Sari la conținut

Stapana Lorena 0728447565


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am gasit urmatorul anunt:

 

"STAPANA LOREDANA, ofer sclavilor submisivi sedinte de dominare hard si soft, umilire fizica si verbala, spanking, footfetish, uro, cunnilingus, anillingus, sexul cu stapana este exclus

modalitate de contact : 0728447565
tributul dorit : 150 Ron / ora  / BUCURESTI"

 

Poza:

post-22653-0-50302500-1397311655_thumb.jpg

 

O stie cineva ?

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu spun ca poza e furata de undeva. Priviti cu atentie priza de curent electric: este pt stecher cu 3 pini specific UK si SUA. Cine stie sa caute cu Google images sa o faca si sa confirme sau sa infirme ce am spus eu.

 

Va salut,

Fournier

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este priza tip UK, in SUA este diferita priza, insa tipa pare de etnie, deci reala, ca sa zic asa. E f posibil ca fata sa fi prestat si prin UK (e plin de ei pe acolo).

 

Pe scurt, posibil sa fie reala poza, priza nu e suficienta ca dovada ca e falsa.

 

Acum asteptam confirmari.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am incercat tot felul de giumbuslucuri sa gasesc poza, image searches, am si un program care ma ajuta. N-am gasit nimic pe net, iar priza aia ma intriga. Eu stau in UK si da, avem prizele in 3, cu 2 butoane de on/off care se vad si in poza. Nu renunt inca, dar pana una alta, Google Image search imi da poza asta la Visually similar images. Mi se pare un motiv in sine sa n-o vizitam, daca tot arata ca un boiler!  :gifs_ojos

 

post-119386-0-44135900-1399839815_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...