Sari la conținut

miniona skinny sex total 0734864007


Postări Recomandate

Vizitator juanstein
Reputație: 0

stati linistiti ca revine ca e foamea mare, asa cum a facut-o de 7 ori pana acuma cand a zis ca se retrage

mihaelo, sper ca data viitoare cand revii, sa revii cu sora aia mica a alexandrei, pare buna de ciocan, i-a dat inca ciclu? cati ani are? 9-10?

Acelas psihopat care acum ca Irina s-a retras, a inceput sa ,,polueze" si topicul Marei!.......

 

Acelas psihopat care tot aduce in discutie un copil, o fata mai exact, care are 10-12 ani probabil......

 

Acelas psihopat care nu demult posta poze personale ale unor oameni si copiii care nu aveau de a face cu acest forum!

 

Acelas psihopat care nu poate dormi noaptea de grija Marei si a Irinei!

 

Si pt ca stiu ca vei citi (nu te poti abtine sa nu verifici topicele lor!) .........nu iti mai face griji tu de sora mai mica a Alexandrei sau de familia Irinei.....are cine sa isi faca griji si cine sa se ocupe ca aceea copila sa nu ajunga niciodata sa cunoasca psihopati ca tine sau ca multi altii de aici!

 

Eu unul sper si privesc cu incredere acest lucru!

 

PS: Sa imi fie cu iertare cuvantul psihopat......insa nu am gasit altul mai bun pt un om care mereu ataca anumite persoane fara a avea un motiv bine intemeiat........sau poate ne vei spune si noua secretul acestor atacuri (si te rog nu mai veni cu vechea poveste legata de Sofia.....e rasuflata ;)  )

 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Acelas psihopat care acum ca Irina s-a retras, a inceput sa ,,polueze" si topicul Marei!.......

 

Acelas psihopat care tot aduce in discutie un copil, o fata mai exact, care are 10-12 ani probabil......

 

Acelas psihopat care nu demult posta poze personale ale unor oameni si copiii care nu aveau de a face cu acest forum!

 

Acelas psihopat care nu poate dormi noaptea de grija Marei si a Irinei!

 

Si pt ca stiu ca vei citi (nu te poti abtine sa nu verifici topicele lor!) .........nu iti mai face griji tu de sora mai mica a Alexandrei sau de familia Irinei.....are cine sa isi faca griji si cine sa se ocupe ca aceea copila sa nu ajunga niciodata sa cunoasca psihopati ca tine sau ca multi altii de aici!

 

Eu unul sper si privesc cu incredere acest lucru!

 

PS: Sa imi fie cu iertare cuvantul psihopat......insa nu am gasit altul mai bun pt un om care mereu ataca anumite persoane fara a avea un motiv bine intemeiat........sau poate ne vei spune si noua secretul acestor atacuri (si te rog nu mai veni cu vechea poveste legata de Sofia.....e rasuflata ;) )

De ce nu faci tu o plangere catre organele penale? Ca tot vrei sa faci dreptate!

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

De ce nu faci tu o plangere catre organele penale? Ca tot vrei sa faci dreptate!

Inteleg ca mai nou imi urmaresti si postarile mai vechi si probabil ai ceva personal cu mine.....

Eu am cunoscut o pe Irina altfel......insa stiu ca pt tine toate fetele astea sunt doar gauri in care trebuie,, dat tare ca le place"!

De facut posibil pot face chiar mai mult.....pt ca eu in viata reala sunt placut de multe persoane de calitate

Insa eu personal nu vreau sa par pe nicaieri altcineva decat sunt .....daca intelegi ce vreau sa spun

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Inteleg ca mai nou imi urmaresti si postarile mai vechi si probabil ai ceva personal cu mine.....

Eu am cunoscut o pe Irina altfel......insa stiu ca pt tine toate fetele astea sunt doar gauri in care trebuie,, dat tare ca le place"!

De facut posibil pot face chiar mai mult.....pt ca eu in viata reala sunt placut de multe persoane de calitate

Insa eu personal nu vreau sa par pe nicaieri altcineva decat sunt .....daca intelegi ce vreau sa spun

Stai linistit ca nu isi bate nimeni capul cu tine! Doar ca aberezi mult...daca vrei sa intelegi ce spun!
Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Stai linistit ca nu isi bate nimeni capul cu tine! Doar ca aberezi mult...daca vrei sa intelegi ce spun!

Un ultim raspuns.....mai mult nu merita!

EU nu ma dau niciodata drept altcineva si nici nu ma erijez intrun formator de opinii de necontestat!

