Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua Pisicut.

 

M-am inscris pe acest SITE (merita majuscule) animat de cele mai bune si perverse intentii. Din pacate o soarta cruda, datorata fatalitatii (bun pleonasm) ma face sa va raman dator cu recenzii abia dupa ce voi redeveni activ (altfel decat pe LAP _TOP).

 

Conduceti atent, mai ales motoarele.

 

FITZI ATENTI, TRAIM O SINGURA DATA (cel putin asta arata statiscile).

 

Sorin

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare ,

citesc de ceva vreme ocazional forumul , dar inca nu am avut ceva sa va povestesc ...

Cred ca o sa va onorez invitatia cat de curand

Pana atunci , felicit pe toti cei care scriu pe aici si cei care au avut ideea ...

Bafta .

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Sunt Pisicuts si bine ati venit pe forum !http://nimfomane.com/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.png :D

Salutare tuturor. Sper sa ma adaptez repede forumului nimfomane....cine a avut ideea infiintarii acestuia e un geniu :)

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna ma numesc Adrian , din prima mi-am gresit username-ul :slap2 .... Vreau sa incerc sa fac cat mai multe prostii si nebunii legate de sex :-? daca pot si fara bani ( mai greu ). Am intrat aici pe forum ca sa gasesc o prietena pentru " friends with benefits" .

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

buna la toata lumea...ma bucur sa vad acest forum cu foarte multe informatii bune si de folos ...am sa pun si eu ceva recenzii dar din pacate sant in timpul serviciului si nu prea pot dar am sa incerc multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...