Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Telefon: -
  • Oras:București, Rond Alba Iulia
  • Telefon: -
  • Oras:București, Rond Alba Iulia

OUA ÎN ORASUL TAU PROFITA DE OCAZIE SUNAMA SI VEI AVEA FANTEZIILE PE CARE TU TI LE DORESTI

 

DORESC SERIOZITATE SI DISCRETIE MAXIMA IAR EU LA RÎNDUL MEU ÎTI OFER CELE MAI FRUMOASE CLIPE DE NEUITAT PENTRU CA PE VIITOR SA MAI VI LA MINE SI SATI SATISFACI TOATE FANTEZIILE PE CARE NUMAI CU MINE LE POTI AVEA ...

 

TE ASTEPT FI TU PRIMUL MEU CLIENT SI NU VEI REGRETA APSOLUT NIMIC SUNAMA CHIAR ACUM

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

OUA ÎN ORASUL TAU PROFITA DE OCAZIE SUNAMA SI VEI AVEA FANTEZIILE PE CARE TU TI LE DORESTI

 

DORESC SERIOZITATE SI DISCRETIE MAXIMA IAR EU LA RÎNDUL MEU ÎTI OFER CELE MAI FRUMOASE CLIPE DE NEUITAT PENTRU CA PE VIITOR SA MAI VI LA MINE SI SATI SATISFACI TOATE FANTEZIILE PE CARE NUMAI CU MINE LE POTI AVEA ...

 

TE ASTEPT FI TU PRIMUL MEU CLIENT SI NU VEI REGRETA APSOLUT NIMIC SUNAMA CHIAR ACUM

Apel telepatic, deci și sex telepatic... Mult succes!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:București, Rond Alba Iulia
  • Telefon: -
  • Oras:București, Rond Alba Iulia

Bunetă nouă în orașul vostru! Dacă iți dorești să petreci clipe frumoase si discrete alături de o brunetă slim într-un cadru plăcut fără grabă, fără stres ,eu sunt persoana potrivită! Igiena ma reprezintă ! Sunt o persoană dulce, fară figuri și cu bun simț! Am 1.60 înălțime și 50 de kg .

 

0720910323

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...