu un pahar două, am dovedit un bidon de 10 litri de vin in trei seri, doar eu ca maia, fiert cu mere si scorțișoară, asta se intampla weekendul trecut, săptămâna asta am dat cu desperados pana dimineață, aseară si in seara asta am dat-o pe absolut, poate iese ceva. Ar fi mers niste ceva de fumat sigur ar fi avut efect, dar din nefericire pentru mine nu mai pot consuma :(

Neah.. Dar nu-i bai, devin pasăre de noapte, il am pe Netflix ca si partener, mai fac cate un tatuaj, deci nu ma plictisesc. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Ce spui tu un pahar două, am dovedit un bidon de 10 litri de vin in trei seri, doar eu ca maia, fiert cu mere si scorțișoară, asta se intampla weekendul trecut, săptămâna asta am dat cu desperados pana dimineață, aseară si in seara asta am dat-o pe absolut, poate iese ceva. Ar fi mers niste ceva de fumat sigur ar fi avut efect, dar din nefericire pentru mine nu mai pot consuma :(

Neah.. Dar nu-i bai, devin pasăre de noapte, il am pe Netflix ca si partener, mai fac cate un tatuaj, deci nu ma plictisesc. :)

Muicaaa...o iei pe urmele lu Amada,colegu iti recomanda un pahar,doua si tu bagai cate 3 litri pe seara🤣🤣🤣🤣,ai antrenament,nu gluma😂.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Lista servicii si tarife.

 

Sex Total. 

 

-150 lei o finalizare 30 minute 

-Sex oral si normal

 

-300 lei o ora cu 1 sau două finalizării sex oral si normal

 

- Sexul Anal este 100 lei extra

 

- Toate serviciile mele sunt doar PROTEJATE FARA EXCEPTII. 

 

Programul este 10:00- 20:00

 

Pentru programări va rog sa sunați cu cel puțin 30 de minute inainte. 

 

Telefon. 0726883201

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...