Sari la conținut

Cartelul ~NIMFOMANE~!!!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bai laba trista ! Bati campii ca si pana acum si ai inceput sa si jignesti daca vezi ca nu faci fata...

 

MAIMUTOIULE ....ai fost sluga pisicului  si te-a aruncat ca pe un gunoi.

 

Nu te mai baga in seama cu mine.......mirosi a PROST  

 

PUFFFF ce PUTEEEEE

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Sexi...

Talentul de a devia de la subiect... il pot avea si eu...

Dar inchei discutia.

Unele lucruri nu au fost corecte, ba chiar... ma abtin.

In orice caz, nu sunt genul sa merg pana in panzele albe...

Repet, nu am nimic cu tine si cu nimeni, poate cu Picon pana isi revine, daca poate, desi...  :laugh2

O seara buna!  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Si pana la urma, movaliilor si albastruilor(care va cunosteati intre voi),  ati avut si discount de la domnisoare? Ati futut si  moca?  eu cam banuiesc ca da, altfel nu vad ce atatea interese aveati  sa le promovati prin recenziile voastre UMFLATE  la TOP.  

Care are curajul sa-mi raspunda  si mie la intrebarea asta? Si tacerea e un raspuns…

Multumesc anticipat pt raspuns

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

@Baszokbele,

Rea pot fi doar cu Sexy...

E ceva personal, se stie, e singura fata de pe forum pe care nu o suport

Uite ca am facut un mic efort si am cautat respectivul citat. Ca nu ma suporti? Nu are nici cea mai mica relevanta pentru mine nici in viata virtuala,cu atat mai putin in cea personala.

Insa nu e cazul sa facem pe sfintele acum si sa o dam cotita. Au trecut 2 luni de cand ai spus ca ai ceva personal cu mine.

Asta va fi ultimul post in care iti voi raspunde,domnisoara. Nu exista nici cel mai mic motiv pentru care noi doua,doua femei pe acest forum,sa ne certam virtual. Hai sa lasam domnii si ale lor discutii virtuale sa se petreaca fara a mai avea noi,doua escrote ( :D ) vreo interventie. Shall we?

:hihat

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Amada tu ai cu Petre :hug1 Ma intelegi ce vreau sa spun

 

Mai, acum chiar esti diabolic! 

Pe Petre o sa-l iubesc, chiar daca nu o sa-l mai vad, ne-am vazut de prea multe ori... 

Sa-i transmiti pupici din partea mea!  :hug1

Link spre comentariu

picpoc... inchide gura si nu mai gandi... te sufoci cu propriul rahat... vezi ca te inneci ! si... duhoarea vine de la imaginatia ta bolnava !

 

Lomeo - pot sa vorbesc doar in numele meu... chiar daca stateam mai putin plateam pentru ora intreaga. discounturi nu am avut. dar, bineinteles ca si aceasta afirmatie va da apa la moara imbecililor si amatorilor de scandal. Oricum, regulamentul scria o data ca pentru acuze de acest gen trebuie sa se vina cu o dovada...

 

cu asta am incheiat ca mi-e sila deja. stima pentru cei care au fost decenti !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si pana la urma, movaliilor si albastruilor(care va cunosteati intre voi),  ati avut si discount de la domnisoare? Ati futut si  moca?  eu cam banuiesc ca da, altfel nu vad ce atatea interese aveati  sa le promovati prin recenziile voastre UMFLATE  la TOP.  

Care are curajul sa-mi raspunda  si mie la intrebarea asta? Si tacerea e un raspuns…

Multumesc anticipat pt raspuns

Lomeo nu o sa-ti raspunda niciunul

 

NU ai inteles  sunt Brigada

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

picpoc... inchide gura si nu mai gandi... te sufoci cu propriul rahat... vezi ca te inneci ! si... duhoarea vine de la imaginatia ta bolnava !

 

Afriq puti .......da rau de tot......

 

Daca nu te mazilea pisicul la timp   se ducea draq   forumul

 

Brotacelule  90

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

In schimb asa forumul e muuuult mai bine :lol: :lol:

DA este mai BINE

 

Incepuse sa care informatii de aici si le ducea dincolo....  unde este moderator acum

 A avut acces la tot forumul......

 

Pisicutz  pe cine tineai laga tine............

 

 

 

 

Acum esti sluga lui  Vyyp :laugh2

 

Te -ai nascut ARGAT  ....PRIPAZULE

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Certuri,jigniri,refulari,vanatori de vrajitoare,va dati puncte unul altuia pt aciditate :slap2 ;ce ma intreb eu,cand draku mai aveti timp sa futeti? :laugh2

Pai tocmai de-aia sunt asa nervosi ca nu mai au timp sau bani sa futa :lol: :lol: Uite ce relaxat sunt eu daca fut intr-una :lol:

In plus am refuzat de-a lungul timpului toate invitatiile de a veni la intalnirile de joi asa ca nu apar pe nici o "lista" ;)

Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

Domnilor,v-ati cam cacat in ea de discretie cand ati ales sa aveti la masa de joi si anumite fete.Nu am participat,chiar invitat fiind,si nici nu voi participa vreodata,dar va pot spune ca stiu suficient de multe despre voi,tocmai datorita gurilor foarte largi ale partenerelor voastre de seri de joi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...