Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:Bulevardul Tineretului
  • Oras:Bulevardul Tineretului

Buna dragilor,numele meu este Evelyn,am 20 de ani,sunt o persoana activa,cu simtul umorului dezvoltat,educata si.mereu cu zambetul.pe buze.Te astept sa ne cunoastem si sa petrecem.momente frumoase impreuna.Serviciile mele sunt urmatoarele:

Masaj de relaxare body/erotic

Sex oral/normal(oral.neprotejat in functie de igiena)

0725152918

Link spre comentariu
  • Oras:bucresti
  • Oras:bucresti

Buna dragilor,numele meu este Evelyn,am 20 de ani,sunt o persoana activa,cu simtul umorului dezvoltat,educata si.mereu cu zambetul.pe buze.Te astept sa ne cunoastem si sa petrecem.momente frumoase impreuna.Serviciile mele sunt urmatoarele:

Masaj de relaxare body/erotic

Sex oral/normal(oral.neprotejat in functie de igiena)

0725152918

si pretu?zona orasi unde te gasim?

Link spre comentariu
  • Oras:bucresti
  • Oras:bucresti

Buna seara !!!Ma numesc Roxana serviciile mele sunt de :oral protejat (se poate si neprotejat in functie de igiena) , normal protejat , finalizare orala sau corporala , va pot oferii si mici fantezii french kiss (100 lei) ca locatie ma gasiti in zona tineretului . 250h 200 (30min) ma puteti contacta la nr de tel 0760390444

scump foarte scump mai ales ca nu esti cunoscuta :no2

Link spre comentariu
  • Oras:bucresti
  • Oras:bucresti

Servus! Ma numesc Patricia și sunt nouă pe-aici. Am lurkuit o perioadă forumul, abia astăzi am decis să-mi fac cont.

Ador să-mi intru în rolul de stăpâna și dominatoare perversă. De asemenea,caut sclavi/sclave supuși/supuse pentru umilință și exploatare și dispuși de a fi futuți/futute agresiv și adânc în cur cu diverse jucării sexuale.

ei stiu asta si mie mear place sati fac asta.sa te leg de miini si de picioare si sa te bat cu nu par citeva ore si porma sa te iau si sa te fut in cur cu un facalet.pare interesant nu? :pepsi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...