Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum 2 saptamani am cunoscut-o. Sta pe langa ASE. Locatie foarte curata 9; tipa frumoasa, foarte bine proportionata, sani mari, foarte ingrijita, carne tare, epilata, manichiura perfecta, prosop curat. 300 ron/ora, oral fara caciulita, ii place sa schimbe pozitiile, oral 9, normal 9, se implica dar ii place ca barbatul sa aiba initiativa. O recomand si o sa mai trec pe la ea. Pozele de pe A.T sunt reale

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 saptamani am cunoscut-o. Sta pe langa ASE. Locatie foarte curata 9; tipa frumoasa' date=' foarte bine proportionata, sani mari, foarte ingrijita, carne tare, epilata, manichiura perfecta, prosop curat. 300 ron/ora, oral fara caciulita, ii place sa schimbe pozitiile, oral 9, normal 9, se implica dar ii place ca barbatul sa aiba initiativa. O recomand si o sa mai trec pe la ea. Pozele de pe A.T sunt reale[/quote']ms. Pare de incercat
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pozele sunt absolut reale.Eu personal m-am simtit foarte bine in compania ei, nu e falsa, nu sta cu ochii pe ceas, ai ce vorbi cu ea, e foarte ingrijita si arata foarte bine.Parerea mea :D

daca pozele de pe AT sunt reale si la servicii e de 9 per total cum zici tu... se pare ca we have a winner :D
Link spre comentariu
  • Oras:Uniunea Europeana
  • Oras:Uniunea Europeana

Am observat ca unii sunt defecți la mansarda și caută să facă poștari indiferent cât de penibili ar părea, dar nu e cam mult sa postezi în topice de acum 5 ani ? Sa te iei de mana cu Piticul59 ca ciudate specimene mai sunteți. Tâmpenia cu promovările in funcție de nr. de posturi trebuie scoasă. Se încurajează prostia și non informația.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am observat ca unii sunt defecți la mansarda și caută să facă poștari indiferent cât de penibili ar părea, dar nu e cam mult sa postezi în topice de acum 5 ani ? Sa te iei de mana cu Piticul59 ca ciudate specimene mai sunteți. Tâmpenia cu promovările in funcție de nr. de posturi trebuie scoasă. Se încurajează prostia și non informația.

Nu ai inteles ideea. Era o modalitate de a arata fetelor care-si ridica topicurile postand nimicuri ca in mai putin de 10 min ajung din nou pe pagina a doua a forumului...

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Noi am inteles mai greu :) fii mai explicit :)

Ma gandeam ca odata cu  RIP - ul  AT  ies la lumina ,, niste zombi " :)

 

Nu ai inteles ideea. Era o modalitate de a arata fetelor care-si ridica topicurile postand nimicuri ca in mai putin de 10 min ajung din nou pe pagina a doua a forumului...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...