Eu si cu tine suntem total diferiti ca, caracter......daca intelegi ce vreau sa spun dottore

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Un ultim raspuns.....mai mult nu merita!

EU nu ma dau niciodata drept altcineva si nici nu ma erijez intrun formator de opinii de necontestat!

Eu si cu tine suntem total diferiti ca, caracter......daca intelegi ce vreau sa spun dottore

Tu esti ala de imi scriai in privat, te dai salvatorul curvelor si indragostit de cea mai penala din ele....ma lasi?

Ocoleste-ma degraba!!! Nu te uita inapoi, fugi!

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Tu esti ala de imi scriai in privat, te dai salvatorul curvelor si indragostit de cea mai penala din ele....ma lasi?

Ocoleste-ma degraba!!! Nu te uita inapoi, fugi!

Ai uitat ce iti scriam? Eu nu si le detin inca

Eu nu pot fi salvatorul,, curvelor" pt ca nu imi permit.......insa ma intreb de ce mergi tu la,, curvele" astea......desi cred ca raspunsul l-ai dat tu singur

Nu pot fi salvatorul lor insa le pot aprecia pe unele dintre ele, fara a le numi, si sa stiu sa ma comport ca un om cu cine merita chiar daca uneori mai ma si înșel......pe cand tu pe aici trambitezi sus si tare iar in realitate......

PS: Sa i-au pe post de amenintare ultima fraza? Nu de alta dar sa fug fara a ma uita inapoi.....

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Ai uitat ce iti scriam? Eu nu si le detin inca

Eu nu pot fi salvatorul,, curvelor" pt ca nu imi permit.......insa ma intreb de ce mergi tu la,, curvele" astea......desi cred ca raspunsul l-ai dat tu singur

Nu pot fi salvatorul lor insa le pot aprecia pe unele dintre ele, fara a le numi, si sa stiu sa ma comport ca un om cu cine merita chiar daca uneori mai ma si înșel......pe cand tu pe aici trambitezi sus si tare iar in realitate......

PS: Sa i-au pe post de amenintare ultima fraza? Nu de alta dar sa fug fara a ma uita inapoi.....

PSS: fugi repede, asta inseamna! Dispari!
Link spre comentariu
  • Oras:home
  • Oras:home

Un ultim raspuns.....mai mult nu merita!

EU nu ma dau niciodata drept altcineva si nici nu ma erijez intrun formator de opinii de necontestat!

Eu si cu tine suntem total diferiti ca, caracter......daca intelegi ce vreau sa spun dottore

Ai uitat ce iti scriam? Eu nu si le detin inca

Eu nu pot fi salvatorul,, curvelor" pt ca nu imi permit.......insa ma intreb de ce mergi tu la,, curvele" astea......desi cred ca raspunsul l-ai dat tu singur

Nu pot fi salvatorul lor insa le pot aprecia pe unele dintre ele, fara a le numi, si sa stiu sa ma comport ca un om cu cine merita chiar daca uneori mai ma si înșel......pe cand tu pe aici trambitezi sus si tare iar in realitate......

PS: Sa i-au pe post de amenintare ultima fraza? Nu de alta dar sa fug fara a ma uita inapoi.....

Ce doctore? Ce te enerveaza?

PS:Ai grija ce iti doresti!

De la "ultimul raspuns" ai mai scris de vreo doua ori. Cred ca e greu cu aritmetica asta, nu-i asa?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

De la "ultimul raspuns" ai mai scris de vreo doua ori. Cred ca e greu cu aritmetica asta, nu-i asa?

Ne cerem scuze

Nu imi place sa raman dator.....iar raspunsurile lui au fost cum au fost

Asa ca.....

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Mihaela si Caloianu pe care il tot pomeniti......va saluta calduros si cordial si va transmit un sincer......sa va puneti pofta in cui!

Mihaela este o tipa inteligenta si sigur vor reusi sa nu va faca pe plac voua ;)

PS: Toata familia Mihaelei este bine mersi si cu totii sunt foarte fericiti si sanatosi!

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Daca sunteti cuminti poate chiar va posteaza o poza.......si unora care le poarta atata de grija posibil sa le teimita ceva maruntis sa isi poata lua o paine si ei ;)

Link spre comentariu

Vizitator juanstein
Reputație: 0

PS: Dragos,,, promovatorul" (a ridica cota unora se pare ca este o abilitate nedorita a mea), nu mai are prea mult timp de facut promovari.......este foarte prins cu ceva serios....care poate produce,, cutremure" prin anumite parti!

Hai sa fiti iubiti!

Va saluta Dragos, Mihaela si Caloianu!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...