Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

Buna pisicuț! Am si eu o întrebare nu este Pt topicul acesta dar nu am reușit sa scriu unde trebuie.... sunt noua pe aici 😊 Sper sa îmi fie cu iertare. Am încercat si eu sa îmi fac un cont pe 6annonce.com acel site de franta...dar nu reușesc deloc nu înțeleg care ar fi problema si ce fac rau😔 M-ar ajuta tare mult un video pe aceasta tema dar nu găsesc nimic pe nicăieri nici pe google nici pe site-ul lor nici pe YouTube nicăieri. La ultima rubrica unde trebuie sa uploadez pozele acolo nu îmi sunt acceptate mi se cere o anumită dimensiune de poze le-am si făcut cu ajutorul programului lunapic.com dar nici asa nu îmi sunt acceptate am deja 3 luni de când ma chinui cu asta si nu reușesc nicicum.am trimis nenumărate email-URI pe adresa site-Ului dar iarăși nici un răspuns din partea lor 😔😔 sunt tare suparata din cauza aceasta nici nu pot merge sa probez si eu pe franta 😔 Pisicuț îmi cer scuze din nou Pt Off topic dar sper ca poate se găsește totuși careva sa ma lumineze si pe mine cu asta .

Link spre comentariu
  • Oras:Insula de Smarald
  • Oras:Insula de Smarald

Salut. Nu-s chiar nou venit p-acilea. Doar ca am uitat datele vechiului cont. Apreciez foarte mult utilitatea forumului si eforturile celor ce fac treceri in revista obiective ale serviciilor prestate de fete. Foarte ok si faptul ca si prestatoarele au o platforma de exprimare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...