Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare Natiune de Futaciosi

      Ma gandesc de vreo doua zile la cuibul din Calea Calarasilor(cel de la vila de langa patiseria de dinaintea magazinului de "detoate"SOMES)

Am fost la salonul Acela de fff multe ori ,de fapt am fost si la cel din spatele pietei 1 Mai de pe Culcerului si la cel de pe Goga(cine stie erau saloanele aceluiasi manager L...)Au avut femei multe si bune peste tot,sa nu mai vorbesc de servicii.Imi aduc aminte cateva nume sonore:

Salon Culcerului : Loredana pustoaica satena superba ,asa corp rar vezi niste sani bestiali,Sonya brunetica miniona dar un corp foarte frumos niste sani nr 2 bestiali , Cristina "mica" cum ii spuneam eu de scotea untul din tine si ea frumusica foc etc aici mergeam des prin 2005/2006

Salon Goga : Mihaela o nebuna "brunetica" dar foarte ok si niste servicii super,Alexandra f frumoasa si buna la corp,putin mai fitoasa dar daca deveneai clientul casei era super si ea ,aici m am mutat prin 2007/2008

Salon Calarasi : trec in revista mai multe nume dar o sa ma opresc in mod special la trei dintre ele. Mihaela Craioveanca,Geanina,Iulia si acum cele trei dive : Denisa "brunetica" super sex ; Alexandra "ochelarista" si Flori marea dragoste(cea care lucrase inainte si la solonul Biancai de la Unirii strada spre restaurant Picadili)

Flori, inaltuta cca 1.65/1.68 niste craci extraordinary si un cur megafrumos ,sanii erau ceva cu minus un nr.2 tip para dar putin lasati,insa toate cellelalte eclipsau acest minus .

Am facut aceasta istorisire cu urmatoarea rugaminte intrebare : stie vreun stimabil futacios din descrierile mele succinte sau din vizitele sale ceva despre ultumele trei  d"soare ?

spor la futut!

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...