Sari la conținut

In cautare de iubit...


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inca un motiv pentru anumiti "baieti" de pe forum de a incerca "A FUTE MOCA"!!! :)

Adela cea fierbinte,te vei raci de tot aici si nu stiu daca FatFrumosul pe care il astepti tu va aparea((calul lui cel alb cica si-a futut o potcoava :) )...Ce sa zic altceva?Succes? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Diversiune? In nici un caz

Dar ma simt flatata ca ti-am lasat de inteles si asta...

 

 

Atunci sa fie din cauza faptului ca nu mai ai clienti?

Ai vazut ca se poarta marketingul (vezi  sorina, andreuta etc) si te-ai gandit sa incerci si tu genul asta de marketing?

 

Bine baieti, am prins ideea.

Ma declar infranta!

Caut in alta parte.

Va tuc si va multumesc pentru trezirea asta brusca.

 

 

Ce faci iti iei jucariile si pleci? e normal sa fim sceptici

Trebuie sa te astepti si la astfel de raspunsuri…

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma intreb ce alte pretentii are de la "iubitul" pe care si-l doreste.

Banuiesc ca de fidelitate nu poate fi vorba.

Probabil sa nu aiba mana grea, sa aiba un suflet de vioara, sa o accepte asa cum este si sa fie o fire usor naiva si manipulabila.

Oare e iubit cu sens de futac cu care mai bei si o cafea sau un suc prin oras sau e vorba de dragoste curata? Fascinant.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu m-as fi bagat la Adela sa ii fac nitel curte dar...ma bate Byka ca i-am spus ca de vineri sunt doar al ei si doi, ma tem ca Adela e de fapt...Adelui. Are stil masculin si chestia ca o face gratis, din amor curat...sa fim serios. Ce fata zice si face asta, asa, tam nesam? :snap  Deci fie e unul din noi care si-a clonat contul, fie un gay sau ceva de genu...atentie marita Angel, daca te intalnesti intre 4 ochi sa ai la tine si spray paralizant ca altfel risti sa te doara fundul cand te asezi... :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:caelum et infernus
  • Oras:caelum et infernus

Eu m-as fi bagat la Adela sa ii fac nitel curte dar...ma bate Byka ca i-am spus ca de vineri sunt doar al ei si doi, ma tem ca Adela e de fapt...Adelui. Are stil masculin si chestia ca o face gratis, din amor curat...sa fim serios. Ce fata zice si face asta, asa, tam nesam? :snap  Deci fie e unul din noi care si-a clonat contul, fie un gay sau ceva de genu...atentie marita Angel, daca te intalnesti intre 4 ochi sa ai la tine si spray paralizant ca altfel risti sa te doara fundul cand te asezi... :laugh2

 

Esti normal la cap bre?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...