Sari la conținut

Cartelul ~NIMFOMANE~!!!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Multi sau intrebat cine sunt cei care fac parte din intalnirile de JOI...

 

Afriq  (Brotacelul 90)

Magic blue

Oly

Sangre

Picon

Giorge69

Sofisticatu

Alexandru69

Ventrino

Ciocan

G T 007

Skydiver

Pisicipecreier

Legolas

Criss

Darkness

Doixdoi

Krang

Euflo..Sit down Comedy

Stefan_patima....

 

si daca am uitat pe cineva....va rog sa ma scuzati :rax2 

 

Sorina  ajuta-ma ..... sau Amada :P 

 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: strigoiul.erotic
  • Oras:CIMITIR
  • Telefon: strigoiul.erotic
  • Oras:CIMITIR

:laugh2 ce cauta ciocan si euflo?

 

Plus de asta unde sunt fetele?

 

PS: Cititi postarile buretelui bob, nu de alceva, dar era mult mai bine documentat. 

Link spre comentariu
  • Oras:in cer
  • Oras:in cer

Multi sau intrebat cine sunt cei care fac parte din intalnirile de JOI...

 

Ciocan

 

Euflo..Sit down Comedy

Sorina  ajuta-ma .....

Ai cam fost indus intr-o mica eroare,prietene...intentionat sau nu,asta tu o stii ;)

Sorina e relativ noua in `clubul joist`...cam cu ce ar putea ea sa te ajute?

Din barfe,cu siguranta a aflat multe detalii picante sau nu,sa speram ca nu s-a spart `lumea buna` chiar cu tot :laugh2

 

:laugh2 ce cauta ciocan si euflo?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ai cam fost indus intr-o mica eroare,prietene...intentionat sau nu,asta tu o stii ;)

Sorina e relativ noua in `clubul joist`...cam cu ce ar putea ea sa te ajute?

Din barfe,cu siguranta a aflat multe detalii picante sau nu,sa speram ca nu s-a spart `lumea buna` chiar cu tot :laugh2

Afriq  (Brotacelul 90)

Magic blue

Oly

Sangre

Picon

Giorge69

Sofisticatu

Alexandru69

Ventrino

G T 007

Skydiver

Pisicipecreier

Legolas

Criss

Darkness

Doixdoi

Krang

Stefan_patima....

 

Fetele le scriu mai tarziu... BAFTA

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Picpoc, stii vorba aia ca "prostia nu cunoaste limite, dar cunoaste in schimb o gramada de oameni"?

Te incadrezi.Daca tot te-ai apucat imparte-i pe categorii.Nu ai citit pe topikul dedicat banarii mele ca sunt doua grupuri?

"Elititstii" si "Stigmatizatii"....hai ca nu e greu.

Dau o ciorba........de picioare-n burta cui scrie echipele cat mai aproape de adevar.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nimfomane* , ti-ai draq de agramati

 

 

 

Xoxo :),vitel tanar si plamand,ce esti!Nu te-au banat astia inca?Se pare ca nu...de ce,chiar nu imi explic de ce nu...cred ca o sa fiu eu banat inaintea ta,tu-i gura masii! :)

Sa nu mai fii idiot...o groaza de useri scriu pe acest forum,doar dintr-o singura postare,mai multe cuvinte decat ai scris tu de cand esti membru.E normal ca tu sa scrii corect gramatical,iti focalizezi atentia pe 2,3 cuvinte,e normal sa iti iasa(chiar si asa parca le-ai mai futut un pic :) )...lasa tu greselile,vezi-ti de ieslea ta,de fanul tau pisat si nu mai provoca miros pe unde scrii...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

picpoc

 

Ce sa-ti zic.Am crezut initial ca-i ceva d capul tau, dar m-am inselat.SOMN usor. :))))

PS- dintre cei mentionati de tine sunt cativa care nu au venit dar sunt multi, foarte multi pe care nu i-ai mentionat. Asta imi demonstreaza ca ai fost si tu printre noi la primele intalniri, dupa care, cine stie din ce motive, te-ai lasat sau te-ai exclus singurel.

