Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut la toti colegii de breasla! Eu sint temporar in Bucuresti, si ma bucur ca am gasit forumul asta! Foarte util, recunostinta tuturor celor care se sacrifica pentru binele comun! La mai mare si la mai tare! 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare la toata lumea de la malu marii. O scurta prezentare: sunt un motanel gata de pensia, nascut in alta tara si acum locuitor fericit de acesta minunata si frumoasa tara. Poate ca intr un viitor apropriat, daca depasesc rusina pentru greselile gramaticale sa  postez si eu ceva constructiv si util tuturor, intra timp stima si respect pentru toti cei ca cu curajul si munca lor au permis si permit existenta acest forum.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Salut, tin sa marturisesc ca in perioada iunie-august aflandu-ma in bucuresti am vizitat vreo 8 domnisoare pe unele chiar in mod repetat desi am revenit in tara teoretic pentru a-mi vedea fostii colegi de munca si rudele.N-am rezistat tentatiei mai ales ca va urmaresc site-ul de ceva timp insa n-am avut posibilitatea sa le vizitez si le cunosteam doar din prisma recenziilor.Vreau sa le las o amintire prin recenzii si sa am ocazia sa le citesc si eu sa rememorez nebuniile pe care le-am experimentat aici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...