Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Tanar, 27 de ani, din Oradea, ofer servicii domnisoarelor si doamnelor.
Solid, ochii caprui-verzui, atent, educat, curat.
 Ofer sex, normal, anal. Doar protejat. Neprotejat doar clientelor fidele care de asemenea primesc reduceri.

Pentru confirmare pot oferi imagini prin webcam eventualelor cliente.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,numele meu este Ana,bruneta senzuala,tandra si pasionala,ofer companie intima d-lor generosi:normal in diferite pozitii,oral,mangaieri tandre, si alte mici fantezii.imi place ceea ce fac si ma implic.poze reale 100%.sunt selectiva.locatie discreta si primitoare. te astept cu drag!

0741570034

post-222279-0-98536300-1478702231_thumb.jpg

post-222279-0-71789300-1478702260_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Maseur, cu atestat, diplome si experienta in tehnica masajului de relaxare, anticelulitic, terapeutic, de recuperare, reflexogen , drenaj limfatic imi ofer cunostintele si profesionalismul pentru oamenii cu pretentii in primul rand, dar nu numai. Stiu cum este sa te doara spatele, sa fii obosit de la serviciu, din deplasari, sa fii stresat, sa nu ai timp sa ajungi la un cabinet de masaj. Avantajul dumneavoastra este ca imi place ceea ce fac, o fac cu dragoste si daruire si rezultatele sunt incredibile. Detin masa de masaj profesionala pe care va veti simti foarte bine si fac masaj cu uleiuri si creme profesionale pe care le folosesc in functie de afectiunea pe care o aveti sau terapia pe care o alegeti. Pentru ca stiu cum este sa nu ai timp sa te deplasezi sau ai un copil cu care trebuie sa stai, ma deplasez la dumneavoastra. Rezultatele sunt incredibile in locul unde dumneavoastra va simtiti ca " acasa" , adica acasa . Incercati macar o data o sedinta de masaj profesional si va garantez ca va veti intoarce. Numele meu este Marian si ma puteti contacta la numarul de telefon 0736 138798

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...