Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Buna ziua.

Sa incep cu inceputul. 
Imi doream un oral ca la carte si am citit numai de bine de Melania de la top.
Nu vreau sa-i fac vreun rau si daca se simte jignita imi cer scuze anticipat.
Am facut o programare si am ajuns la domnisoara. Toate bune si frumoase doar ca nu stiu e am avut in cap ca am facut un oral neprotejat.
E experta ce-i drept. Nota 10 dar am avut deatunci inainte o usturime pe uretra si parca o usoara sensibilitate la testicule.
Am fost la un dermatlog la doua zile de la contact si mi-a spus ca e prea devreme ca sa se pronunte.
La 6 zile de la contact ganglioni umflati si o durere in gat cu febra( foarte sa posibil sa fie raceala) dar imi stau chestii pe creier.
Tot respectul pentru fata. S-a putat minunat dar cand am intrebat-o cand si-a facut ultima data testele hiv si sifilis nu am primit un raspuns(stiu, trebuia sa fi intrebat inainte)

Intrebarile mele pt cei mai experimentati cat si pt cei care au mai facut oral neprotejat cu ea.
e teste trebuie sa fac si cand. Stiu ca la 6 saptamani mi-a zis doctorul dar am citit ca sunt si teste care se pot face la doua saptamani. Si cei care au mai fost cu fata a avut cineva vreo "neplacere" si s-a testat careva de hiv.?

Concluzia. O sa-mi fac toate testele cu putinta. Dar am sa stau pe ace de sarbatori.
Doi, sportul asta nu este pt mine si daca se aliniaza stelele si sunt sanatos nu mai apelez pe veci la servicii de genul, asa ca prezenta mea pe forum este una scurta. Vreau doar niste raspunsuri competente.

In incheiere imi cer scuze daca deranjez si rog sa fie mutat postul in alta parte daca nu-i este locul aici. As aprecia insa  niste raspunsuri. Nu prea mai pot dormi de atunci. App este o saptamana de la contact si nu am mai fost cu nimeni altcineva neprotejat de nici un fel. Iar eu eram cu analizele la zi.

Va salut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...