PS2- sunt curios daca esti si tu tecut pe lista :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in cer
  • Oras:in cer

PS2- sunt curios daca esti si tu tecut pe lista :))))

Nu este ,,tecut`` pe lista :no2

 

Ce sa-ti zic.Am crezut initial ca-i ceva d capul tau, dar m-am inselat.SOMN usor. :))))

Si ce anume te-a adus la concluzia ca nu ar fi ceva de capul lui?

Faptul ca a evitat sa posteze numele fetelor prezente si nelipsite joi de joi?

Incearca sa fii si tu mai explicit :bow

Link spre comentariu
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

In primul rand "r" l-am mancat pentru ca este defecta tastatura, merge greu "r", puteam sa modific dar n'-am vrut.

Doi.

Concluzia ca nu-i ceva de capul lui am tas-o de lqa faptul ca  nu stie sa scrie corect  cuvantul niMfomane. Cand scrii niNfomane, dai dovada de analfabetism.Nu este litera mancata, este doar prostie.

Si trei, a spus omul ca va spune si fetele, deci nu a evitat. Doar ca ii va trebui vreo doua pagini sa le scrie pe toate.Plus ca nici macar una nu este "nelipsita" joi de joi, cum nici macar unul dintre noi nu este "nelipsit" joi de joi.

Mai ne vorbim, ca potential "este".:)))))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

picpoc

 

Ce sa-ti zic.Am crezut initial ca-i ceva d capul tau, dar m-am inselat.SOMN usor. :))))

PS- dintre cei mentionati de tine sunt cativa care nu au venit dar sunt multi, foarte multi pe care nu i-ai mentionat. Asta imi demonstreaza ca ai fost si tu printre noi la primele intalniri, dupa care, cine stie din ce motive, te-ai lasat sau te-ai exclus singurel.

PS2- sunt curios daca esti si tu tecut pe lista :))))

Oly-ta am sa deschid un topic cum se promovau excortele la top (cand era Afriq mod)

Sau cum se suna excorta si i se propune sa se scrie de ea .........in necunostinta de cauza.(adica netestata)

 

Oli-ta dupa cum vezi nu am dat lista completa.....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Picpoc, stii vorba aia ca "prostia nu cunoaste limite, dar cunoaste in schimb o gramada de oameni"?

Te incadrezi.Daca tot te-ai apucat imparte-i pe categorii.Nu ai citit pe topikul dedicat banarii mele ca sunt doua grupuri?

"Elititstii" si "Stigmatizatii"....hai ca nu e greu.

Dau o ciorba........de picioare-n burta cui scrie echipele cat mai aproape de adevar.

Old....sti ce inseamna cand te toarna la cascaval.............ca iesti  varza cu fasole batuta :snap

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

Oly-ta am sa deschid un topic cum se promovau excortele la top (cand era Afriq mod)

Sau cum se suna excorta si i se propune sa se scrie de ea .........in necunostinta de cauza.(adica netestata)

 

Oli-ta dupa cum vezi nu am dat lista completa.....

 

Pai daca stii ceva si ai si dovezi  este clar ca TREBUIE sa spui, altfel or sa rada toti de tine.

 

PS- Daca nu ai pus lista completa, cand ajungi la tine sa specifici acolo ( actualul picpoc).

 

Later edit, ca a mai aparut o postare: 

 

Old....sti ce inseamna cand te toarna la cascaval.............ca iesti  varza cu fasole batuta :snap

 

Sfantule...invata-l ma sa scrie cuvantul "stii" , spunee-i cand sa puna un "i" si cand sa puna doi de "i". 

Vorba lui xoxo :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
@picpoc,

M-ai mentionat degeaba, nu am ce sa adaug in lista aia, nu am participat.

Cand primesc pe cineva, eu nu intreb ce user are pe forum...

Dar este evident ca gasca s-a spart in bisericute, unde s-au primit si noi enoriasi... :D
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

picpoc

 

Ce sa-ti zic.Am crezut initial ca-i ceva d capul tau, dar m-am inselat.SOMN usor. :))))

PS- dintre cei mentionati de tine sunt cativa care nu au venit dar sunt multi, foarte multi pe care nu i-ai mentionat. Asta imi demonstreaza ca ai fost si tu printre noi la primele intalniri, dupa care, cine stie din ce motive, te-ai lasat sau te-ai exclus singurel.

PS2- sunt curios daca esti si tu tecut pe lista :))))

Oli-ta am uitat ca ai facut facultatea in parcul IOR.......Scuze :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...